Trwa ładowanie...
Przejdź na
AP
|

Beata K. poniesie ogromne STRATY FINANSOWE po swoim pijackim rajdzie? "Będzie musiała zejść ze stawki koncertowej"

191
Podziel się:

Beata K., po swojej pijackiej przejażdżce ulicami Warszawy może pożegnać się nie tylko z dobrą reputacją, ale również z kontraktami oraz zyskami z koncertów.

Beata K. poniesie ogromne STRATY FINANSOWE po swoim pijackim rajdzie? "Będzie musiała zejść ze stawki koncertowej"
Beata K. poniesie ogromne straty finansowe (AKPA)
bELlwBYl

Choć od momentu zatrzymania Beaty K., która w stanie upojenia alkoholowego wsiadła za kierownicę i salolem pędziła przez ulice Mokotowa, minął prawie tydzień, medialny szum wokół artystki nie cichnie. Za ocenianie zachowania liderki znanej grupy muzycznej biorą się nie tylko internauci, ale również znane osobistości branży rozrywkowej, które próbują bronić winowajczyni.

Pomimo starań "adwokatów diabła" Beata K. nie ma co liczyć na szybki powrót na szczyt w świecie muzyki oraz mediów. Odcięcie się od niej znanej marką napojów, którą reklamowała, to pierwsza, ale nie jedyna zła wróżba dla jej kariery. Według ekspertów, jest to dopiero początek kłopotów finansowych, z którymi będzie musiała się zmierzyć artystka.

Na razie na kontrakty reklamowe nie ma co liczyć. A jeśli chce znów występować, na pewno będzie musiała zejść ze stawki koncertowej. Popyt na nią przez najbliższe miesiące będzie słaby - ujawnił medioznawca w rozmowie z portalem "Super Express".

bELlwBYn

Beata K. przed pijackim wybrykiem cieszyła się ogromnym powodzeniem organizatorów wydarzeń muzycznych. Za jeden koncert otrzymywała 60 tysięcy złotych, natomiast same kontrakty reklamowe przynosiły jej zysk pół miliona złotych.

Zobacz także: Zobacz: Kozidrak z klasą potyka się o własne nogi

Ekspertowi zadano pytanie, w jaki sposób liderka jednego z najpopularniejszych polskich zespołów może wrócić do łask mediów oraz fanów.

bELlwBYt

Przepraszać, przepraszać i jeszcze raz przepraszać. Cała reszta to już zmniejszanie strat. Ale nawróceni grzesznicy cieszą się sympatią, więc Beata ma szansę odzyskać przychylność ludzi - odpowiedział.

Myślicie, że Beacie K. uda się wrócić na szczyt?

bELlwBYu
bELlwBYO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(191)
cvfg
2 miesiące temu
Ona już dawno powinna zejść ze sceny. Byłem na jej koncercie, jeszcze przed pandemią i byłem zażenowany. Śpiewała jak piejący kogut, a większość koncertu prześpiewała publika bo ciągle darła się do mikrofonu " zaśpiewacie dla mnie?". Masakra.
Alvaro
2 miesiące temu
Czy jedyną karą będzie kara finansowa... Wstyd ?
Rland
2 miesiące temu
Nie wierzę w jej przeprosiny. Przeprasza dlatego, że straciła kontrakty reklamowe, a nie dlatego, że żałuje tego co zrobiła. Powinna ponieść długoterminowe konsekwencje. Ale oczywiście nie powinno jej to wykluczyć z działalności artystycznej, ponieważ każdy popełnia błędy. Mam jednak nadzieję, że kara będzie surowa.
bELlwBYP
Justincase
2 miesiące temu
Musi wystąpić w kolejnej części American Pie - to jedyna szansa by odzyskała sympatię kinomaniaków, niestety.
ines
2 miesiące temu
zadnych koncertow pijoczki nie chce
Najnowsze komentarze (191)
555
2 miesiące temu
dawno powinna zejsc ze sceny,jej spiewu nie da sie sluchac ,skrzypi jak zardzewiale drzwi,a jej ubior masakra,zenada,powinna poniesc surowa kare ,kropka
XXXXXC
2 miesiące temu
Jeszcze jest-zdejmijcie te foto
Xyz
2 miesiące temu
Co to "salol", bo ja takiego słowa nie znam ... Wydawało mi się, że można jeździć slalomem
Ana
2 miesiące temu
Za głupotę trzeba płacić.mam nadzieję ,że kara finansowa nie będzie jedyną karą.
Maria Amanda
2 miesiące temu
Tja, a o pijanej Farnie prawie wszyscy zapomnieli i teraz znowu się nią ludzie zachwycają
Krynia
2 miesiące temu
Matko, ile jadu w tych komentarzach. Popełniła błąd, coś co nie powinno mieć miejsca, za to oczywiście należy się karą, ale od razu ją tak oczerniać pod względem śpiewania. Ma już swój wiek, nie będzie śpiewać jak 20 lat temu, ale uważam, że nadal świetnie jej to idzie, jest wybitną artystką
Qwerty
2 miesiące temu
A ja się pytam gdzie jest rodzina? Gdzie te córki co ciąga po chórkach? Przecież one z nią w trasie więcej czasu spędzają niż w prywatnym życiu zapewne. Ja nie mówię że mamy obowiązek pilnować i odpowiadać za naszych bliskich ale naprawdę nikt nie widział co się z nią dzieje?
Anonim.
2 miesiące temu
Już czas na emeryturę.
bELlwBYH
sylwia
2 miesiące temu
"Popyt na nią przez najbliższe miesiące będzie słaby" Oczom nie wierzę. To nie będzie siedzieć dwa lata? Naprawdę mam gdzieś czy zarobi mniej, czy nie. Kompletnie mnie nie interesują jej kontrakty. Wybaczę jak odsiedzi tyle, ile jej się należy i przejdzie odwyk w więzieniu.
Pudelkowicz
2 miesiące temu
Niedawno reklamowała w tv nową piosenkę, dumna i blada, ubrana jak prost.tutka przy szosie. Dużo hałasu o nic. Fajna na siłę, pseudo młodzieżówka, z tyłu liceum a z przodu muzeum
Zosia
2 miesiące temu
Stara jest i powinna przestać śpiewać bo już nie ma głosu tylko skrzypi.
Juekskek
2 miesiące temu
Porażka takie osoby powinny ponieś surowe konsekwencje a jak by potrąciła jakieś dziecko nie jest jej żal !!!!! Wielka gwiazdeczka !!!
AKac
2 miesiące temu
I dobrze. Trochę będzie miała przytarty nosek...Niektóre "gwiazdy" już nie wiedzą co z kasą robić i głupota uderza...;))). Nie żal mi jej.
PanizBibliote...
2 miesiące temu
Powinna dodać erratę do swojej książki biograficznej 😂😂😂😂
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELlwBZA
bELlwBZB
bELlwBZC
bELlwBZD
bELlwBZE
bELlwBZj