Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Beata Tadla dowiedziała się o rozstaniu z MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH?

149
Podziel się:

Były już partner dziennikarki ponoć zapomniał uprzedzić ją o zamiarze ogłoszenia światu zakończenia ich związku...

Beata Tadla dowiedziała się o rozstaniu z MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH?
Partner beaty Tadli poinformował ją o rozstaniu za pośrednictwem Instagrama (ONS)
bEDbqoYB

Beata Tadla w ostatnim czasie zdaje się nie mieć zbytniego szczęścia w miłości. Dziennikarka ma na koncie nieudany związek z Jarosławem Kretem, który to pogodynek nonszalancko zakończył na łamach tabloidu tuż przed ich wspólnym występem w Tańcu z Gwiazdami. Później natomiast próbował naprawić swój błąd błaganiem o przebaczenie i miłosnymi listami...

Niedługo po rozstaniu z Jarosławem Kretem, Beata Tadla znalazła szczęście w ramionach nowego ukochanego. Dziennikarka i tajemniczy brunet chętnie pokazywali się razem podczas wspólnych spacerów, na których nie szczędzili sobie czułości. Tadla zaprezentowała nawet partnera światu w sieci.

bEDbqoYD

Niestety, nowy związek ostatecznie również nie przetrwał próby czasu. Nieco ponad tydzień temu ukochany Beaty za pośrednictwem Instagrama ogłosił, że ich relacja właśnie przeszła do historii.

Były już partner Tadli w swoim wpisie tłumaczył, że chociaż ich relacja zakończyła się rozstaniem, oboje wciąż darzą się szacunkiem. Okazuje się jednak, że Beata nie miała pojęcia o tym, że jej ukochany planuje ogłosić zakończenie ich związku. Jak donosi Twoje Imperium, o wszystkim dowiedziała się dopiero z mediów społecznościowych...

bEDbqoYJ

W końcu się rozstali, a on wydał to swoje oświadczenie. Napisał na Instagramie, że dziękuje jej za wszystkie wspólne chwile i życzy wszystkiego najlepszego. Niby to eleganckie, ale dlaczego wbrew jej woli i wiedzy? - twierdzi informator tygodnika.

Jak twierdzi źródło Twojego Imperium, Tadla i jej partner żyli w związku na odległość.

Na początku Beata szukała plusów w takim związku. Spotykali się kilka razy w miesiącu. On przyjeżdżał do stolicy, ale częściej spotykali się gdzieś w Polsce, na przykład we Wrocławiu - dodaje informator.

bEDbqoYK

Chociaż na początku wszystko wydawało się rozwijać w dobrym kierunku, z czasem Beacie zaczął wyraźnie doskwierać brak bliskości ukochanego.

Beacie, która jest bardzo ciepłą, uczuciową i rodzinną osobą, brakowało wieczorów spędzanych razem. Rozmowy przez telefon nie wystarczały. Chciała zjeść z nim kolację, przytulić się, obejrzeć razem film. A Rafał jest bardzo skupiony na swoich interesach. Jego firma działająca w branży nieruchomości pochłania dużo czasu i uwagi - zdradza źródło magazynu.

Myślicie, że to właśnie dzielący partnerów dystans doprowadził do rozpadu związku Beaty Tadli?

bEDbqoYL
bEDbqoZe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(149)
Saba
rok temu
Ale mi się nie chce iść do pracy ;(
Gisc
rok temu
Wyimaginowane ycie w mediach społecznościowych, to porazka
Basia
rok temu
Facet zostawił Beatę z ogromną klasą a przecież ona lubi rozstania ciągnąć rozgrywać a tu pstryk on odciął się krótko i rzeczowo i chwała mu za to, bo mądrze postąpił
bEDbqoZf
Gość
rok temu
Wyimaginowane życie na profilach społecznościowych to porazka
Artur
rok temu
Jedyne z czego jest kojarzona to rozstanie z J.Kretem w ostatnich latach zawodowo niczego dawno nie pokazała i to nie najlepiej o niej świadczy delikatnie rzecz ujmując
Najnowsze komentarze (149)
jhkjbbb
rok temu
Pochwaliła się, to ma, co chciała. Sytuacja z Kretem nic jej nie nauczyła. Będzie następny, to się będzie chwalić następnym. Ona już taka jest... :)
ewka
rok temu
udaje wielką gwiazdę a za grosz nie ma klasy
Pysio
rok temu
Widocznie facet lubi karpia w galarecie na Wigilię, a nie krewetki kupione na stacji benzynowej w ostatniej chwili przed wieczerzą. Becia ma lewe ręce do robót domowych, a facet nawet nowoczesny, czasem lubi odrobinę tradycji.
gość
rok temu
jakaś rozdzieliła i tyle... jak zwykle w takich sytuacjach...
xwdwd
rok temu
szkoda Beaty.
Kazik
rok temu
Uwierzyła że jest gwiazdą i dziwnie się zachowywała. Nagle wypowiadała pracę itp
Michu
rok temu
Jak się szuka nie wiadomo kogo to tak jest !
Ted
rok temu
Brak jej klasy
bEDbqoYX
Kasia
rok temu
Ot zobaczył ją wreszcie bez makijażu i mu przeszło
gena
rok temu
Mi się pani Beata kojarzy z całkowitym brakiem kompetencji jako dziennikarz i jak płakała na wisji ,że jej guru bulu komorowski przegrał wybory
OpendMind
rok temu
niepotrzebnie rozbiłaś swoją rodzinę dla Kreta
mona
rok temu
Ta to ma szczęście :((
covid
rok temu
ja ją przygarne tylko mam problem z kasą
Iwa
rok temu
Widać przestała mu się podobać
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDbqoZQ
bEDbqoZR
bEDbqoZS
bEDbqoZT
bEDbqoZU
bEDbqoZz