Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|
aktualizacja

Bedoes przekazał 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH na pomoc Ukrainie. "Nie udawajmy, że to się nie dzieje"

Podziel się:

Raper udowodnił, że ma gest i wpłacił na konto Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej imponującą kwotę. Bedoes zaangażował się także w organizowanie transportu przybywającym zza wschodniej granicy Ukraińcom.

Bedoes przekazał 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH na pomoc Ukrainie. "Nie udawajmy, że to się nie dzieje"
Bedoes wpłacił na pomoc Ukrainie 100 tysięcy złotych (AKPA)

Ostatnio pisaliśmy o prezentach, które dostały od Bedoesa jego mama i babcia. Raper zafundował najważniejszym kobietom swego życia warte fortunę luksusowe zegarki. Podczas gdy rodzicielka artysty dostała od niego Rolexa Datejust 36 ze stali Oystersteel i żółtego złota za około 50 tysięcy złotych, nestorka otrzymała warty około 23 tysiące złotych model Panthère de Cartier.

Zobacz także: Kubańczyk o groźnym incydencie podczas finału WOŚP: "Chłopak stał pod sceną i miał dwa noże"

Okazuje się, że artysta nie jest hojny tylko względem najbliższej rodziny. W sobotę za pośrednictwem Instastories poinformował, że wsparł Ukrainę pokaźną sumą pieniędzy. Bedoes na konto bankowe Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej wpłacił aż 100 tysięcy złotych!

Ode mnie i od Bedoesiar - poinformował, następnie namawiając do pójścia w jego ślady:

Zachęcam do wspierania zbiórki i życzę wszystkim dużo siły w tym trudnym czasie - pisze raper i apeluje: Każdy gest jest ważny. Uśmiechajmy się do siebie na ulicy, pytajmy wzajemnie, jak się czujemy. Nie udawajmy, że to się nie dzieje, bo się dzieje, ale damy radę.

Dodatkowo Borys zapewnił fanów, że "mogą na niego liczyć", a następnie zwrócił się z prośbą dotyczącą pomocy w zorganizowaniu transportu z granicy z polsko-ukraińskiej.

Potrzebujemy vana na dzisiaj, żeby pojechać nim na granicę i zapewnić transport osobom, które go potrzebują. Jeżeli ktoś z Warszawy ma możliwość wypożyczyć tego typu samochód, proszę o kontakt - czytamy.

Myślicie, że inni raperzy pójdą w jego ślady?

Zobacz także: Dietetycy niszczą rady celebrytek, a Lidia Kopania swoją karierę
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
Oferty dla Ciebie