Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Blanka Lipińska podsumowuje swoją znajomość zasad poprawnej polszczyzny: "Mam zaniedbanie na poziomie szkoły podstawowej"

304
Podziel się

Spodziewaliście się?

Blanka Lipińska podsumowuje swoją znajomość zasad poprawnej polszczyzny: "Mam zaniedbanie na poziomie szkoły podstawowej"
Blanka Lipińska o znajomości zasad poprawnej polszczyzny (East News)
bCONUjfp

Choć z pewnością nie brakuje osób, które nadal nie do końca potrafią zrozumieć "fenomen" twórczości Blanki Lipińskiej, to jednak przyznać trzeba, że 35-letnia autorka "kaszubskiego porno" poszczycić może się dziś nie lada sukcesem, a co za tym idzie... całkiem pokaźną sumą na koncie. Co więcej, medialny rozgłos zapewnia Blani również życie uczuciowe, które jej fani już od pół roku mogą śledzić w zasadzie każdego dnia i o każdej porze...

bCONUjfr

Blanka Lipińska wspomina urodziny: "Dostałam najbardziej wyjątkowy prezent z życiu"

Spragniona ciągłej atencji Blanka ostatnimi dniami skupia się jednak na obszernej relacji z przygotowań do przeprowadzki, jak i też samego pakowania i rozpakowywania kartonów. Przy tej okazji postanowiła też zwrócić się o pomoc do fanów, pytając o godną polecenia firmę do czyszczenia tarasu. Gdy jedna z internautek pokusiła się o dość kąśliwą odpowiedź, Blania postanowiła zareagować. Niestety, w jej komentarz wkradł się wówczas błąd ortograficzny.

A sama nie możesz? - zapytała jedna z "fanek", sugerując najwyraźniej, aby Blania sama chwyciła za mopa i wzięła się za sprzątanie tarasu.

A ty sama pieczesz chleb, hodujesz warzywa i tkasz sobie dywan? Taras wymaga specjalistycznego czyszczenia karcherem, chemikaliami i impregnacji płytek. Abstrachuję od tego, że ma 120 metrów kwadratowych - odpowiedziała Lipińska.

bCONUjfx

Zdaje się, że wówczas fani Blanki szybko zaalarmowali ją, że w słowie "abstrahować" zrobiła błąd, pisząc "ch" zamiast "h", bowiem Lipińska już chwilę później zabrała głos, tłumacząc się "zaniedbaniem na poziomie szkoły podstawowej".

Wiem, że robię błędy ortograficzne, choć nie mam o tym pojęcia, dopóki wy mi o tym nie powiecie, gdyż mam tę wyimaginowaną chorobę, co się nazywa dysortografia, a prawda jest taka, że mam zaniedbanie na poziomie szkoły podstawowej i niestety nie mam pojęcia, jak się pisze niektóre wyrazy. Jeśli mój słownik tak to napisze, to ja tak to napiszę - oznajmia autorka powieści erotycznych.

Zaskoczeni?

bCONUjfy
bCONUjfz
bCONUjfS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(304)
Ilona
1 tyg. temu
"pisarka" nie umiejąca pisać we własnym języku ..... Co za czasy nastały...
pola
1 tyg. temu
Juz widze ile pracy mial ten kto poprawiał jej książkę pod względem błędów, chociaż w sumie ta powieść sama w sobie jest wielkim błędem
Bida skwirczy
1 tyg. temu
Ona uwielbia sie przechwalac, tak jak wczesniej z takim rzekomo niechcący wtrąconym o swojej " gosposi"..teraz o tarasie o wymiarach 120..słoma z butow wyłazi, widać ze pochodzi z bidy i z nizin, a teraz sodówka do głowy uderzyła
bCONUjfT
Halszka
1 tyg. temu
Dorabiałam swego czasu jako copywriter. Zleceń było dużo. Były zlecenia na poradniki, książki dla dzieci, książki kucharskie. Copywriter dostaje od 2 do 20 zł za tysiąc znaków ze spacjami, cena zależy od jakości tekstu. Dla niewtajemniczonych: copywriter sprzedaje tekst wraz z prawami autorskimi, co oznacza, że osoba, która tekst kupiła, może się pod nim podpisać swoim nazwiskiem. Wszystkie książki celebrytów pisane są przez copywriterów, ludzi piszących dobrze a nieraz wybitnie. Wielu utalentowanych pisarzy nie może nic wydać, bo nie mają znajomości, układów ani pieniędzy na wydanie książki własnym kosztem. Pani Lipińska ma problemy z wypowiadaniem się, więc to raczej niemożliwe, aby napisała cokolwiek samodzielnie.
Gp1
1 tyg. temu
Tak już to jest, kiedy ktoś napisał więcej książek niż przeczytał.
Najnowsze komentarze (304)
Polka
1 tyg. temu
I tacy ludzie wydają książki. Brak słów.
BAOCZKA
1 tyg. temu
A kto cię uczył w Szkole Podstawowej nr 1 w Puławach języka polskiego???Może Pani Turowska???
Pandzia2609
1 tyg. temu
WOW !! Naprawdę ???,, NORMALŃĘ ŃIĘ WIĘZE'' Też mam problemy z polszczyzną napiszecie o mnie na PUdelkó? 😊😊😊🥰
Patka
1 tyg. temu
To jak ona pisze te ksiazki. Moze poprostu opowiada swoje historie zyciowe a pisze kto inny te ksiazki.
Www
1 tyg. temu
moze wcale nie napisala swoich"książek"-może to tylko ustawka żeby przeprać trochę kaski z zatoki....
Eww
1 tyg. temu
Teraz zbyt łatwo można zostać pisarzem, pisarką, ehhh, co za czasy.
ekologia
1 tyg. temu
Mam nadzieję , że do czyszczenia tego tarasu firma będzie używała ekologicznych chemikaliów / jeżeli takie istnieją/ i ta osoba dopilnuje tego osobiście. Ponadto musi dopilnować by te środki do czyszczenia nie dostały sie do gleby.
Miodek
1 tyg. temu
Biorę w poślady czy daję w poślady, która forma jest poprawna?
bCONUjfL
ewa
1 tyg. temu
a skończyła chociaz podstawówkę, może zapisza się razem z tą wieniawą do szkoły podstawowej, bo ta też szybko szła po nóż starczy i zapomniała o podstawowej szkole..................
Moni monia
1 tyg. temu
Od kiedy warzywa się hoduje 🤣
Piotrek
1 tyg. temu
Internauta o nicku "gość" -wyśmienity polonista- kogoś wyśmiewać, a sam pisze słowo "jakby" oddzielnie -nie mówiąc, że użycie tego słowa w kontekście w którym pisze ma się jak pięść do nosa. Ponadto "zahaczysz" pisze się przez "h", a nie przez "ch".
sdfs
1 tyg. temu
masakryczne tatuaże, masakryczne usteczka
Jasne
1 tyg. temu
To jest chyba dowod ze ta pani nie napisala w zyciu niczego
Tak
1 tyg. temu
Tak bo wyglada jakby ukonczyla 3 lata podstawowki
...
Następna strona
bCONUjgn