Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Nieustraszona Esmeralda Godlewska wraca do tematu Zatoki Sztuki: "To są ludzie, którzy KRZYWDZILI WIELE OSÓB"

425
Podziel się

W swym najnowszym apelu "patocelebrytka" zdradziła, co ma zamiar zrobić z "dowodami" na rzekome powiązania celebryckiej śmietanki z niesławnym klubem. Robi się groźnie?

Nieustraszona Esmeralda Godlewska wraca do tematu Zatoki Sztuki: "To są ludzie, którzy KRZYWDZILI WIELE OSÓB"
(fot. Instagram, @esmeralda_godlewska, fot. ONS)
bDAVxRdx

Film Sylwestra Latkowskiego Nic się nie stało promowany był jako dokument, który raz na zawsze zmieni krajobraz polskiego show biznesu. Dziennikarzowi nie udało się jednak dotrzeć do żadnych nowych dowodów, które mogłyby pomóc ująć sprawców tragicznych wydarzeń, do których miało przed pięcioma laty dochodzić w sopockim klubie Zatoka Sztuki. Dopiero po emisji autor materiału zdobył się na wywołanie do tablicy nazwisk takich sław, jak Borys Szyc, Kuba Wojewódzki, czy Radosław Majdan, zarzucając im, że ukrywają cenne informacje na temat działalności Marcina T. i Krystiana W..

Ostatecznie panowie pogrozili tylko Latkowskiemu sądowymi pozwami, a kilka tygodni później sprawa całkowicie rozeszła się już po kościach. Tak przynajmniej mogło wydawać się do chwili, gdy Esmeralda Godlewska nie postanowiła przypomnieć wszystkim o głośnej aferze. Patocelebrytka znana z internetowych aranżacji klasycznych kolęd oraz szarpania się w klatce z koleżankami z branży, obwieściła na Instagramie, że jest w posiadaniu dowodów, które mogłyby rzekomo powiązać Radosława Majdana, Jarosława Bieniuka i Blankę Lipińską z działalnością stręczycielskiej siatki z Zatoki Sztuki.

bDAVxRdz

Chcecie znać prawdę? Żyłam w tym świecie, wiem, kto z kim, jak i gdzie - groziła 1/2 siostrzanego duetu.

Przez kilkanaście godzin cała Polska czekała w zniecierpliwieniu, aż Godlewska zdobędzie się na kontynuowanie swojego publicznego wyznania. Na swoim profilu uaktywniła się ponownie w poniedziałkowe popołudnie. Niestety, osoby chcące poznać całą prawdę na temat Zatoki Sztuki mogą poczuć się zawiedzione.

bDAVxRdF

Wiem, czego oczekujecie - ogromnej sensacji. Stwierdziłam rano, tak już na chłodno, że zrobił się z tego kolejny viral i ja nie chcę w tym uczestniczyć. Ja nie potrzebuję już rozgłosu, bycia na świeczniku. Już to przerabiałam. Nie byłam wtedy szczęśliwa, więc nie będę poruszała tego tematu. Relacji nie będzie - ogłosiła Esmeralda.

Godlewska zaznaczyła jednocześnie, że wierzy, iż sprawiedliwości stanie się zadość.

Gdybym chciała ujawnić całą prawdę, to książka i adaptacja Blanki Lipińskiej przy tym, co tam naprawdę się działo i jak to naprawdę wszystko wyglądało, jest pikusiem. W mediach zostało opisane może 10 procent prawdy z tego, jak to wszystko wygląda, a osoby, które są odpowiedzialne za wyrządzenie krzywdy tym młodym dziewczynom, za to wszystko, co się tam działo, poniosą konsekwencje prawne. Natomiast te osoby, które uczestniczyły w tym, wiedzą, że o nie chodzi, i to są nasi celebryci, polskie elity Pudelka - słyszymy na nagraniu.

Niestety gwiazdka zadeklarowała, że nie ma zamiaru brukać niczyjej reputacji, ponieważ znakomicie rozumie, że każdemu w przeszłości zdarzyło się "potknąć". Nie wyklucza jednak wydania publikacji na ten temat.

bDAVxRdG

Nie chcę niszczyć nikomu życia, gdy komuś się już poukładało. Oni wiedzą, co mają za uszami. A to, co ja wiem, może napiszę z tego kiedyś tomik wierszy. Chociaż nie byłyby z tego wiersze, tylko raczej horror-komedia. Taki gatunek.

Godlewska pokusiła się nawet na złożenie rzekomym oprawcom życzeń.

Życzę tego, żeby tym osobom wiodło się również cudownie, ponieważ każdy ma jakąś przeszłość. Natomiast na chwilę obecną nie uważam, że jestem w stanie zniszczyć komuś życie świadomie. Ponieważ chyba już wyrosłam z tego i tych wszystkich skandali. Wybaczcie, to co wiem, zachowam dla siebie. Poza tym ja te osoby znam doskonale, one mnie znają doskonale, więc wiedzą, że do nich teraz mówię. Także bądźcie zdrowi i uśmiechnięci. Nie ma żadnej sensacji. Na razie - zakończyła.

Niedługo później internetowa celebrytka wróciła przed kamerę, tym razem, żeby omówić perspektywę przelania swojej wiedzy na papier. Nie pozostawiła tym samym złudzeń, że zależy jej przede wszystkim na rozgłosie i pieniądzach, a nie pociągnięciu domniemanych przestępców do odpowiedzialności za swoje czyny. Nie byłoby to bowiem pierwsze dzieło we współczesnej, polskiej pop kulturze, które obiecuje "ujawnić całą prawdę" na temat polskiego show biznesu, po czym nie podaje ani jednego nazwiska w obawie przed procesami o zniesławienie.

bDAVxRdH

Zaraz wskakuję do kąpieli, ponieważ muszę oczyścić swoje ciało ze wszystkich pomówień. Natomiast osoby, z którymi znamy się doskonale, doskonale wiedzą, że to, czego nie powiedziałam, jest w stu procentach prawdą. Natomiast ja już mam swoje życie, jestem bardzo szczęśliwa. Każdy ma jakąś przeszłość. Więc stwierdziłam, że skoro układa się tym ludziom - nie chcę burzyć tej harmonii, którą sobie zbudowali. Niech będą szczęśliwi. Jednak z tą przeszłością będą żyli do końca życia. Natomiast, gdy będę miała ochotę, to może napiszę o tym książkę. Uwierzcie mi, że przy tym "50 twarzy Greya" czy książka Blanki Lipińskiej to jest przy tym pikuś, bo nie dość, że to, co bym opisała, byłoby totalną prawdą, to by było dla was dopiero zaskakujące. Te wszystkie dziewczyny z Dubaju, ta cała reszta, to jest nic. Ale pozdrawiam wszystkich serdecznie, zwłaszcza te osoby, które wiedzą, że to właśnie o nie chodzi. Bądźcie spokojni, do czasu - droczyła się Godlewska.

Gwiazdka wyjawiła jednocześnie, że nie obawia się, że niektóre gwiazdy mogą zechcieć szukać na niej odwetu, kiedy tylko odważy się puścić parę z ust (czego jak dotąd nie zrobiła).

Dostałam całą masę wiadomości, czy nie boję się, że gdy napiszę książkę o całej prawdzie show biznesu i znanym nam wszystkim osobom z pierwszych stron gazet, moje życie będzie zagrożone. Wiem, że to dość kontrowersyjny temat, ale nie boję się, bo mam swoją adwokat, mam swoich prawników, z którymi już omawiałam tę kwestię, także jestem już zabezpieczona - zapewnia.

Na odchodne Esmeralda stwierdziła, że wcale nie czuje się "patocelebrytką". Ten przydomek powinien być bowiem zarezerwowany według niej dla osób, które mają za sobą szemraną przeszłość, a które dzisiaj słyną z relacjonowania na Instagramie przebiegu szorowania zębów.

bDAVxRdI

Pudelek nazywa mnie "patocelebrytką", gdyż popełniłam w życiu parę dość przykrych rzeczy, z których nie jestem dumna. Każdy z nas popełnia w życiu błędy. Jednak ja nie skrzywdziłam żadnego człowieka. A to są ludzie, którzy krzywdzili wiele osób, krzywdzili wiele kobiet, wielu mężczyzn, i oni są nazywani celebrytami. Ludzie, którzy mają po cztery małżeństwa, dzieci każde z innym, publikują swoje mycie zębów, poranną toaletę i inne sensacje jakże bardzo interesujące. Moim zdaniem to jest patologia.

Sądzicie, że Esmeralda odważy się opublikować wreszcie jakieś dowody, czy będzie nas wodzić za nos, aż do momentu premiery swojej książki, z której i tak niczego się nie dowiemy?

bDAVxRea
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(425)
Normalka
6 miesięcy temu
W sumie tradycyjnie, dużo słów, a mało treści, konkretów i dowodów...
ala
6 miesięcy temu
Życzyć kryminonalistom,żeby sie im wiodło cudownie,mając za uszami krzywdę,a nawet śmierć?I ty im kobieto dobrze życzysz,zamiast pójść na policje?!Serio można tak sobie spokojnie spać wiedząc to wszystko,co ona niby wie,a potem się dziwi,że ja ktoś nazywa patacelebrytka://
J.... P..
6 miesięcy temu
Coś musi być na rzeczy że ciągle wymieniane są te same osoby które szumnie pokazują swoje prywatne życie po czym mają pretensje do świata że są krytykowane zarzucając innym że zbyt interesują się ich życiem a nie swoim ....
bDAVxReb
Row
6 miesięcy temu
Musieli jej dobrze zaplacic, ze zamknela usta
Jcjc
6 miesięcy temu
Lipinska sutenerka
Najnowsze komentarze (425)
J34
6 miesięcy temu
Zadziwiające, że w temacie "zatoka sztuki" przewijają się ciągle te same nazwiska :Szyc, powiatowy, majdan, bieniuk, myślę, że nie bez przyczyny. A to co mówi smeralda to jej sposób na popularność. Całe to towarzystwo jest zalosne
Sssss
6 miesięcy temu
Prawda powinna wyjść na jaw! Pamiętajmy o Zatoce Sztuki i walczmy z bezprawiem pseudo elit!
straszne
6 miesięcy temu
Majdan się odwołał. Zobaczymy
babcia
6 miesięcy temu
Jaka jest to jest ale tu jej wierzę
zolo
6 miesięcy temu
mam maść na ukaszenia po pszczołach
hmmm
6 miesięcy temu
Ta cała Blanka broniła gwałtu oralnego w swoim filmie, a również zrobiła w filmie z porwania romantyczne wydarzenie. Facet w filmie na otarcie łez po prostu robił porwanej babie zakupy i już miało być fajnie i spoko. Później się wygadała, że jest podobna do głównej bohaterki. Tragedia.
Eyyye
6 miesięcy temu
Moze i wie kogo robili po niej.. skoro mniej znane dziewczyny za drinka siedza cicho to i ona nic nie powie.
Gypsy
6 miesięcy temu
Biedna osoba ,czy ktoś ją diagnozował?
bDAVxRdT
Dolud
6 miesięcy temu
Dziwię się, że jeszcze ktoś kupuje książki tej stręczycielki Lipnickiej....
Elita
6 miesięcy temu
Godlewska, a tobie Prokuratura dała wyłączność do szczycenia się na Pudelki ciężkimi dowodami przeciwko elicie? Czy już Cię zawinęli na przesłuchanie gromadząc ciężki materiał grubego kalibru przeciwko jednej z największych afer? Będziesz świadkiem koronnym w tej sprawie? Czy reklamę po koleżeńsku Blance robisz, co by podtrzymywać jej tapetę tutaj? Bo tylko na Pudelku się o Blance pisze, tak jakby inne portale wstydziły się jej nazwisko umieszczać w nagłówkach. Za miesiąc na Pudlu Blanka wyskoczy że ma haki na Godlewską. Nie zdzwiwe się, jak Majdan na Małgosię też ma haki, a Gosia na Siwiec, Siwiec na Pochanke?
Matrix
6 miesięcy temu
Esmera Ty powinnaś kible czyścić a nie się wypowiadać
krak
6 miesięcy temu
co ona moze zrobic tymi ustami?
jaa
6 miesięcy temu
co jej się stało z ..brodą? jakby włożyła między framuge i jej zmiażdżyło. Już u wieli celebretyek zauważalna jest tendencja do takie zwężenia brody, fatalnie to wygląda.
Janj
6 miesięcy temu
Nie lubię Esmeraldy za kolędy hymn coś strasznego ale szczerze wam powiem.ze tak jak źle tejblance patrzy z oczu to chyba żadnej osobie
...
Następna strona
bDAVxRev