Trwa ładowanie...
Przejdź na
AP
|

Bob Dylan został oskarżony o PRZEMOC SEKSUALNĄ wobec 12-letniej dziewczynki!

102
Podziel się:

Bob Dylan, znany muzyk oraz noblista, został pozwany za molestowanie nieletniej, do którego miało dojść w 1965 roku. Artysta miał "uwodzić" 12-letnią wtedy dziewczynkę, podając jej narkotyki i alkohol.

Bob Dylan został oskarżony o PRZEMOC SEKSUALNĄ wobec 12-letniej dziewczynki!
bELeHdkl

Przeciwko 80-letniemu artyście został wniesiony pozew, w którym 68-letnia dzisiaj kobieta twierdzi, że w 1965 roku Bob Dylan dopuścił się wobec niej przemocy seksualnej oraz psychicznej. Robert Zimmerman, bo tak naprawdę nazywa się Bob Dylan, miał uwodzić 12-letnią wtedy dziewczynkę, podając jej narkotyki i alkohol, aby uśpić jej czujność. Wszystko to miało odbywać się w pokoju hotelowym muzyka na przełomie kwietnia i maja 1965 roku.

W pozwie możemy przeczytać między innymi o "wykorzystywaniu [swojego] statusu muzyka" przez Dylana, co miało pomóc mu w odurzeniu oraz wykorzystaniu dziewczynki, która w opublikowanym dokumencie identyfikuje się jedynie jako "J.C.".

bELeHdkn

Rzecznik prasowy noblisty stanowczo zaprzecza, jakoby oskarżenia były prawdziwie i zapewnia, że zdecydowanie będzie bronił niewinności Zimmermana.

Bob Dylan, znany zarówno z przebojów "Like A Rolling Stone" czy "End Of The Line", jak i z poezji oraz tekstów piosenek, za które otrzymał najważniejsze wyróżnienie w postaci Nagrody Nobla, przez wielu był i jest uważany za jednego z najbardziej utalentowanych artystów naszych czasów.

68-letnia J.C. żąda odszkodowania oraz publicznego procesu przed ławą przysięgłych. Twierdzi, że przez trwającą kilka tygodni przemoc seksualną oraz emocjonalną nie mogła pozbierać się przez lata, a trauma oraz szkody psychiczne pozostały z nią do dziś.

bELeHdkt
bELeHdkO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(102)
ewas
2 miesiące temu
I teraz jej się przypomniało??? .Nie bardzo rozumiem takie oskarżenia.
Hahaha
2 miesiące temu
Taaaa, 56 lat czekała z tymi rewelacjami😂 i sobie przypomniała, że trzeba iść do sądu. Ludzie to doprawdy w przedziwny sposób próbują dorobić się pieniędzy.
Prababcia
2 miesiące temu
A mnie Niemiec molestował w 1939
bELeHdkP
Malwina
2 miesiące temu
Młode dziewczyny, nie chodzi się do pokojów hotelowych muzyków. Ani innych, słabo znanych mężczyzn.
Gość
2 miesiące temu
I teraz sobie przypomniała ?
Najnowsze komentarze (102)
Pity!
2 miesiące temu
No niestety, ale Bob Dylan właśnie w owym czasie odbywał tournee na innym kontynencie. Nie było go w USA, co jest, dzień po dniu, udokumentowane.
Patu
2 miesiące temu
Wykorzystywał ja kilka tygodni? Nikt nie zgłosił zaginięcia? W szkole nie zauważyli? Dziwna historia, mało wiarygodne takie oskarżenia
Luk
2 miesiące temu
Babcia chce do emerytury dorobić.
iksde
2 miesiące temu
Aha i po 100 latach jej się przypomniało? Ciekawe skąd weźmie na to teraz dowody, bo gadać to sobie każdy może o każdym...
onaaaa
2 miesiące temu
no ciesze sie ze ogarnela sprawy i ma odwage o tym mówic ale ... czy ta sprawa nie jest juz przedawniona i latwiej bedzie dla niej wyleczyć całkowicie wspomnienia na terapii? nie wiem czy coś da się z tą sprawą jeszcze zorbic
Jje
2 miesiące temu
Ufff dobrze ze nie czekała jeszcze 15 lat
Ghctu
2 miesiące temu
Wszyscy płacą po latach cenę za rozwiązłość.
gość
2 miesiące temu
Nagroda Nobla dla niego to był niewypał. Od tamtego czasu przestałam traktować tę nagrodę jako powód dla zachwytu nad nagrodzonym. Sprawdziło się.
bELeHdkH
Zzzx
2 miesiące temu
Zimmerman ? Serio ?
Izzy
2 miesiące temu
Ja się pytam co 12letnia dziewczynka robiła z pokoju hotelowym... Skąd się tam wzięła...gdzie byli jej rodzice?!
telewidz
2 miesiące temu
Podobno siedzial za to.
Przecinek
2 miesiące temu
12-latka w pokoju hotelowym sam na sam z muzykiem? Ja się pytam, gdzie byli rodzice? Jeżeli to zrobił to już go nie lubię, przecież to dziecko. Tylko komu wierzyć? Jak sprawdzić wiarygodność tych oskarżeń?
dila
2 miesiące temu
Niech się dobrze zastanowi bo mnie się wydaje że molestowania dopuścił się Chopin.
Klarunia
2 miesiące temu
Ooooo,stwarza się możliwość zarabiania kasy....wystarczy mieć DOBRĄ PAMIĘĆ! Jako pierwsze zgłoszenie molestowania seksualnego zgłoszę MOLESTOWANIE SEKSUALNE ...mojej mamy przez mojego tatę....w roku 1980...mam dowód ...w dowodzie osobistym :):):):):):)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELeHdlA
bELeHdlB
bELeHdlC
bELeHdlD
bELeHdlE
bELeHdlj