Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Była żona Michała Wiśniewskiego WYŻYWAŁA SIĘ na jego matce! "Wybuchała złością, atmosfera była NIE DO ZNIESIENIA"

143
Podziel się

Grażyna Wiśniewska, prywatnie matka Michała Wiśniewskiego, zdradziła w autobiografii, że nie ze wszystkimi byłymi żonami lidera Ich Troje było jej po drodze. Jedna z nich miała szczególnie dać się jej we znaki... "Misio jakoś nie miał szczęścia do kobiet" - wyznała smutno.

Była żona Michała Wiśniewskiego WYŻYWAŁA SIĘ na jego matce! "Wybuchała złością, atmosfera była NIE DO ZNIESIENIA"
Grażyna Wiśniewska zdradza, że z jedną z eks Michała nie miała dobrych relacji (AKPA, East News)
bErgtcwl

Michał Wiśniewski niemal od zawsze słynął z bujnego i dość zawiłego życia osobistego. Obecnie czerwonowłosy lider Ich Troje spełnia się u boku żony numer pięć imieniem Pola, z którą niedawno doczekał się kolejnego dziecka. Nie powinno zatem dziwić, że jego prywatność wciąż jest obiektem zainteresowania prasy plotkarskiej.

Choć życie ułożyło się tak, a nie inaczej, to Michał Wiśniewski wyraźnie stara się utrzymywać poprawne relacje z byłymi małżonkami. Z niektórymi z nich zdarza mu się nawet współpracować po latach, a z innymi okazjonalnie pozuje na ściankach. Warto jednak odnotować, że nie zawsze bywało tak kolorowo, jak jest dziś.

bErgtcwn

Teraz przekonujemy się o tym po raz kolejny, a wszystko z racji premiery autobiografii Grażyny Wiśniewskiej "Dziewczynka z kieliszkami". Matka czerwonowłosego gwiazdora opisała w niej historię swojego życia i pochyliła się m.in. nad kwestią alkoholizmu, z którym zmagała się przez wiele lat. Nie jest to jednak jedyny intrygujący temat, bo pani Grażyna postanowiła też pochylić się nad kwestią jej relacji z eksmałżonkami syna.

Zobacz także: Michał Wiśniewski nie utrzymuje kontaktu tylko z jedną byłą żoną. Dlaczego?

Jak dowiadujemy się z treści książki, matka Michała Wiśniewskiego miała dobre relacje z większością jego byłych partnerek, w tym z Dominiką Tajner, z którą rozwiódł się w 2019 roku. Podkreśliła jednak, że nie zawsze tak było, a jedna z eksżon piosenkarza mocno dała jej się we znaki. Padły nawet oskarżenia o odgrywanie się zarówno na niej, jak i zatrudnianych przez Michała pracownicach.

bErgtcwt

Dobrze dogadywałam się z Dominiką. Ich małżeńskie spory nie odbijały się na mnie, synowa nigdy nie odreagowywała na mnie swojej złości. A doświadczyłam tego przedtem. Jedna z żon Michała, kiedy im się nie układało, wybuchała złością, odgrywała się na mnie i na paniach z Ukrainy, które pracowały w domu. Atmosfera była nie do zniesienia. A Dominika była miła, neutralna i zawsze traktowała mnie z szacunkiem - wyznała Grażyna Wiśniewska.

O którą z byłych żon chodzi? Tego mama Michała nie zdradziła. Przyznała natomiast, że darzy sporą sympatią jego obecną partnerkę życiową, Polę.

Misio jakoś nie miał szczęścia do kobiet, ale cieszę się, że w końcu je znalazł u boku Polusi. Myślę, że ona też go kocha. Moje relacje z nową żoną Michała są dobre, wszystko się coraz lepiej układa. I oby tak było dalej - skwitowała.

Domyślacie się, kogo mogła mieć na myśli?

bErgtcwu

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bErgtcwv
bErgtcwO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(143)
Kkkkk
miesiąc temu
Raczej to one nie miały szczęścia do niego....
Marek Darek J...
miesiąc temu
Ona mowi o Swiadczak. Kiedys juz mowila o tym i wymienila ja z nazwiska. Mimo to uwazam ze to nie fair. Nie dosc ze byla slaba matka to jeszcze mu malzenstwo rozwalila. Nikt by nie chcial alkoholiczki pod swoim dachem gdzie sa male dzieci. A teraz ja jeszcze obsmarowywuje.
Ryba
miesiąc temu
Syn do Pani też szczęścia nie miał... 😏
bErgtcwP
Ola
miesiąc temu
Najważniejsze ze jest dobrym ojcem. A czy wierzyć alkoholiczce, która porzuciła własne dziecko? Hmmmm…
Poeta
miesiąc temu
Mamusia Michała pisarka! Dobre!
Najnowsze komentarze (143)
DDA
4 tyg. temu
No cóż, ta pani na pewno nie przynosi wstydu swojemu imieniu. Prawdziwa Grażyna szołbiznesu.
Aga
4 tyg. temu
Anka, szczerze mówiąc, ma najmniej ciekawą urodę ze wszystkich jego żon. A o tym, że wyskoczyła do łóżka żonatemu to nie ma co wspominać.
Anna
4 tyg. temu
"Misio jakoś nie miał szczęścia do kobiet, ale cieszę się, że w końcu je znalazł u boku Polusi." Tak, na jakieś góra trzy lata.
Gość
miesiąc temu
Biedny Misio🤣🤣🤣
Skromna...
miesiąc temu
No synek był ideałem ! Po co opowiada te pierdoły ? Kolejna pisarka.
Pestka
miesiąc temu
Komentowanie życia Pana Michała jest jak schemat z mody na sukces ;)
Gosc
miesiąc temu
Chyba te kobiety nie mialy szczescia do Misia. Misio to nie mial szczescia do matki.
Hjkk
miesiąc temu
Na bank chodzi o swiatczak.
bErgtcwH
mod
miesiąc temu
a może to ten pan nie sprostał tym paniom, prosze "celebrytki od siedmiu boleści"
hahaha
miesiąc temu
"Misio" - hahahaha
Rada
miesiąc temu
serio ktoś kupi książke alkoholiczki która nieczego w życiu nie osiągneła i jest tylko kimś kto wydał na świat wiśnie? Ktoś upadł na czerwony łeb
OLO
miesiąc temu
Misio przede wszystkim nie miał szczęścia do matki... Dlatego - jako DDA - jest taki rozchwiany i bez granic... Nomen omen - "Keine grenzen" :-D
Tralalala
miesiąc temu
Na 100% chodzi o Świątczak, reszta żon jest sympatyczna.
AAA
miesiąc temu
Grazyna a dlaczego się nie dogadywalas z synowa?? Bo ci chlać nie pozwalała w swoim domu
...
Następna strona
bErgtcxj