Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Cameron Diaz urodziła! Zdradziła płeć i imię dziecka

192
Podziel się:

47-letnia gwiazda pochwaliła się narodzinami pociechy na swoim Instagramie.

Cameron Diaz urodziła! Zdradziła płeć i imię dziecka
(getty)

Cameron Diaz i jej mąż Benji Madden od dawna starali się o dziecko. Co jakiś czas w mediach pojawiały się przecieki, jednak żadne z nich nie zostały nigdy potwierdzone. Próbom z pewnością nie pomagały komentarze internautów, którzy, pomimo niepotwierdzonych plotek, krytykowali gwiazdę za chęć posiadania potomstwa w "jej wieku".

Okazuje się, że 47-letnia aktorka i jej mąż Benji Madden nie przejęli się hejterskimi komentarzami i po wielu miesiącach starań - właśnie zostali rodzicami. Radosną nowiną gwiazda podzieliła się za pośrednictwem Instagrama.

"Szczęśliwego roku od Maddenów! Z radością, błogosławieństwem i wdzięcznością chcielibyśmy rozpocząć nową dekadę ogłoszeniem o narodzinach naszej córki Raddix Madden. Od razu zdobyła nasze serca i dopełniła rodzinę. Jesteśmy uradowani ogłaszając tę wiadomość, ale jednocześnie czujemy silną potrzebę ochrony naszej prywatności. Nie będziemy więc udostępniać żadnych zdjęć ani dzielić się kolejnymi szczegółami, innymi niż fakt, że jest bardzo bardzo urocza. (...) Przesyłamy wam naszą miłość i najlepsze życzenia. Szczęśliwego nowego roku i nowej dekady" - napisała na swoim instagramowym profilu Diaz.

Pudelek gratuluje!

KOMENTARZE
(192)
Zuza
2 lata temu
Gratulacje!!!!mozna bez rozgłosu? MOŻNA i to jak się jest PRAWDZIWĄ GWIAZDĄ
Anita
2 lata temu
Wcale to nie jest zły wiek i co z tego ze rodzą młodsze jak nie umieją dziecka wychować bo maja w głowie inne priorytety taka kobieta jak ona i z takim wiekiem wychowa bardzo mądra kobietę
Kaja
2 lata temu
Wszystkim WREDNYM - wyluzujcie!!!. Jej życie, jej wybór. Pozostaje tylko życzyć zdrowia całej rodzinie. A Hejciorom więcej życzliwości dla siebie i innych!!!
Ula
2 lata temu
teraz 47 lat to jak niedawno 37; więc jest ok
Ziemia
2 lata temu
Ludzie ! Australia płonie ! Zginęło 480 MILIONÓW zwierząt !!! Płoną domy ! Chmura dymu nad tym kontynentem jest wielkości Europy a a rząd Australii umywa tęce od tej katastrofy ! A Wy tu takie głupoty !
Najnowsze komentarze (192)
zuza
rok temu
Księża chcą, aby wierni wpłacali im pieniądze na konto lub nieśli w kopertach jako "kolędę" .To naprawdę wielka pazerność. Niech żyją skromnie idą do pracy (budowa, sklepy Żabki). Teraz młodzi cenią swoje pieniądze wolą sobie coś kupić zjeść dobry obiad a nie dawać daninę i ładować w pasibrzuchy. Żyją w wielkim dostatku i jeszcze proszą - wstyd! Dobrze, że ludzie są wykształceni i wiedzą wiele o świecie.
ZUZA
rok temu
POLSKI RZĄD CHCE WYJŚĆ Z UNII TO NIECH WYJEDZIE DO AZJI, AFRYKI NIKT PO NICH NIE ZAPŁACZE. DROGA WOLNA.
Gość
2 lata temu
W tym wieku to się wnuki ma a nie dzieci.
yxyx
2 lata temu
in vitro czy że jak ?
gosc
2 lata temu
coraz wiecej babc ma dzieci,do czego ten swiat zmierza...
ech
2 lata temu
wow. ale ja nie chciałabym mieć w tym wieku dziecka
Jojo
2 lata temu
Gratulacje.....babciu.Biedne to dziecko będzie.
gosc
2 lata temu
jak oni mi do siebie nie pasują
Www
2 lata temu
Nie rozumiem krytyki fajnie że doczekała sie własnego potomka jeśli ma zdrowie dziecku niczego nie braknie
Nati
2 lata temu
Ja urodziłam w wieku 42 lat, czekałam na dziecko 20 lat i szczerze nie myśle o tym ze umrę zanim do szkoły pójdzie...chore podejscie. mam zamiar urodzić jeszcze jedno! Extra ze kobiety maja sile rodzic tak późno jeżeli maja chęć i siły to życzę najlepszego!
Zzzz
2 lata temu
O kurka, nawet nie wiedzialam; ze jest w ciazy Gratulacje
Tiramisu
2 lata temu
No trochę przegina w tym wieku. Ale nianie wychowają.
Lena
2 lata temu
Nie wiadomo czy Cameron jest matką. Skoro nie ma żadnych jej zdjęć w ciąży, a z takim problemem też można sobie poradzić.
wwo
2 lata temu
podrabiana na caeron diaz , w życiu wypas ,szofer wszędzie ułatwiał przyjazd...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie