Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Córka Czesława Niemena narzeka na kryzys w branży wywołany pandemią: "TATUŚ MI NIE ZOSTAWIŁ KOKOSÓW"

378
Podziel się

"Mam trójkę dzieci, mam dwa kredyty, miesiąc temu miałam na koncie 500 zł" - wylicza rozgoryczona Natalia Niemen.

Córka Czesława Niemena narzeka na kryzys w branży wywołany pandemią: "TATUŚ MI NIE ZOSTAWIŁ KOKOSÓW"
Natalia Niemen narzeka na kryzys w branży w związku z koronawirusem (ONS, East News)
bDIrweVx

Branża muzyczna w Polsce skarży się na wyjątkowo ostre traktowanie przez rządzących - wszystko przez pandemię, która pokrzyżowała plany muzyków już na wiosnę, a teraz niweczy wszystkie ich starania związane z koncertami i występami na żywo.

Ponieważ cały kraj od kilku tygodni znajduje się w czerwonej strefie (właściwie oznaczającej wiosenny lockdown), imprezy muzyczne nie mają prawa bytu. Wokaliści i muzycy załamują ręce i skarżą się, że jeśli rząd nie zmieni polityki, już niedługo wielu z nich będzie się borykać z ogromnymi problemami finansowymi.

bDIrweVz

W poniedziałek niezadowoleni z ograniczeń artyści protestowali na Placu Zamkowym w Warszawie. W grupie manifestujących swe rozczarowanie i postulujących szybkie zmiany byli między innymi Michał Wiśniewski i Robert Janowski. O swej trudnej sytuacji mówiła też córka Czesława Niemena, Natalia.

Natalia Niemen kilka lat temu była bohaterką serwisów plotkarskich, gdy, określająca siebie jako głęboko religijna, wokalistka zaśpiewała jeden z psalmów, wywołując tym niemałe poruszenie w sieci. I choć niektórzy internauci nazwali wersję Natalii "przerażającym wyciem", a inni wprost orzekli, że córka nie odziedziczyła talentu po tacie, nieporuszona Niemen kontynuowała działalność estradową.

bDIrweVF
Zobacz także: Marsz Niepodległości mimo pandemii? Witold Tumanowicz o "spontanicznym spacerze"

Teraz córka legendarnego wokalisty postanowiła zabrać głos w sprawie muzyków poszkodowanych przez skutki pandemii i decyzje rządu z nią związane. W czasie poniedziałkowego protestu Natalia otwarcie przyznała, że sytuacja jej i jej rodziny nie jest kolorowa.

Pomimo tego, że noszę takie, a nie inne nazwisko, nie przelewa mi się. Mam trójkę dzieci, mam dwa kredyty. Chcemy funkcjonować, chcemy żyć! Ja nie chcę specjalnych wynurzeń tutaj uskuteczniać, ale miesiąc temu miałam na koncie 500 zł. Naprawdę mi kasa z nieba nie spada, tatuś mi nie zostawił kokosów. Chcę uczciwie pracować - mówiła Niemen.

bDIrweVG

Wokalistka dodała, że widząc zapaść branży muzycznej, postanowiła przerzucić się na sztuki wizualne.

Była tu mowa o przebranżowieniu. Ja mam jeszcze taki dar, że potrafię malować, rysować. Zaczęłam więcej rysować. Złośliwi powiedzą: "Dobrze, maluj. Bo nie umiesz śpiewać". Ale są tacy, którzy chętnie odbierają to, co ja przez muzykę jestem w stanie przekazać - stwierdziła.

Myślicie, że premier posłucha głosu Natalii Niemen?

bDIrweVH
bDIrweWa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(378)
crown
4 miesiące temu
ojej. dlaczego mi nie jest żal artystów celebrytów .... ojej
xyz
4 miesiące temu
Miała fajne piosenki w 1998 "Zrobie na opak" i "W czasie suszy serce słuchy". Mialam nawet ostatnio fazę na to i sobie słuchałam. Ale to co spiewa teraz i te jej wersje piosenek ojca tego się nie da słuchac. Mogła kontunuowac taki styl jak na poczatku kariery bo to było fajne ale teraz tragedia. Poza tym zawsze bedzie mi się juzo na kojarzyc z tą wojną o wszyskite bezprawne wykorzystania piosenek ojca...
Ania
4 miesiące temu
Wszyscy są w ciężkiej sytuacji jakby tylko aktorstwo i muzyka była zagrożona ile osób jest takich co niema nic na koncie i co ma zrobic mysla ze sa pepkiem swista
bDIrweWb
Jaaa
4 miesiące temu
Mój tata nic mi nie zostawił i żyje
Kama
4 miesiące temu
Sama do roboty się weź
Kasieńka
4 miesiące temu
A do roboty iść,tatuś nie miał obowiązku zostawiać majątku
Gosc
4 miesiące temu
Od kiedy to rodzice powinni utrzymywać pełnoletnie dzieci? Chyba odleciała trochę z tym stwierdzeniem...
???
4 miesiące temu
koncerty na plebaniach też się skończyły?
Ula
4 miesiące temu
MI też nie
1234
4 miesiące temu
To sama sobie zapracuj. Gorzkie żale!!! Śmiech i farsa
Ola
4 miesiące temu
a ciekawe jakie ty zostawisz kokosy swoim dzieciom jak już dziś masz przy takich możliwościach dwa kredyty i problemy z płynnością finansową co powiedzą twoje dzieci gdzie nasze kokosy mamo?
Bjjjh
4 miesiące temu
W biedronce są przyjęcia... jak się ma 3 dzieci to się za nie odpowiada A nie tylko ma pretensje do rzadu że źle...Nikt Tobie nie kazał zostać-no właśnie kim ...??? Królowa.
Ewa
4 miesiące temu
Mi tez tatus nie zostawil kokosow, pracuje w sklepie
bDIrweVT
Izabela
4 miesiące temu
Panii Natalio.... Wstyd tak pisac. Maz bardzo dobrze zarabia....wiec po co taki dramat, kiedy u Pani dramatu brak. Prosze sie przebudzić - miala Pani tylko zly sen!!!!!! U pani wszystko dobrze... Co drugi Polak by tak chcial miec jak ma pani. I prosze bez bzdur przez zycie przejsc Izabela
...
Następna strona
bDIrweWv