Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Córka Kasi Tusk trafiła do szpitala po KORONAWIRUSIE! "Trafiłyśmy tutaj podobno w OSTATNIEJ CHWILI"

517
Podziel się:

Kasia Tusk wciąż jest w szpitalu ze swoją młodszą córką. Czteromiesięczna (!) dziewczynka miała koronawirusa, po którym pojawiły się groźne komplikacje. "Kwestia kilkunastu, a może nawet kilku godzin nim doszłoby do sepsy".

Córka Kasi Tusk trafiła do szpitala po KORONAWIRUSIE! "Trafiłyśmy tutaj podobno w OSTATNIEJ CHWILI"
Kasia Tusk szczerze o stanie swojej córki (Pudelek Exclusive, Instagram)

Niestety, nowy rok nie zaczął się dla rodziny Tusków pomyślnie. Kasia Tusk w Sylwestra napisała, że trafiła z młodszą córeczką do szpitala, gdy czteromiesięczna dziewczynka bardzo źle się poczuła. Blogerka została z dzieckiem w placówce na kolejną noc.

Wpisy Tuskówny, które początkowo trąciły niezdrowym ekshibicjonizmem, były jednak uzasadnione w swym dramatyzmie. W niedzielę po południu Kasia Tusk opublikowała bowiem nową notkę na blogu i Instagramie, w których wyjaśniła, że sytuacja była naprawdę poważna. Czteromiesięczna dziewczynka (której imienia Kasia wciąż nie zdradziła) przeszła koronawirusa, a gdy wydawało się, że wszystko jest pod kontrolą, osłabiony organizm dziecka zaatakowała infekcja bakteryjna.

Zobacz także: Poluzowanie obostrzeń w Sylwestra. „Koronawirus nie będzie miał Sylwestra”

(...) Trafiłyśmy tutaj podobno w ostatniej chwili, chociaż jeszcze dzień wcześniej uspokajano mnie, że nic nie daje powodów do zmartwienia i po niedawnym zachorowaniu moich dzieci na koronawirusa mogę już odetchnąć spokojnie. Intuicja mamy to jednak najczulsze i najrzetelniejsze badanie diagnostyczne - opisuje Tusk.

Czteromiesięcznej dziewczynce wykonano szereg badań, które do tej pory wywołują w Kasi Tusk koszmarne wspomnienia.

Kwestia kilkunastu, a może nawet kilku godzin nim doszłoby do sepsy, bo parametry stanu zapalnego były już bardzo niepokojące i pogarszały się dosłownie z chwili na chwilę. Z małego i słabnącego ciałka trzeba było pobrać płyn mózgowo-rdzeniowy aby wykluczyć zapalenie opon (w trybie pilnym więc o żadnym znieczuleniu nie było mowy) i zrobić całą serię mniej i bardziej inwazyjnych badań, na widok których chyba każdej mamie robi się słabo (...) - czytamy.

Długi wpis Kasia Tusk poświęciła także na poruszenie kwestii szczepień przeciwko koronawirusowi. Przyznała, że nie zaszczepiła córek, bo te są jeszcze za małe, ale okropna historia młodszego dziecka powoduje, że nie ma w niej ani chwili wahania na przyszłość.

(...) Wiem, że do niektórych z nas bardziej przemawiają osobiste historie ludzi, których znamy, a nie opinie ekspertów zza szklanego ekranu. Obiecałam więc sobie, że jeśli tylko moja córeczka względnie lepiej się poczuje, to napiszę tu parę słów o tym, aby może chociaż jedną z Was zachęcić do zaszczepienia swojej pociechy i uniknięcia tym samym groźnych powikłań. Ja wiele bym dała, aby móc oszczędzić mojej córeczce bólu, długotrwałej antybiotykoterapii i pobytu w szpitalu. Jak każda mama - pisze blogerka.

Poruszające?

Zobacz także: Lewandowska jest zmęczona, Wojewódzki ma obsesję, a Pudelek wysyła Oliwkę Brazil na Eurowizję
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(517)
babcia ewa
3 tyg. temu
Dużo zdrówka dla córeczki ...
Taka prawda
3 tyg. temu
Antyszczepionkowscy zaraz się rzucą że to wcale nie covid. Są mądrzejsi od lekarzy i specjalistów i tacy sprytni. A znają się na ...? No właśnie od czego są specjalistami? Od teorii spiskowych napewno
Gość
3 tyg. temu
Dużo zdrowia!!!
Asaa
3 tyg. temu
Dlatego nie warto krzyczeć na siebie z powodu szczepień. Każdy ma swoje doświadczenie i każdy powinien zadbać o siebie.
112
3 tyg. temu
Zdrówka życzę, ale czy w takim razie bliscy nie powinni być na kwarantannie, zamiast pod szpitalem?
Najnowsze komentarze (517)
ZKSa
1 tyg. temu
A skąd ona wie co to było, jak te testy są lewe. Jakoś dawniej nie rozróżniano czy to grypa "kosmawirus" czy grypa "Omegawirus" a też umierano na grypę. Każdy poza tym umrze, jak zamiast leków na chore płuca dostanie tlen w szpitalu. Tlen nie leczy oskrzeli i płuc.
chodżżż
1 tyg. temu
nastepna kurde kochanie zostaw to dziecko
chodżżż
1 tyg. temu
Zostaw to dziecko
Ola
2 tyg. temu
A przy okazji reklam Szczepionki. Polityka polityka nawet dzieciaka wciągną w to bagienko.
lulak
2 tyg. temu
Może się mała zaraziła na tych POlitycznych przemarszach, na które to dziecko ciągali?
Lansik
2 tyg. temu
Dziecko tak chore,wymaga natychmiastowej interwencji medycznej, a ta wstawia focie na insta...no nie wytrzymię..
edd
2 tyg. temu
zajela sie insta zamiast dzieckiem...
gość
2 tyg. temu
wystarczy ,że ciężarne przyjmują białko w szczypawce
pytanie
2 tyg. temu
zostaw to dziecko teraz ja jestem ważny
monia
2 tyg. temu
Wzruszające
Ann Sran
2 tyg. temu
ona naśladuje Kate, wydaje jej się , ze jest taka księżna, niemiecka księżną :)))))))
Funia
2 tyg. temu
a bylo ciagac dzieciaka po pociagach i demostracjach? a teraz ola Boga. Przeciez szczepila sie w ciazy na srovida i powinna lekko przechodzic...
Farida2022
2 tyg. temu
Pani Kasiu wytrwałości i cierpliwości . Na pewno córeczka wyzdrowieje czego Państwu życzę w nowym roku 2022.
pytanie
2 tyg. temu
Ona ma 4 miesiące. Ktoś wie ile dostała niepotrzebnych szczepień przez ten czas? Ten szczepienia nic jej nie pomogły, a jedynie dodatkowo osłabiły organizm.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie