Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Dawid Narożny uderza w byłą żonę: "Bawi się w domu pięknie urządzonym. Szkoda, że NIE DO KOŃCA SPŁACONYM"

362
Podziel się:

Podczas niedzielnego spaceru Dawid Narożny odniósł się do reportażu "Dzień Dobry TVN" o Magdalenie Narożnej. "Może w końcu zechciałaby udzielić zgody na rozwód kościelny?" - grzmiał.

Dawid Narożny uderza w byłą żonę: "Bawi się w domu pięknie urządzonym. Szkoda, że NIE DO KOŃCA SPŁACONYM"
Dawid Narożny znów dogryza byłej żonie (Instagram @dawidnarozny, AKPA)
bEUYhAgl

Jeszcze do niedawna Magdalena i Dawid Narożni znani byli głównie fanom muzyki disco polo. Od czasów niesławnej sylwestrowej awantury ich poczynania są jednak uważnie śledzone przez rodzime tabloidy. Chociaż obecnie każde z byłych małżonków układa sobie życie w nowych związkach, oboje wciąż regularnie nie szczędzą sobie publicznych docinków.

Niedawno Magdalena Narożna wystąpiła w reportażu Dzień Dobry TVN, w którym zaprosiła ekipę śniadaniówki do swojego domu. W materiale przyznała, że nie zamierza pozbywać się nazwiska byłego męża, gdyż ciężko pracowała na swoją rozpoznawalność. Podkreśliła również, że karierę zawdzięcza wyłącznie samej sobie.

bEUYhAgn

Wywody Magdy wyraźnie nie spodobały się Dawidowi Narożnemu. W niedzielę celebryta, korzystając ze słonecznej pogody, wybrał się na spacer w towarzystwie najbliższych. Przy okazji przechadzki Dawid postanowił poświęcić chwilę na podzielenie się ze swoimi fanami przemyśleniami na temat ostatnich wypowiedzi byłej żony. Nie obyło się rzecz jasna bez "drobnych" uszczypliwości.

Zobacz także: Dawid Narożny uderza w byłą żonę

Dostałem bardzo dużo wiadomości na temat pewnego reportażu telewizji śniadaniowej o pewnej zakochanej parze, o prawie-mężu i prawie-żonie. Muszę Wam powiedzieć, że zakochana para bawi się i rządzi w domu pięknie urządzonym. Szkoda tylko, że byłemu mężowi nie do końca spłaconym. No, ale komornicy muszą mieć z czego żyć - stwierdził w końcu Dawid.

bEUYhAgt

Narożny miał również sporo do powiedzenia, w kwestii zatrzymania przez byłą żonę jego nazwiska. Celebryta kąśliwie zaproponował nawet, żeby narzeczony Magdy również przyjął jej godność.

A poruszając kwestię nazwiska, jeśli jest ono aż tak rozsławione i tak ciężko się z nim rozstać, to może niech prawie-mąż, ja nie będę miał nic przeciwko, przyjmie również to samo nazwisko i wtedy będziemy już tylko jedną wielką, wspaniałą rodziną - zaoferował pomysłowy Dawid.

Przy okazji Narożny po raz kolejny publicznie zażądał od żony pozwolenia na rozwód kościelny. Zasugerował również, że kariera Magdaleny to efekt nie tylko jej ciężkiej pracy...

Zanim zostaniemy tą wielką wspaniałą rodzina, to może prawie-żona zechciałaby swojemu byłemu mężowi w końcu udzielić zgody na rozwód kościelny, przed którym zupełnie nie wiem dlaczego, tak cały czas się broni. Ty wiesz Asia, dlaczego? - zapytał ukochaną.

bEUYhAgu

I właśnie kochani, moi drodzy i jeśli prawie-żona tak naprawdę wszystko sobie zawdzięcza, to niech jeszcze bardzo dużo rzeczy zawdzięcza przede wszystkim komputerowi, który w tym wypadku, jak słyszycie, naprawdę robił wspaniałą robotę i naprawdę działał cuda - nieco nieskładnie dogryzał byłej Dawid.

Myślicie, że Magdalena Narożna wkrótce odpowie na docinki byłego męża?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEUYhAgv
bEUYhAgw
bEUYhAgO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(362)
Brawo Magda
10 miesięcy temu
Miałam go za normalnego fajnego faceta, niestety jest człowiekiem mściwym i nie rozumie co to znaczy dobro dziecka urządzając sobie wojenkę z jego matką. Nieważność kościelna też pytanie czy się tu należy? Żyli wiele lat w związku, Narożna w wywiadach mówiła: najpierw był ślub cywilny, potem kościelny, ktoś tu kogoś zmusił? Facet chce dostać lewe stwierdzenie nieważności, bo jego nowa laska się kompleksów nabawiła, że dla kościoła nie będzie żoną? Dobre sobie 😁😁
foka
10 miesięcy temu
Szkoda ,że Piękny Dawid nie poznał wcześniej się z Justyną Żyłą bo mają ewidentnie dużo ze sobą wspólnego. Jedno i drugie, bez ex małżonka nie potrafi funkcjonować i tylko o nich ciągle nawijają.
Gość
10 miesięcy temu
Sorry,ale gdyby facet był w szczęśliwym związku to raczej oszczędził by tych złośliwości. A tak wciąż go coś boli. Magda dosłownie promienieje a ten się czepia
bEUYhAgP
Lizzy
10 miesięcy temu
Nie ma czegoś takiego jak rozwód kościelny. Jest najwyżej stwierdzenie nieważności małżeństwa. I zgoda małżonka nie ma nic do rzeczy, bo decyduje sąd kościelny na podstawie prawa kanonicznego.
Eva
10 miesięcy temu
Niech się nowa ukochaną bacznie przygląda. To ja czeka jak związek z Narożnym się rozpadnie. Takie same komentarze bez sensu i klasy. Rozwód kościelny? Ile takich rozwodów będzie chciał jeszcze w życiu? Za każdym razem jak się nie ułoży.? Niedojrzałe to wszystko a w tle dzieci,które coraz więcej będą rozumiały.
Najnowsze komentarze (362)
Kasia
10 miesięcy temu
Jak ona jest piękna to ja chyba jestem ślepa następna pseudo gwiazda 😠
Jdhdh
10 miesięcy temu
Ale wsiaz. Do tej pory pięknie śpiewali wspólnie i było super a teraz że komputer śpiewał. Ciąga córkę do wspólnych nagrań ciągle krytykuje była żonę. Trzeba jakoś zdobywać lajki. Słabe to żałosne. Magda przynajmniej mnie komentuje nic a ten zazdrosny żałosny naprawdę aż nie chce się go sluchac
Siła jest kob...
10 miesięcy temu
Szkoda że jeszcze niedawno była jedyna wspaniała, a teraz taki brak klasy. Ta kobieta jest matką Pana dziecka tak jak obecna pani u boku czy miło córce słuchać jak ojciec wyraża się o mamie? Żenada
Natalia
10 miesięcy temu
Panie Narożny, żenada. Myślałam do tej pory, że pan z klasą z tego wychodzi i obronną ręką, a pan takie zagrywki. Kwestia nazwiska to jej decyzja, stwierdzenie nieważności małżeństwa już nie. A w tym domu mieszka pana córka, proszę nie zapominać.
Halka
10 miesięcy temu
Dogryzanie sobie jeden przez drugiego i wystawianie na pośmiewisko świadczy tylko o nie dorosłości obojga
Ania
10 miesięcy temu
Prywatne sprawy powinieneś zostawić dla siebie! Wygląda to tak jakbyś był zazdrosny. Takim zachowaniem pokazujesz jaki jesteś, słabe !
Bety.
10 miesięcy temu
Chyba przemawia przez ciebie zazdrość.
Prawda
10 miesięcy temu
SKORO NIE JEST Z NAROŻNYM NIECH SIE NIE NAZYWA NAROZNA. PROSTE I OCZYWISTE
bEUYhAgH
Gosia
10 miesięcy temu
Rozwód kościelny? Mając dziecko nie jest to realne.
Ania... Kkk
10 miesięcy temu
Nie ma czegoś takiego jak rozwód kościelny!!! Jest to stwierdzenie nieważności małżeństwa w chwili jego zawarcia i nie można tego stwierdzić na czyjeś życzenie
ula
10 miesięcy temu
Co to za facet, który oczernia kobietę, z którą kiedyś brał ślub i ma z nią dziecko. Dziewczynka kiedyś to przeczyta. Może trzeba najpierw sięzastanowić? - zanim opowiada się publicznie takie rzeczy.
Olinia
10 miesięcy temu
Ale to juz chyba nie jego sprawa... Załośni są tacy faceci
Gbyy
10 miesięcy temu
Dawid jak widać nie może się pogodzić z odejściem żony, żal mu tylek ściska.
Tom
10 miesięcy temu
Człowiek porażka , nie może znieść tego że Magda wyrzuciła go z zespołu i robi karierę , a on , nic , pozostaje mu tylko oczerniać byłą żonę..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUYhAhA
bEUYhAhB
bEUYhAhC
bEUYhAhD
bEUYhAhE
bEUYhAhj