Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Długoletni fotograf rodziny królewskiej twierdzi, że Harry zmienił się NA GORSZE przez ślub z Meghan Markle: "Powinien przestać jej słuchać"

51
Podziel się

"To Meghan stoi za jego przemianą. Myślę, że w chwili, gdy poślubiła Harry'ego, pomyślała sobie: "Dobrze, a teraz wynośmy się stąd tak szybko, jak tylko jest to możliwe" - grzmi 79-letni Arthur Edwards.

Długoletni fotograf rodziny królewskiej twierdzi, że Harry zmienił się NA GORSZE przez ślub z Meghan Markle: "Powinien przestać jej słuchać"
Harry zmienił się po ślubie z Meghan Markle (ons)
bDeMZtOt

Odkąd Meghan Markle i Harry w marcu tego roku poinformowali świat, że oficjalnie rezygnują z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej, fani brytyjskiej monarchii z niecierpliwością wyczekują na każdy ich nowy ruch. Eks-książęca para postanowiła wyprowadzić się do ojczyzny Markle, tłumacząc wówczas swoją decyzję pogarszającym się samopoczuciem Meghan oraz chęcią zapewnienia Archiemu "normalnego" dzieciństwa. Niestety, dość prędko okazało się, że życie "na własną kieszeń" wcale nie należy do najprzyjemniejszych. Niedawno wyszło nawet na jaw, że od czasu przeprowadzki Meghan i Harry nie zarobili ani grosza...

bDeMZtOv

Co więcej, ponoć życie w Ameryce Północnej nie do końca podoba się Harry'emu.

Niezwykle dręczy go kwestia zerwanych więzów rodzinnych - zdradził niedawno informator Sunday Mirror.

I choć początkowo uważano, że za decyzją o "wypisaniu się" z rodziny królewskiej stoi Meghan, tak w ostatnim czasie coraz więcej pojawia się doniesień, jakoby jednak większy wpływ na "Megxit" miał Harry.

bDeMZtOB

Teraz natomiast głos w sprawie ich "życia na wolności" zabrał długoletni fotograf rodziny królewskiej, Arthur Edwards. 79-latek już na samym początku skrytykował słowa Harry'ego na temat Wspólnoty Narodów.

"Niezależni" Sussexowie na opublikowanym nagraniu ze spotkania organizacji charytatywnej Queenwe Commonwealth Trust zwrócili się do Brytyjczyków, by poruszyć kwestie naprawiania krzywd kolonializmu i zachęcali naród do "pogodzenia się" z przeszłością.

Gdy spojrzymy na Wspólnotę Narodów, nie będziemy w stanie iść naprzód, jeśli nie uznamy jej przeszłości. Tak wielu ludzi wykonało niesamowitą robotę, uznając przeszłość i próbując naprawić te krzywdy, ale myślę, że wszyscy wiemy, że jest jeszcze wiele do zrobienia. Nie będzie to łatwe, a w niektórych przypadkach nie będzie wygodne, ale trzeba to zrobić, ponieważ wszyscy na tym skorzystają - mówił wówczas Harry.

To właśnie słowa o "uznaniu przeszłości" wyjątkowo oburzyły brytyjską opinię publiczną oraz wspomnianego już fotografa królewskiego. Ten bowiem wprost przyznaje, że krytykowanie przez Harry'ego Wspólnoty Narodów, czyli organizacji 53 krajów, przez lata utrzymywanej w takiej formie głównie za sprawą działalności królowej Elżbiety II, to przejaw "utraty zmysłów".

bDeMZtOC

Bez względu na to, co powie w tej sprawie Pałac. Dla królowej to obraza - stwierdza.

Arthur Edwards postanowił jednak nie obwiniać o te słowa tylko Harry'ego. Dostało się również Meghan:

Harry powinien przestać słuchać swojej żony, która oczywiście wciska mu właśnie takie pomysły do głowy.

Emerytowany fotograf rodziny królewskiej stwierdził też, że Harry zmienił się, odkąd poślubił Meghan.

bDeMZtOD

Przez ostatnich kilka lat Harry zrobił się zgorzkniały… Fotografuję go od dnia jego narodzin i wiem, że to Meghan stoi za jego przemianą. Myślę, że w chwili, gdy poślubiła Harry'ego, pomyślała sobie: "Dobrze, a teraz wynośmy się stąd tak szybko, jak tylko jest to możliwe". Nie miała zamiaru tutaj zostać i teraz ciągnie Harry'ego za sobą. Mam jednak nadzieję, że on wkrótce odzyska rozum - podsumowuje.

Zaskoczeni?

bDeMZtOE
bDeMZtOW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(51)
Ehh
3 miesiące temu
Normalnie demon w ludzkiej skórze, taka zła i niedobra, manipuluje całym światem i nikt jej nie lubi. A My w Polsce naprawdę się tym przejmujemy.
Ema
3 miesiące temu
Tak, bo Harry jest ubezwłasnowolniony...... Wybrał, bo miał dość życia na świeczniku, podporządkowany obowiązkom, których może miał już dość. Nie dziwię się, że chce spokoju dla siebie i rodziny.
Magda
3 miesiące temu
W sumie mi jej szkoda, hejtowana z każdej strony, znienawidzona i wyklęta. Czy to wszystko tego jest warte?
bDeMZtOX
Prawdę mówi
3 miesiące temu
Harry powiedział prawdę ale oczywiście królowej reprezentującej kolonizacyjna tyranie to Oh ah nie na reke
Xxxxx
3 miesiące temu
Chyba fotograf sam by chcial zostac ksiezna. Powinien zamilknac i wiedziec gdzie jego miejsce.
Najnowsze komentarze (51)
ina
3 miesiące temu
jak zwykle wypowiedział się niby ktoś z pracowników, bliskich znajomych rodzin, innych bliżej nieokreślonych osob (zawsze anonimowo) a oni milczą jak grób. Bajki, juz lepiej żeby reporter się pod tym po prostu podpisał
Bsndnnc
3 miesiące temu
Dajcie juz z tym spokoj, nie od dzis wiadomo ze Harry rowniez jest typem buntownika, ile razy byly artykuly odnosnie panienek i klubow w ktorych bywal? Dzis ma zone, z ktora sam chcial byc, maja rodzine, niech sobie zyja po swojemu, nie wmawiajcie innym, ze ta Meghan to chodzące poldiable, ze co zle to nie Harry..
Aga
3 miesiące temu
Tak, akurat, jak zwykle wszystkiemu winna jest kobieta...
Gość
3 miesiące temu
Nie dadzą im spokoju i nie odczepią się od nich! Będą wymyślać pierdoły i pisac głupoty!
gosc
3 miesiące temu
a ten fotograf powinien siedziec w wiezieniu za szerzenie nienawisci
gabriela
3 miesiące temu
Czy ks. Harry nie zdaje sobie sprawy że nie ma źródeł utrzymania (przynajmniej oficjalnie) ?
wujek Wania
3 miesiące temu
To co? Miał się liczyć bardziej za zdaniem starego fotografa i swojej sędziwej babki? Z nimi spędzi życie, czy ze swoją żoną ? Dobrze zrobił, to żona i dziecko są jego najbliższymi i z nimi powinien się najbardziej liczyć.
gościna
3 miesiące temu
Jeszcze nie spotkałam faceta który po ślubie zmieniłby się na lepszego, zresztą dotyczy to też kobiet.
bDeMZtOP
Mila
3 miesiące temu
Najgorzej,jak w małżeństwo wpieprza się ktoś trzeci kto chce "pomóc " dobrą radą. Ja wyszłam za mąż w młodym wieku, jak i mój mąż też byl tylko rok starszy i wszyscy z otoczenia chcieli dobrze,owszem,buntujac mnie na męża A męża na mnie i nie byli to jacyś obcy ludzie, a najbliższa rodzina niestety. Przezylismy kryzys przez te wtrącanie i pomówienia, aż doszliśmy do wniosku, że musimy się od takich ludzi odciąć. Zmienilismy otoczenie, mamy niewielu przyjaciół ale dobrych,myślę szczerych. Nigdy nikt nie ma prawa wtrącać się w małżeństwo, jeżeli Harry jest z Meghan, wybrał ją i rodzinę, to jego sprawa. A jeśli komuś to nie pasuje, to ma problem, sam że sobą.
Gosc
3 miesiące temu
Ciekawe jaka jest naprawde
Bbb
3 miesiące temu
Nagonki na Megan ciąg dalszy. Nie dziwnie się, że Harry miał dość takich ludzi jak ten fotograf. Wciskają nos w cudze życia. Wstyd
nika
3 miesiące temu
Czego się ta kobieta nie dotknie, za wszystko jest krytykowana. Ludzie czują, że nie robi tego z serca, tylko dla fejmu i pieniędzy, albo na złość królowej.
Weźsiępudel
3 miesiące temu
Mam wrażenie, że pudel sam pisze wszystkie komentarze,a te prawdziwe,od czytelników,usuwa.
Avocado
3 miesiące temu
Żeby ona jeszcze ładna była.
bDeMZtPr