Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Dominic D'Angelica tańczył na TikToku z symbolem Strajku Kobiet! "Że on ma jeszcze CZELNOŚĆ"

180
Podziel się

Internauci dokopali się do TikToka, który wyjątkowo źle się zestarzał...

Dominic D'Angelica tańczył na TikToku z symbolem Strajku Kobiet! "Że on ma jeszcze CZELNOŚĆ"
Dominic D'Angelica nagrywał TikToka z symbolem Strajku Kobiet (Instagram, TikTok)
bDzwUjPF

Gdy widzowie programu Top Model dowiedzieli się o przestępstwie, jakiego Dominic D'Angelica dopuścił się w przeszłości, zaczęli apelować do produkcji, by bezzwłocznie wyrzuciła go z programu. Stacja TVN ugięła się pod presją burzy, który rozpętała się w mediach, i usunęła uczestnika dosłownie dzień przez finałowym odcinkiem show. Wystosowano też oświadczenie w tej sprawie.

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału "Top Model". Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło - zakomunikował przedstawiciel TVN.

bDzwUjPH
Zobacz także: Burza po wyroku za gwałt na 14-latce. Radosław Fogiel: "w głowie mi się to nie mieści"

Choć kilka osób związanych z Top Model zdaje się bronić Dominica, większość internautów jest zażenowana faktem, że przestępca seksualny był kreowany na celebrytę. Eks-fani D'Angelica dostrzegają teraz, jak bardzo zakłamany był wizerunek aspirującego modela.

bDzwUjPN

Uczestnik modowego show jakiś czas temu dodał TikToka, na którym tańczy w płaszczu ozdobionym czerwoną błyskawicą - symbolem Strajku Kobiet. W kontekście tego, co dowiedzieliśmy się właśnie o Dominicu, jest to dość nieoczekiwany "gest solidarności".

Że on ma jeszcze czelność nosić piorun na kurtce - napisał jeden z internautów.

Myślicie, że Dominic skomentuje w końcu całą sytuację?

bDzwUjPO
bDzwUjPP
bDzwUjQi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(180)
twój nick
2 miesiące temu
Przestańcie już o nim pisać. Został skazany, odsiedział. Niech się zajmie normalną pracą a nie próbuje robić z siebie celebryte. Taka osoba nie nadaje się na gwiazdę, idola i przykład dla innych ludzi.
Wadi
2 miesiące temu
Zenujacy typ, skonczcie o nim pisac.
Greta
2 miesiące temu
Serio? 15 wpisów na jego temat w jeden dzień? 🤦
bDzwUjQj
Olo
2 miesiące temu
Krupa niech w końcu coś powie na ten temat
Rusałek
2 miesiące temu
Przystojniakowi można więcej wybaczyć, co? A potem płacz i skamlenie.
Najnowsze komentarze (180)
aha
4 tyg. temu
Stop, what the hell you talking about?!
Anka
2 miesiące temu
Zakładam że i tak nie potrafi czytać dobrze po polsku więc mało co zrozumie z hejtu w internecie
Adam
2 miesiące temu
jak na niego patrzę to staję się rasistą,może skończcie ten nieciekawy temat
Julia
2 miesiące temu
Sprawy przestępstw i narzucania kar wyjaśniają i wyznaczają sądy. Kobiety jeśli czują się skrzywdzone to powinny wznowić sprawę i rozwiązać w sądzie. Przykre że za karanie zabiera się telewizja i prasa. Gdyby dopuścił się ciężkiego przestępstwa byłby w więzieniu. A jeśli osoba się czegoś domaga to pokazuje twarz. Gdyby ta dziewczyna pokazała się publicznie to też o modelingu mogłaby raczej zapomnieć bo agencje przyglądnęły by się tej niejasnej sprawie i wolały by takiej kobiety unikać - może też już miała inne sprawy sądowe? Do tej pory nie było informacji, że osoby będące w programach TV nie mogą być w przeszłości karane - chyba że ciążą zarzuty w chwili trwania programu. Na czym w takim razie polega resocjalizacja??? czy taki człowiek nie ma prawa żyć? bo po co skoro nie wolno mu pracować... a inni mogą bezkarnie prześladować. Czy one chcą jego śmierci ? Przypinają mu łatkę PEDOFIA. Czy po programie stacja coś zrobi w kierunku uzyskania szczegółowej informacji i sprawdzi opinie tej dziewczyny w jej środowisku? Skoro chciała być znana w Polsce to trzeba jej dać szanse się publicznie wypowiedzieć - to może zniwelować traumę jaką w sobie nosi. Każdy ma prawo do popełnienia błędu, poniesienia konsekwencji i poprawy - aż do odniesienia sukcesu. Matka wprost wypowiedziała się, że boli ją że on może odnieść sukces czyli to czysta zemsta z jej strony, zazdrość że zarabia pieniądze. Tej Fundacji należy pokazać właściwy kierunek udzielania pomocy - nie pomogą ofierze poprzez pokazywanie jak wymierzyć samodzielnie karę oprawcy by czuć satysfakcję. Powinna pomagać ofiarom w sposób psychologiczny poprzez pomoc we wskazaniu właściwego kierunku osiągania własnych sukcesów. W ten sposób pogłębiają jej traumę. To nie Fundacja to jest raczej sekta lub mafia prześladująca ludzi na których nie ciążą żadne zarzuty. Od odbycia kary to Dominic jest prześladowaną ofiarą. Oby to zdarzyło się w jego życiu ostatni raz !!!
Mariolla
2 miesiące temu
Kazdy ma prawo przyłaczyc się do Strajku Kobiet .
ania
2 miesiące temu
Bezkarny i wie o tym że nic mu nikt nie zrobi dlatego krzywdzenie słabszych i śmianie im się w twarz to plaga naszego wieku to zaczyna być wszędzie...
żal patrzyć
2 miesiące temu
Tvn nie pierwszy raz promuje ludzi z wyrokami patrz królowe życia żenada
Monica
2 miesiące temu
🖕🖕🖕👉👌Dominic
bDzwUjQb
irek
2 miesiące temu
zgwałcił czy mu sama dała ? oto jest pytanie .bo to trochę różnica .
Celebryci
2 miesiące temu
Tyle znaczą te wasze symbole, żałosne. Namalujcie sobie na czole wszyscy.
Anonimo
2 miesiące temu
Oświadczenie już wydał. Okazało się, że jest niewinny. Ciekawe czy ci, co tak ochoczo wyzywali go i obrażali czują teraz wstyd, że tak łatwo im przyszło kogoś osadzić.
ech tam....
2 miesiące temu
jaki strajk tacy ludkowie go popierający
prawda
2 miesiące temu
Jeśli był by to czyn krzywdzący, to nie było by takiego wyroku tylko sto razy gorszy. W Polsce w tym wieku bawią się w słoneczko i nie raz z tej zabawy owocem jest dziecko. Pytanie czy to gwałt?????? Zawsze matka dziewczynki powie, że to chłopiec namawiał i to jego wina. Taka mentalność. Najwyraźniej i w tym przypadku matka tej dziewczyny nie może tego przeboleć i prześladuję owego sprawcę. Jak dla mnie to tu powinny zadziałać władzę w stronę owej matki ofiary za nękanie. Każdy ma prawo układać sobie życie, a każdy z nas w młodzieńczych latach robił na złość naturze grzecznego wychowania.
ula
2 miesiące temu
Nieciekawy, zadufany w sobie facet.Od początku budził moja antypatię.
...
Następna strona
bDzwUjQD