Koba
|

Dramat Cardi B podczas kwarantanny: "Chcę założyć moje pi*przone drogie ubrania i wyjść z domu, ale nie mogę!"

170
Podziel się

"Jeżeli pracujesz w pi*przonym Pentagonie, powiedz mi, co się dzieje!" - zaapelowała bliska łez raperka. Myślicie, że ktoś się odezwie?

Dramat Cardi B podczas kwarantanny: "Chcę założyć moje pi*przone drogie ubrania i wyjść z domu, ale nie mogę!"
Cardi B (East News, Instagram, East News)

Koronawirus daje się we znaki wszystkim, ale wygląda na to, że celebrytom w szczególności. Oceniając ilość lamentów i narzekania w internecie, można byłoby pomyśleć, że to właśnie gwiazdy są najbardziej poszkodowane przez los.

Nie najlepiej ma się też Cardi B, która podobnie do wielu gwiazd postanowiła porozmawiać z fanami podczas live'a na Instagramie. Piosenkarka, która utknęła w luksusowej willi, podzieliła się z internautami przemyśleniami dotyczącymi trudnego czasu izolacji od świata zewnętrznego.

Wystrojona Cardi, w pełnym makijażu i starannie ułożonej fryzurze, zdradziła fanom, że kwarantanna to dla niej bardzo frustrujący okres. Nie trapią jej jednak przyszłe losy rodziny czy społeczeństwa, lecz to, że nie może chwalić się drogimi rzeczami.

Chcę się wystroić. Chcę założyć pi*przoną perukę, pi*przone drogie ubrania i wyjść z domu. Ale nie mogę! - mówiła rozemocjonowana raperka.

Cardi jest na tyle zdesperowana, że poprosiła o kontakt... pracowników Pentagonu, czyli siedziby Departamentu Obrony USA. Piosenkarka najwyraźniej uważa się za tak istotną część społeczności, że przysługuje jej specjalne traktowanie i opieka ze strony amerykańskiego rządu.

Muszę wiedzieć, co się dzieje. Jeżeli pracujesz w pi*przonym Pentagonie, daj s*ce znać. Muszę k*rwa wiedzieć! Nie wiem, czy to widać, ale tracę zmysły - podsumowała piosenkarka.

Waszym zdaniem widać czy nie widać?

KOMENTARZE
(170)
gosc
2 tyg. temu
i to jest uznawane za autorytet w Ameryce...
Wike
2 tyg. temu
Normalni ludzie drżą o życie swoje i bliskich,a ona? Nie ma co komentować.
Kaśka
2 tyg. temu
Wszyscy byśmy chcieli wiedzieć
ryty
2 tyg. temu
wszyscy powoli wpadamy we frustracje,a w internecie ludzie wylewaja na siebie szambo
Jesus
2 tyg. temu
Mam nadzieję że skończy się to produkowanie śmieci czyli ubrań i zaśmiecanie świata bo trzeba być modnym od teraz będzie trzeba być pokornym, dobrym i wartościowym człowiekiem amen.
Najnowsze komentarze (170)
bolo
3 dni temu
....tracę zmysły.......... Żeby tracić zmysły to trzeba je najpierw posiadać.
Didier
1 tyg. temu
Pusty paszczak
bolek
2 tyg. temu
zwykła tempa dzida i tyle
anna
2 tyg. temu
I to jest właśnie przykład, że ci wszyscy pseudo celebryci i gwiazdki od siedmiu boleści powinni się leczyć psychiatrycznie na zaawansowany narcyzm. Nie ważne co się w około dzieje "podziwiajcie mnie i tylko mnie!!!!" Straszne to, ale prawdziwe niestety....
Gosia
2 tyg. temu
O Matko! o kim ja czytam....
hhhhh
2 tyg. temu
a rozumu zero
Veronica
2 tyg. temu
Ale patola..kto To promuje?!
UPS
2 tyg. temu
mocno chore
Pawian
2 tyg. temu
powrót do dżungli-jedyna droga.
adafaf
2 tyg. temu
DNO I WIADRO MUŁU!!!!!!!!!!!!!!!!
JA !
2 tyg. temu
Zjarała się i pier*** głupoty :D
gość
2 tyg. temu
Od zawsze było wiadomo, że te wszystkie celebrytki, wszelakie wulgarne babska prężące sie przed kamerami, bo ciężko to to nazwać piosenkarką oraz katujące w piątek świątek youtuberki, instagramerki to było wiadomo, że są walnięte na łeb, ale teraz w takim czasie widać to wybitnie. W ogóle nie jest mi ich żal, że muszą w domu siedzieć. Śmiać mi sie tylko z nich chce. Dla normalnego człowieka problem jest, bo nie może do lekarza pójść, do rodziny pojechać, troska o własne i bliskich życie, a ta myśli tylko o szmatach i, że jest pępkiem świata. I takie coś lansują w mediach. Rzygać mi sie chce na jej widok
Kowwr
2 tyg. temu
Itiotks
666666
2 tyg. temu
Poziom trzy metry ponizej szamba.
...
Następna strona