Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Dramat Piotra Gąsowskiego. Nie poleciał do Egiptu: "MNIE SIĘ PŁAKAĆ CHCE"

118
Podziel się

Na lotnisku okazało się, że córka Piotra Gąsowskiego miała nieważny paszport. "To właściwie moja wina" - bije się w pierś mama dziewczynki, Anna Głogowska.

Dramat Piotra Gąsowskiego. Nie poleciał do Egiptu: "MNIE SIĘ PŁAKAĆ CHCE"
Piotr Gąsowski nie poleciał do Egiptu (AKPA, Pixabay)
bDThlwuZ

Choć pandemia koronawirusa szaleje w najlepsze i najrozsądniej byłoby powstrzymać się od wyjazdów (albo chociaż ich nie promować), celebryci nieustannie chwalą się zagranicznymi wojażami.

Najpopularniejsze destynacje, do których udają się rodzime gwiazdki, to w tym roku Zanzibar, Meksyk i Malediwy.

bDThlwvb

Inny kierunek wybrał Piotr Gąsowski, który spontanicznie wykupił dla siebie i córki wycieczkę do Egiptu. Niestety wszystko sprzysięgło się przeciwko niemu.

W nocy wykupiłem wycieczkę, nie dostawałem potwierdzenia. Denerwowałem się. Okazało się, że coś tam nie przeszło. No dobra, i tak już pieniądze zapłacone. Wsiadłem w taksówkę i pojechałem z córką Julką na lotnisko. Okazało się, że nie działa aplikacja taksówkowa i ścigają mnie, żebym zapłacił 45 złotych - żali się na Instagramie prowadzący Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Zobacz także: Koronawirus. Wraca sprawa zamykania granic. Czy powinniśmy się ogrodzić od sąsiadów?

Ostatecznie nie udało się polecieć, bo paszport Julki dwa dni temu stracił ważność.

bDThlwvh

Odprawiono nas, szczęśliwi, uda się. Ni cholery! Paszport Julki jest nieważny. I teraz czekamy, aż bagaż wyciągną. Słuchajcie, tak musi być. Jedni jeżdżą na Zanzibar, a drudzy czekają na lotnisku imienia Fryderyka Chopina i ledwo żyją, bo nie spałem ani minuty. Mnie się płakać chce - podsumowuje prezenter.

Córka Gąsowskiego dodała, że "są już przyzwyczajeni do takich sytuacji, bo to nie pierwszy raz". Na szczęście Piotr może liczyć na wsparcie znajomych z show biznesu.

"K....wa, ty to masz w życiu" - napisała Katarzyna Skrzynecka. "Wyrazy współczucia, Gąsu, ale to niestety bardzo śmieszne i jakże w twoim stylu!!!" - wtrąciła Grażyna Wolszczak. "O nieeee... tulę was" - dodała Dorota Gardias.

Pojawił się też komentarz Anny Głogowskiej.

bDThlwvi

Ech, gdybym sprawdziła też ważność, a nie tylko czy jest u mnie ten paszport. To właściwie moja winapisze była partnerka prezentera, pocieszając go, że "Egipt nie zając" i polecą w święta.

Myślicie, że następnym razem będą mieli więcej szczęścia?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bDThlwvj
bDThlwvk
bDThlwvC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(118)
Ania
2 miesiące temu
Sympatyczna historia, ale ostatnie zdanie we wpisie pani Ani („to moja wina”) jest totalnie bezsensowny. Przeciez to wina tylko i wylacznie osoby która taką wycieczke wymyslila - trzeba bylo sprawdzic tak podstawą rzecz jaka data paszportu! Tego typu komentarze z ust kobiety powodują, że utrwala się krzywdzący stereotyp jakoby to mamy miała takich rzeczy pilnować, w końcu tata jest od zabawy. Bardzo krzywdzące i mega staroświeckie. Tata zawalił, bo powinien być rozsądniejszy. Inna sprawa, że każdemy może się to zdarzyć - chodzi mi tylko o branie na siebie (i barki innych kobiet) winny.
gość
2 miesiące temu
"Jedni jeżdżą na Zanzibar, a drudzy czekają na lotnisku imienia Fryderyka Chopina i ledwo żyją" A inni mają na tyle rozumu, żeby nie latać po świecie w czasie pandemii.
Problemy gwia...
2 miesiące temu
Jak można gdzieś lecieć i nie sprawdzić daty paszportu. No sorryyy 🙈
bDThlwvD
nierozumiem
2 miesiące temu
Jadąc za granice zwłaszcza poza UE pierwsza rzecz którą robisz sprawdzasz ważność paszportów. Czego oni się spodziewali?
Gość
2 miesiące temu
Jedni leca na ZanIbar inni jak biedny pan Piotr spędzają czas na lotnisku a jeszcze inni szaracy siedzą na dupie!
Najnowsze komentarze (118)
iaiaiai
2 miesiące temu
ojoj, tak mnie to nie obeszło
yakPL
2 miesiące temu
Popłakałem się...ze śmiechu!
Xxx
2 miesiące temu
Nad tu się rozczulać prawo jest takie samo dla wszystkich nieważny to nieważny należy spr takie rzeczy
Lalka
2 miesiące temu
A on sam nie mógł sprawdzić do kiedy jest ważny paszport? Czyje to dziecko - ich, czy tylko Anki? Zrobił dzieciaka i zero obowiązkow, a ta się jeszcze przed nim płaszczy i przeprasza.
Życzliwy :)
2 miesiące temu
Powiem tak. Jeżeli ktoś wsiada do samochodu i nie sprawdza czy są koła to się potem dziwi ze nie ruszył. Jak się nie sprawdzi ważności jakiegokolwiek dokumentu np. badania technicznego pojazdu to się dostaje mandat. Jak ktoś wybiera się do kraju gdzie obowiązują paszporty i nie sprawdza ważności swojego paszportu to....sam sobie jest winien. Odnowią paszport i polecą następnym razem. Wielkie mi co :) :) :)
Zażenowana
2 miesiące temu
Really????!!!
To ja
2 miesiące temu
Ale tragedia koniec świata pan Gąsowski nie wyleciał gdzieś tam gdzieś tam a co nas to obchodzi
Niestety
2 miesiące temu
Trwa rok szkolny i dziecko powinno się uczyć żeby było trochę mądrzejsze od tatusia.. Tatuś kompletnie nieodpowiedzialny
bDThlwvv
Ewa
2 miesiące temu
Chyba razem nie mieszkaja, skoro Anna Glogowska sprawdzila, czy u niej jest paszport
Pudel
2 miesiące temu
Aktorzy narzekali na brak pieniędzy a tu wszyscy gdzieś jeżdżą.
Feldmarszałek
2 miesiące temu
Spójrz do lustra. Wykapany Sfinks
Polka
2 miesiące temu
leżą na słonecznych plażach a później wracają do kraju i narzekają że nie mają z czego żyć parodia
Meryl
2 miesiące temu
Zamiast dać te pieniądze na dożywianie dzieci,to jeżdżą za granicę ciekawe za czyje pieniądze płaczą,dostali od państwa bo nie mają z czego żyć wstydu nie mają.
Gocha
2 miesiące temu
Współczuję ci Julka, masz parę osłów zamiast rodziców
...
Następna strona
bDThlwvX