Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
|

Dumna Maffashion zachwyca się teledyskiem Fabijańskiego: "Aktualne"

75
Podziel się

Sebastian wzorem doświadczonych kolegów zabrał się za komentowanie sytuacji politycznej w kraju. "Porwę żonę i lecimy" - spuentował pesymistycznie.

Dumna Maffashion zachwyca się teledyskiem Fabijańskiego: "Aktualne"
Maffashion dumna z nowej piosenki Fabijańskiego (YouTube)
bDHTXUVx

Nie da się ukryć, że kariera aktorska Fabijańskiego znacznie przystopowała, odkąd przestał być jedną z "muz" Patryka Vegi. Sebastian uparcie podkreśla jednak, że to jego świadomy wybór, bo aktualnie zajmuje się raczej rozwijaniem nowo odkrytego talentu muzycznego, do czego nie zrażają go nawet jawne kpiny bardziej doświadczonych kolegów z branży.

Od wydania pierwszej płyty Sebastian zdążył zostać ojcem i malarzem, pogodzić się na wizji z Vegą i, dla równowagi, pokłócić z Kubą Wojewódzkim, ale nadal jego największą ambicją jest podbój polskiej sceny rap. Od początku może liczyć na wsparcie narzeczonej, która wykorzystuje swoje zasięgi do promowania jego dzieł. Nie inaczej stało się w przypadku nowego singla "Lustro", w którym Seba, wzorem Taco Hamingwaya, próbuje diagnozować aktualną sytuacje społeczno-polityczną w naszym kraju. Jak sam przyznaje, trochę przez przypadek.

bDHTXUVz

Tytuł "Lustro" pojawił się przypadkiem. Nie wiedziałem, jak nazwać ten kawałek, więc wyciągnąłem z tekstu utworu to właśnie słowo. Teraz dopiero ten tytuł nabiera znaczenia, bo mam wrażenie, że ten tekst jest lustrzanym, trochę wykrzywionym odbiciem aktualnej sytuacji w naszym kraju. Co ciekawe, napisałem ten utwór 1.08 czyli w rocznicę Powstania Warszawskiego, a premierę ma 11.11 czyli w święto Niepodległości. Myślę, że to symboliczne zrządzenie losu - zaanonsował skromnie wydany w święto narodowe teledysk.

Zobacz także: Maffashion i Sebastian Fabijański cieszą się pierwszymi chwilami z dzieckiem

Maffashion ograniczyła się do wstawienia linku do nagrania z powściągliwym komentarzem: "Aktualne". By ustrzec ukochanego przed ewentualnymi niepochlebnymi opiniami, influencerka zablokowała możliwość komentowania pod postem.

bDHTXUVF

Julka doczekała się zresztą małej wzmianki w utworze. Sebastian po wyrzuceniu z siebie smutku, bólu i frustracji związanych z sytuacją w Polsce (Nie pamiętaj, a nienawidź, nie wspominaj, ale bezcześć, nie rozmawiaj, ale zabij albo napluj w serce - śpiewa z przejęciem w refrenie) w pesymistycznej puencie zasugerował, że przymierza się do opuszczenia kraju:

Powiedziałem, co wiedziałam, moje veni vidi vici, zahaczę o mieszkanie, porwę żonę i lecimy, byle jak najdalej od tej smutnej galaktyki - zapowiada.

Lubicie jego flow?

bDHTXUVG
Zobacz także: FABIJAŃSKI - LUSTRO (OFFICIAL VIDEO)
bDHTXUWa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(75)
eldok9
3 miesiące temu
ale julcia raczej przyznaj sie czemu wczesniej jakos nie lubiliscie sie mimo ze jestescie z tego samego towarzystwa. a bo wtedy byl na fali mrozu itd ;) i to ze mi na ciebie np najezdzal i smial sie to juz nie problem , w zapomnienie puszczone. Po co chlop taki z wpadką co wiesz ze patrzy na ciebie z góry.
Ola
3 miesiące temu
Ale wypociny
Kropka
3 miesiące temu
No to leć! Powodzenia!
bDHTXUWb
Nina
3 miesiące temu
Juz nie tacy próbowali na muzyce wyrazić wstręt do dzisiejszej władzy i tylko spotęgowało to ze zwykli ludzie zagłosowali inaczej bo nie lubią jak osoby uprzywilejowane mówią im co mają robić
Lena
3 miesiące temu
Każdy z tych celebrytow mowi ze ucieka z kraju? Ale co oni będą robić za granicą przeciez tam są nikim
Karolin
3 miesiące temu
Widzę inspirację Kękę. XD to on nie ma własnych pomysłów? Pomijam już fakt ze z czego mafeszyn nie jest dumna. Jara się wszystkim już do przesady...
gość
3 miesiące temu
zabierz też Boruców
Karl
3 miesiące temu
nie dałem rady. Nie byłem nastawione od początku negatywnie ale to jest chłam.
Polak
3 miesiące temu
Sebastian przepraszam ale płyty nie kupię. T tyle w temacie. jestem nauczony, ze jak nie możesz powiedzieć czegoś dobrego o kimś to lepiej nie mów nic.
Nawet nawet
3 miesiące temu
Nie lubię go, typ jest megalomanem, ale ten tekst jest niezły. Jeden z nielicznych z niezłą dykcją, można zrozumieć wszystkie słowa.
Gość
3 miesiące temu
Teściowa koniecznie niech się w tym lustrze przejrzy. Tesciowi też nie zaszkodzi...
Znawca
3 miesiące temu
Żenada
Ava
3 miesiące temu
Dobry styl podobny do tego Malika z Torą Torą walbrzycha
bDHTXUVT
Like
3 miesiące temu
Takie dwa dresy z nich
...
Następna strona
bDHTXUWv