Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Edyta Górniak i Cleo POGODZIŁY SIĘ! "Sytuacja została oczyszczona"

47
Podziel się:

Cleo pochwaliła się, że diwa pierwsza się do niej odezwała: "Myślę, że czas pandemii dał nam wszystkim możliwość przemyśleń".

Edyta Górniak i Cleo POGODZIŁY SIĘ! "Sytuacja została oczyszczona"
Edyta Górniak i Cleo pogodziły się (East News)

Rok temu wybuchł konflikt pomiędzy Edytą Górniak a Cleo. Diwa zarzuciła młodszej koleżance, że ta jest niewdzięczna, bo nie podziękowała jej za załatwienie posady trenerki w The Voice Kids. Pierwotnie to właśnie Edyta miała zasiąść na fotelu jurorskim, jednak z powodu choroby matki zrezygnowała z udziału w show. Wówczas, jak twierdzi, poleciła producentom zatrudnienie Joanny Klepko.

Oddałam jej swoje miejsce, za co nigdy nie podziękowała, nigdy tego nie doceniła - żaliła się Edyta w rozmowie z naszym reporterem.

W odpowiedzi Cleo wypomniała Edycie, że przecież "dała jej dwa prezenty", podając nawet datę przekazania podarków, którymi okazały się... pluszowe misie. Dodała też, że wielokrotnie dziękowała diwie. Górniak stwierdziła jednak, że "podziękowania pod presją się nie liczą".

Zobacz także: Edyta Górniak atakuje Cleo: "Załatwiłam jej pracę w "The Voice Kids". Nigdy mi nie podziękowała"

Edytę dodatkowo rozsierdził fakt, że Cleo sfotografowała misie przed wręczeniem i trzymała zdjęcie w telefonie przez ponad rok, zapewne po to, żeby mieć "alibi". Ponadto miała do niej żal o to, że nie wsparła jej w konflikcie z Donatanem.

Wokalistki przerzucały się wzajemnymi oskarżeniami, a urażona Edyta nie szczędziła Joannie złośliwości.

W końcu emocje opadły i doczekaliśmy się zakopania toporu wojennego między piosenkarkami. W rozmowie z Pomponikiem Cleo pochwaliła się, że diwa pierwsza wyciągnęła do niej rękę na zgodę.

To ma wymiar prywatny i chciałabym zachować to dla siebie. Jedynie chciałabym powiedzieć, że jest już ok i sytuacja została oczyszczona. Nie nazwałabym tego konfliktem, tylko jakimś nieporozumieniem, które zostało wyjaśnione. Jest w porządku. Myślę, że czas pandemii dał nam wszystkim możliwość przemyśleń. Cieszę się i bardzo dziękuję Edycie, że odezwała się prywatnie i wyjaśniłyśmy to sobie - powiedziała.

To może teraz czas na jakiś wspólny singiel?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(47)
Mad
2 lata temu
Ciekawe czy Edi wie, że się pogodziły i że przeprosiła Cleo 😜
Ewa z Oazy
2 lata temu
Byłam w tej intencji na pielgrzymce do Częstochowy i wymodliłam to !!!!
Wer
2 lata temu
Wspaniała wiadomość!
Monika
2 lata temu
Lubię Edytę, byłam na jej koncercie i fajna z niej babka oprócz tego, że śpiewa fenomenalnie. Mój odbiór jej osoby na koncercie to przeciwieństwo kreowanego wizerunku Edyty w mediach.
Gosc
2 lata temu
Nie lubię tej Cleo, nie rozumiem jej kariery
Najnowsze komentarze (47)
SANDRA
2 lata temu
Hurrra pogodzilyscie sie super toast trzeba wznieść
SANDRA
2 lata temu
JA NIE CHCE BYC PONIŻANA HEJTOWANA OBRAŻANA WYŚMIEWANA
SANDRA
2 lata temu
GRATULUJE WAM JESLI W TY KOMENTARZU JEST COS NIE TAK NIE ODPISUJCIE BRZYDKO MI
SANDRA
2 lata temu
GRATULUJE
SANDRA
2 lata temu
MOJE GRATULACJE
SANDRA
2 lata temu
JA JULCE POWIEDZIAŁAM JUŻ ZE WY SIĘ POGODZILYSCIE
Sandra
2 lata temu
KTO TO JEST DIWA
Ojoj
2 lata temu
Hurraa , może razem zaśpiewają hymn przed meczem ?
rety
2 lata temu
Tak jak Górniak wyje hymn narodowy ,tak nikt inny nie potrafi.:))))
zyta
2 lata temu
Znacie może jakieś dobre wokalistki w Polsce na miarę Edyty Górniak,czemu u nas się nie promuje ludzi zdolnych,przez to przestałam słuchać polskiej muzyki,nie mają nic do zaoferowania,może tylko Osińska wzbudza jakieś emocję,długo długo nic.....
Monia37
2 lata temu
ciekawa jestem co Edyta robi, żeby tak pięknie wyglądać. Cleo także ładnie wygląda.
Poeta
2 lata temu
Edyta to cud kobita a Cleo to jest ludowe dzieło!
Pure LoVe
2 lata temu
Na Sablewską Maję też się gniewa i jakże pogardliwy i nienawistny ma do Majki stosunek. Masakra! 10 lat minęło, 10 lat, a Górniak nie może przeboleć, że nie zasiadła w Jury X Factor! Jednej posadki żal! A zasiada do znudzenia w tylu innych zarabiając krocie! Nie może przeboleć, że Sablewska - skromna dziewczyna, ktôra miała swoje marzenia i ambicje, przyjęła jedną wtedy szansę, i którą dostała!!! Ja bym się cieszyła, że mogłabym komuś w otoczeniu pomóc, przecież ktoś ten pracował też dla mnie! W sensie Sablewsja pracowała dla Edyty - Edyta by równie zyskała, a Maja miała prawo z szansy dla siebie skorzystać.
jprdl
2 lata temu
Ja też pogodziłam się z siostrą mojej mamy - kto o tym napisze i dlaczego nie?!
Oferty dla Ciebie