Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Edyta Górniak zastanawia się na Instagramie: "Może, zamiast czekać na szczepionkę, WARTO ZJEŚĆ KAWAŁEK MYDŁA?"

181
Podziel się

Podobna "porada" autorstwa Donalda Trumpa skończyła się setkami zatruć środkami dezynfekującymi. Myślicie, że poprzez takie "żarty" piosenkarka odreagowuje stres związany z koronawirusem?

Edyta Górniak zastanawia się na Instagramie: "Może, zamiast czekać na szczepionkę, WARTO ZJEŚĆ KAWAŁEK MYDŁA?"
Edyta Górniak (fot. Instagram, @edytagorniak)
bEhMQxAR

Wiadomość o zamknięciu granic z powodu rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa zastała Edytę Górniak w Stanach Zjednoczonych. Na szczęście diwie udało się rzutem na taśmę złapać samolot do domu i tuż przed świętami wylądować w Warszawie. Po odbyciu kwarantanny pod czujnym okiem Tomasza Mazurkiewicza Edi przeniosła się z Trójmiasta do Krakowa, gdzie nabiera wprawy w roli kierowcy.

Z całych sił pragniemy wierzyć, że "porada" na temat walki z koronawirusem, którą Górniak zamieściła na Instagramie, jest jedynie nieprzemyślanym żartem. Wydawałoby się jednak, że gwiazda takiego formatu powinna nieco lepiej zdawać sobie sprawę z ewentualnych konsekwencji swoich słów, które mogą trafić do osób bardzo młodych, albo skrajnie naiwnych.

bEhMQxAT

Tak się zastanawiam, co to za wirus, że zabija go mydło, ale żaden lek go nie zwalczy. Może, zamiast czekać na szczepionkę, warto zjeść kawałek mydła? - czytamy z niedowierzaniem na profilu piosenkarki.

Zobacz także: Edyta Górniak ucisza instruktora jazdy: "Nie znasz moich piosenek?"
bEhMQxAZ

Przypomnijmy, że od kilku dni amerykańska służba zdrowia zmaga się z konsekwencjami skrajnie nierozważnej wypowiedzi prezydenta Donalda Trumpa, który w publicznym wystąpieniu zasugerował, że należy przetestować wstrzykiwanie płynów do dezynfekcji w celu wybicia w ludzkim organizmie koronawirusa. Miejmy nadzieję, że nasi rodacy mają trochę więcej rozsądku od sojuszników zza wielkiej wody i nie wezmą sobie do serca "rady" Edyty...

bEhMQxBa
bEhMQxBu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(181)
Michu
rok temu
Podziwiam Edzię, że jej się nie nudzi śpiewanie w kółko tych jej trzech piosenek na krzyż.
ccm
rok temu
popić spirytusem salicylowym?
lipton
rok temu
Po co oni ten program z Panią Edytą zrobili jak się do prawo jazdy przygotowuje.Sto razy lepszy by był program jak się do matury przygotowuje a potem zdaje zaocznie.Może by wielu poszło za idolką i też sobie maturę zdało.
bEhMQxBv
gość
rok temu
To jest wyrwane z kontekstu. Trump się głośno zastanawiał jak można wykorzystać wyniki badań zaprezentowane na tej samej konferencji. Badania te wykazały, że potraktowanie śliny osoby zakazonej środkiem wybielającym zabijało wirusa w 5 minut, po zastosowaniu akoholu izopropylenowego ginął jeszcze szybciej, wysoka temperatura i promienie słoneczne osłabiają wirusa. Mówił nie tylko o środkach dezynfekujących, ale też o ultrafiolecie. Dziennikarze posikali się z radości, że mają przebój, wycięli i rozpropagowali to jedno zdanie dla beki z Trumpa. Tak naprawdę więcej szkody zrobiły media niż Trump.
Rewq
rok temu
Zjesz kostkę mydła edzia bo gwiazdorzysz
Najnowsze komentarze (181)
Żart.
rok temu
Dobry żart na uśmiech i dobre samopoczucie i zdrowie.
wyleczony
rok temu
pomysł godny inteligencji tej pani
Niewiem
rok temu
Bez komentarza
Rudolf.
rok temu
Pięknisia i modnisia jesteś. Edi OK.
Agnieszka. 💖
rok temu
Fantastyczna jesteś. Świetne poczucie humoru. 💖
Julia. 💕
rok temu
Wyglądasz wyjątkowo uroczo i ślicznie. Fajnie być szczęśliwą i radosną. Kochane serduszko. 💛💖
obb
rok temu
Powinna to zrobić i umieścić filmik
Romeo.
rok temu
Jesteś taka słodka że można się zakochać do szaleństwa.
bEhMQxBn
loo
rok temu
Jedz Edzia, na zdrowie, tylko bąków nie puszczaj, bo będą bańki mydlane z "afrodyzjakiem"... to miał być żart?... bo obawiam się, że z twoim poziomem inteligencji, jesteś gotowa wpieprzać mydło... najwięcej przeciwciał ma szare... polecam.
Szpak.
rok temu
Wisienka na torcie trzeba najpierw zjeść wiśnie a potem torować. Żarty są najlepsze na rozśmieszenie się.
stan
rok temu
poprostu nic niemow
wisnia1
rok temu
ona to nawet w kroczu kszty rozumu nie ma
Ida
rok temu
Brawo za ogólną wiedze i wykształcenie Maturę to to ma?
Bielik 13
rok temu
I zachowujeszsie jak ''Cyganka''
...
Następna strona
bEhMQxBP