Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Ellen DeGeneres rozważa ZAKOŃCZENIE swojego show! "Prawda jest taka, że ​​WIEDZIAŁA, CO SIĘ DZIEJE"

42
Podziel się:

Po serii oskarżeń ze strony byłych współpracowników Ellen zastanawia się, jak ratować swój wizerunek. Pojawiły się plotki, że może to być koniec jej programu...

Ellen DeGeneres rozważa ZAKOŃCZENIE swojego show! "Prawda jest taka, że ​​WIEDZIAŁA, CO SIĘ DZIEJE"
Ellen DeGeneres rozważa zakończenie swojego programu (ONS)
bEEoJDfp

Przez ostatnich kilka tygodni w mediach co chwile pojawiały się nowe skandaliczne doniesienia dotyczące warunków pracy na planie The Ellen DeGeneres Show, czyli jednego z najsłynniejszych talk show w USA. Rewelacje były o tyle zaskakujące, że Ellen cieszyła się dotychczas wielką sympatią widzów i kreowała się na osobę niezwykle empatyczną oraz zabawną. Jak się okazuje, jej motto "be kind" (bądź życzliwy), niewiele ma wspólnego z postawą, którą rzeczywiście reprezentuje...

Byli współpracownicy twierdzą, że celebrytka jest jedną z "najwredniejszych żyjących osób", która często upokarzała i wyżywała się na członkach ekipy realizującej program. Miała też zabronić nawiązywać ze sobą kontaktu wzrokowego i odnosić się do "kolegów" z ostentacyjną wyższością. Ponoć wraz z producentami stworzyła wyjątkowo toksyczną atmosferę na planie, co bardzo kłóci się z wartościami, które publicznie wyznaje.

bEEoJDfr
Zobacz także: Mobbing w pracy to wciąż tabu. Jak go rozpoznać?

Oskarżenia byłych współpracowników zostały potraktowane na tyle poważnie, że wszczęto wewnętrzne śledztwo w tej sprawie. Głos zabrała też Ellen, która w liście wystosowanym do ekipy show w zawoalowany sposób przeprosiła za całą sytuację, zrzucając winę na producentów.

bEEoJDfx

Ponieważ bardzo się rozwinęliśmy, nie byłam w stanie nad wszystkim zapanować i polegać na wszystkich. To się teraz zmieni i jestem zdeterminowana, by dopilnować, aby to się nie powtórzyło - napisała.

62 -latka zapewniła, ze "przeprasza" i zasugerowała, że zostaną wprowadzone nieokreślone zmiany. Ponoć niedługo później producent wykonawczy show, Ed Glavin, został zwolniony.

Jak twierdzi źródło DailyMail, Ellen jest załamana kryzysem wizerunkowym i rozważa nawet zakończenie swojego show.

Czuje, że nie może dalej tego kontynuować, a jedynym sposobem na odzyskanie osobistej marki jest zakończenie programu. Prawda jest taka, że ​​wiedziała, co się dzieje. Może winić każdego producenta pod słońcem, ale ostatecznie to Ellen jest tą, która jest winna - twierdzi informator tabloidu.

bEEoJDfy

Myślicie, że to rzeczywiście koniec show Ellen?

bEEoJDfS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(42)
Maryna
rok temu
Myślę, że zniknie na chwilę, a potem wróci z nowym show. Amerykanie bardzo lubią nawróconych celebrytów. Grzesznicy trochę się pokajają, a potem trzepią jeszcze więcej kasy. Obrywają tylko ci którzy wykonywali rozkazy
jajhg
rok temu
wróci, rozda kilka samochodów, zrobi relacje zza kulis o przyjacielskiej atmosferze na planie, znów rozda samochody i będzie ok
Ojej
rok temu
Łukasz już nie pomarzy :( xD
bEEoJDfT
Xxxx
rok temu
Widać że święta nie jest
Ksos
rok temu
Śmieszne bo sama gada o równości i szacunku do ludzi a co robi? Wszędzie jest pełno hipokrytow. Ale nie dziwi mnie to wcale, szatan i gwiazdy związane z illumitati szybko kończą albo skandalem o molestowanie albo zacpanie albo "nagła śmierć od paracetamolu".
Najnowsze komentarze (42)
C4+
rok temu
Niech relacjonuje silne wiatry. Bez czapki !!!?!
fuj
rok temu
Podobna do Biedronia.
hmmm
rok temu
I to pokazują badania. Okazało się na przykład, że o wiele bardziej o czystość środowiska dbają osoby sceptycznie podchodzące do teorii wpływu człowieka na ocieplanie się klimatu, nieveganie i generalnie osoby nie działające w żadnych zielonych ruchach. Natomiast to osoby najgłośniej krzyczące o ratowaniu planety wykazują zachowania nieekologiczne.
Toto
rok temu
Dopilnuje, żeby się wszystko zmieniło, ha ja ha. Od siebie musi zacząć, a później ludzi ustawiać. W tym wieku ludzie się nie zmieniają, jest wredna, mści się za swoją orientacje seksualna, kiedyś ukrywała się, a teraz wręcz manifestuje swoją odmienność.
Okp
rok temu
Jakobiak - zapros ja teraz! Jest szansa! Wytlumaczy sie! Teraz jako upadla gwiazda na pewno sie zgodzi!
Lili
rok temu
Łukasz ją pocieszy. Może jakieś warsztaty motywujące. Razem dadzą rade<3
Ork
rok temu
Paris Jackson za 40 lat.
adene
rok temu
Przeżyje jakoś. Jej majątek szacowany jest na jakieś 500 mln $, a dochody z tytułu jej show w ostatnim roku to 77 mln $. Większość gwiazd Hollywoodu marzy o takich przychodach i wpływach, jakie ma ona.
bEEoJDfL
Piękna
rok temu
Podobno urody się nie wybiera, ale image już można, a w jej wypadku podkreśla on wszelkie mankamenty urody i daje jej okropny, diaboliczny wygląd, jest odpychająca i straszna 🤮
Trrx
rok temu
Brak Boga
ITo
rok temu
starzeje sie, te historie z jej kobieta nie pomogly a wrecz sprawily ze sponsorzy zaczeli krecic nosem. Stacja zaczela tracic kaske i to oni w ten sposob staraja sie jej pozbyc. Odchodzi jako ta zla wiec stacja jej grosza rekompensaty nie da. Tak to wyglada. Znajdzcie mi czlwoieka a znajde paragraf jak to sie mawia. Dajta spokoj z tym mobbingiem i iinymi glupawymi pomowieniami.
ozzy
rok temu
No ale co się kasy nachapała na chodliwych, modnych tematach to jej ;)
Moj Nick
rok temu
Adrenochrome sprawił ze oczy tej istoty przestaly byc ludzkie.
Karma
rok temu
Ona mi się kojarzy z moją szefową. Słodziutka uśmiechnięta, do rany przyłóż, uwielbiana w branży a na co dzień terroryzowanie i mobbing pracowników. N al4 przez nią wylądowałam i w psychiatryku na pół roku. Najgorsze, ze wszystko w białych rękawiczkach a świadkowie nie będą chcieli mówić bo kto do sądu pójdzie zeznawać przeciwko szefowej. Wcale mi Ellen nie szkoda. Ma na co zasłużyła.
Oferty dla Ciebie
bEEoJDgE
bEEoJDgF
bEEoJDgG
bEEoJDgH
bEEoJDgI
bEEoJDgn