Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Ellen DeGeneres straci reputację w branży? Na plan jej programu weszła INSPEKCJA PRACY!

63
Podziel się

Jak donosi jeden z portali, celem kontroli jest sprawdzenie doniesień o "toksycznej" atmosferze w miejscu pracy. To koniec mitu o miłej Ellen?

Ellen DeGeneres straci reputację w branży? Na plan jej programu weszła INSPEKCJA PRACY!
Ellen DeGeneres od kilku tygodni ma bardzo złą prasę (Getty Images, East News)
bDgaOimZ

Ellen DeGeneres ma za sobą kilka wyjątkowo ciężkich tygodni. Co prawda pogłoski na temat jej prawdziwej natury krążyły w kuluarach już od lat, jednak dopiero niedawno byli współpracownicy postanowili opowiedzieć, jak naprawdę wyglądały ich relacje z "ikoną telewizji". Jak nietrudno się domyślić, nie były to wcale miłe wspomnienia.

Widzowie The Ellen DeGeneres Show kojarzą jego prowadzącą jako empatyczną i zabawną osobę, która w każdym odcinku apeluje o to, aby "być miłym dla innych". Niestety Ellen najwyraźniej nie wzięła sobie do serca własnej rady, bo byli pracownicy mają o niej zupełnie inne zdanie. Jak twierdzą, 62-latka nie tylko nie odpowiada nikomu na zwykłe "dzień dobry", ale też bywa wyjątkowo opryskliwa i apodyktyczna.

bDgaOinb

Ustawka w programie Ellen. Meghan zaczęła odbudowywanie wizerunku

To zresztą dopiero początek rewelacji, które obiegają ostatnio media. Według niektórych współpracowników, Ellen DeGeneres każdego dnia wybierała sobie "ofiarę", nad którą miała się pastwić w wyjątkowo okrutny sposób. Ponadto miała zabronić ekipie nawiązywania z nią kontaktu wzrokowego, a część techniczną traktowała jak tanią siłę roboczą, którą w obliczu pandemii koronawirusa po prostu... wymieniła na inną.

Choć spodziewano się, że negatywne komentarze w końcu ucichną, a mit "miłej Ellen" będzie nadal trwać, to wygląda jednak na to, że sprawa jednak nie rozejdzie się po kościach. Jak donosi portal Variety, na plan hitowego programu wkroczyła inspekcja pracy, która sprawdzi teraz, czy panująca tam atmosfera faktycznie jest tak zła, jak wskazują na to publikowane przez media historie.

bDgaOinh

W obliczu coraz poważniejszych problemów produkcja programu postanowiła wydać wspólne oświadczenie, w którym oczywiście wypierają się wszystkich stawianych im zarzutów. Co istotne, Ed Glavin, Andy Lassner i Mary Connelly wzięli winę w całości na siebie, tym samym próbując uniknąć uwikłania ulubienicy Łukasza Jakóbiaka w kolejny skandal.

Jesteśmy rozgoryczeni i jest nam bardzo przykro, gdy słyszymy, że choć jeden z naszych współpracowników miał negatywne doświadczenia z naszą medialną rodziną. To nie jesteśmy my i to nie jest misja, którą powierzyła nam Ellen. Cała odpowiedzialność spoczywa na nas. Traktujemy te doniesienia bardzo poważnie i wiemy, że nadal musimy starać się być lepszymi ludźmi. Zobowiązujemy się, żeby tak właśnie czynić - twierdzi trio odpowiedzialne za produkcję show.

Do tej pory żadna osoba z produkcji programu ani sama Ellen nie skomentowali sprawy. Wielu dziennikarzy wskazuje jednak, że są na to bardzo małe szanse, a showmanka nigdy nie przyzna się do błędu.

Myślicie, że to koniec mitu "miłej Ellen"?

bDgaOini
bDgaOinj
bDgaOinC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(63)
Gabs
3 miesiące temu
Przecież na pierwszy rzut oka widać że to okropna kobieta. Nie rozumiem zaskoczenia. Wystarczyłoby oglądnąć jeden program i widać jak na dłoni.
Bjo
3 miesiące temu
Jakóbiak wiedział kogo brać za wzór... XD
Nina
3 miesiące temu
Może zatrudnijcie jakiegoś studenta anglistyki, skoro przeciętny redaktor Pudla nie potrafi przetłumaczyć tekstu. Ellen nie miała postawionych żadnych zarzutów, tyczy się to tylko producentów. Więc do czego miała się przyznać skoro to nie ją oskarżają?
bDgaOinD
Xxxx
3 miesiące temu
Wreszcie upada ten domek z kart 🙌, choć powody jej deskredytacji są zupełnie inne 🙏🙏🙏
marta
3 miesiące temu
To wierzchołek góry lodowej i nic się nie zmieni bo tak już funkcjonuje cały świat...też kiedyś myślałam że ci medialni to dobrzy ludzie a to tylko praca ludzi którzy nami manipulują abyśmy szli jak owieczki na rzeź. W rzeczywistości , sami widzicie...mafiozi handlujący żywym towarem , gwałcący małe dzieci , oszustwa farmaceutyczne , nakłaniają młodzież do ćpania , alkoholizmu , niebezpiecznych zachowań seksualnych , wyśmiewanie prawdziwej miłości i przyjaźni a bogiem ma być pieniądz...
Najnowsze komentarze (63)
gosc
miesiąc temu
Wygląda na 80 lat a nie na 62. Nie dziwię się, że zieje jadem w stosunku do swoich słabo opłacanych pracowników, którzy pewnie są młodzi i gładcy.
Irys
3 miesiące temu
Podobny typ urody do córki Jacksona.Wiadomo, że przepaść wiekowa robi swoje, ale dla mnie podobne.
Mieszko
3 miesiące temu
Z nią to są gorsze rzeczy. Adrenochrom...poczytajcie sobie. Pedogate handel ludźmi. Poszperajcie a przerazicie się co znajdziecie.
Kika
3 miesiące temu
Z pierwszego spojrzenia na nią widać, że do miłych i ciepłych nie należy.
Bubu
3 miesiące temu
Bardzo lubiłam jej programy. Oglądałam ich wiele i był tam wg. mnie pozytywny przekaz. Jestem zaskoczona tymi informacjami🙁
Tea
3 miesiące temu
Nawet podczas jej rozmowy z gościem widoczny jest jej charakterek. Rozmowy też nie potrafi przeprowadzić w ciekawy sposób, a goście wydają się zestresowani czy czują się nie komfortowo. I to widać! Dziwie się, że jej program i osoba medialna są tak popularne. Znacznie lepszymi prezenterami w stylu late show są chociażby Conan o'brian, Stephen Coobert czy Jools Holland. Nawet programy Rosie o donnel byly o niebo lepsze. Ellen to dno.
Ola
3 miesiące temu
Po pierwsze to nie żadna inspekcja pracy, czegoś takiego nie ma w US, tylko sama produkcja zleciła audyt. Po drugie ona akurat nie ma nic wspólnego z tym jak ludzie na planie traktują pracowników, to nie o nią chodzi a o organizację pracy (np brak oddzielnych kibli dla gwiazd). I najwazniejsze. Najbardziej urażone poczuły się pseudo gwiazdki, bo ich nie doceniono na planie i to one podniosły krzyk. Poczytajcie trochę z poważniejszych źródeł zanim zaczniecie się podniecać i opluwać przypadkową osobę. Wiem że tylko to potraficie ale może dla odmiany...
Aga
3 miesiące temu
Ona nie wyglada na mila, ale pewnie z taka aparycja doswiadczyla wielu przykrosci w dziecinstwie i doroslosci. Uroda nie grzeszy.
bDgaOinv
Wow
3 miesiące temu
Jakie ona ma gigantyczne uszy 😱
Meg
3 miesiące temu
Nic im nie zrobia... a stanach nie broni sie pracownikow... pracodawca jest panen I wladca bo daje prace... pic na wode...
Olo
3 miesiące temu
Jak na 62 lata to strasznie pomarszczona
Hhhh
3 miesiące temu
Nie wiem dlaczego, ale ona nigdy mi nie wyglądała na miłą
xoxo
3 miesiące temu
To jest kobieta ?
aga
3 miesiące temu
W USA nie ma zadnej inspekcji pracy w takim znaczeniu jak w Polsce. Mysle, ze to pracodawca przeprowadza inspekcje.
...
Następna strona
bDgaOinX