Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Eurowizja Junior 2020. Występ Ali Tracz chwalony przez internautów: "Czyżby DO TRZECH RAZY SZTUKA?"

101
Podziel się

Ala Tracz zaprezentowała się w połowie stawki z piosenką "I'll Be Standing", a reakcje okazały się bardzo entuzjastyczne. Myślicie, że faktycznie ma szanse na wygraną?

Eurowizja Junior 2020. Występ Ali Tracz chwalony przez internautów: "Czyżby DO TRZECH RAZY SZTUKA?"
Eurowizja Junior 2020. Ala Tracz chwalona przez internautów (Instagram.com, East News)
bDzVULFN

Eurowizja Junior w ostatnich latach urosła w naszym kraju do rangi ogromnego wydarzenia. Wszystko dzięki wyczynom Roksany Węgiel i Viki Gabor, które wygrały "dziecięcą Eurowizję" rok po roku. Dzięki nim Polska przeszła do historii jako jedyny kraj, który tego dokonał.

W tym roku na Eurowizji Junior nasz kraj reprezentuje Ala Tracz, która zaprezentowała się na scenie z utworem I'll Be Standing. Jeszcze przed samym wydarzeniem Polka zyskała wiele przychylnych komentarzy, jednak wszyscy są też zgodni, że postawiono przed nią bardzo trudne zadanie.

bDzVULFP

Alicja Tracz wystąpiła na eurowizyjnej scenie jako szósta, dokładnie w połowie konkursowej stawki. Zaraz po jej występie pojawiły się pierwsze komentarze od fanów, którzy śledzą wydarzenie na bieżąco. Z ich wpisów można wywnioskować, że wokalne popisy 10-latki wzbudziły spory entuzjazm.

"Była najlepsza", "Ale super, aż się popłakałam ze szczęścia!", "Czyżby do trzech razy sztuka?", "Wspaniałe wykonanie i najlepsza piosenka, trzymam kciuki" - czytamy pod postem udostępnionym na oficjalnym profilu wydarzenia.

Jesteście podobnego zdania?

bDzVULFV
Zobacz także: Poland 🇵🇱 - Ala Tracz - I‘ll Be Standing at Junior Eurovision 2020
bDzVULFW
bDzVULGq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(101)
Itriso
2 miesiące temu
Najlepsze piosenki mają Hiszpania, Francja, Białoruś i Kazachstan.
Itriso
2 miesiące temu
Zwróćcie uwagę że wykonawcy są w bardzo różnym wieku. Od 9 do 14 lat. Dziecko nie zaśpiewa to samo co nastolatek i na odwrót. Nie można tego oczekiwać. Zresztą nie każdy preferuje lekkie, żywe i skoczne piosenki. Gusta są różne.
Mimi5566
2 miesiące temu
Pewnie ze ma szansę. Najlepsza piosenka ☺️
bDzVULGr
gość
2 miesiące temu
Kiepska chorografia, występ ogólnie taki przytłaczający, te czerwone kolory... Naprawdę za te pieniądze TVP to można było stworzyć coś znacznie lepszego. Francja pokazała co to znaczy DZIECIĘCA eurowizja... Wesołe kolory, skoczna piosenka, uśmiechnięta dziewczynka.
Gość
2 miesiące temu
Trzymam kciuki za Alę
Najnowsze komentarze (101)
Ewa
2 miesiące temu
Piękny głos i piosenka jesteśmy z Ciebie dumni.
Szok
2 miesiące temu
Ile lat ma to" dziecko" ????
I walonki.
2 miesiące temu
bardzo lekka sukienka i walonko.
taka prawda
2 miesiące temu
wszyscy za granicą mówią żeby nie tvp to by wygrała a tak nie chcieli na szujnie głosować
OOOOOO
2 miesiące temu
NIE MA SZANSY NA WYGRANA BO MA TRIKI HAAHAHAAHH
Kot
2 miesiące temu
Była cienka taka prawda
brrrrr
2 miesiące temu
byłem pewn ze taka szumnie nazywana tancerka cos pokaze na scenie nic podobnego brakowało jej ruchu a głos jeszcze daleko od ideału.Dla mnie jakby był wysłany prawdziwy zwyciezca voice kids Marcin Maciejczak ten chłopak przyniósł by murowane zwycięstwo no ...ale....-nie było mu dane?
Marti
2 miesiące temu
Ta dziewczynka ma niesamowite parcie na szkło. Widać, że bardzo chce być zauważona i chwalona. Wśród dzieciaków w szkole musi być mega nielubiana.
bDzVULGj
prost
2 miesiące temu
piekna piosenka walentiny z Francji to już można mówic o gwieździe .Nasza otrzymała zasłużone miejsce 9 to i tak za wysokie
4444
2 miesiące temu
Poziom wysoki.Nasza skromna Ala z ładna piosenka i super głosem została pokazana trochę zaslaniajaco jej osobe.Mam na myśli ten układ taneczny i szum sceniczny.Potrzebowala innego wizerunku.Liczylam na 5 m .Wygrała także piosenka nienajleps,a.Ala brawo.
Ela
2 miesiące temu
Nie oglądam Kurwizjiiiiiiiiiii Nie oglądam Kurwizjiiiiiiiiiii Nie oglądam Kurwizjiiiiiiiiiii Nie oglądam Kurwizjiiiiiiiiiii Nie oglądam Kurwizjiiiiiiiiiii Nie oglądam Kurwizjiiiiiiiiiii
TFA
2 miesiące temu
PLAYBACK GORA
zibi
2 miesiące temu
piękny głos. miała pecha że występowała w tym roku ,wiadomo że nie wygramy 3 x pod rząd
Zasmucona
2 miesiące temu
Nie wiem jak śpiewa inne piosenki ta dziewczynka ale słyszałam ja dziś pierwszy raz i bardzoooo się męczyłam ! Nie rozumiałam co śpiewa 😳 czy po polsku czy po angielsku. Bardzo ciężka piosenka jak dla niej, a śpiewana przez nos i na wysokich tonach ! Nie mówię, ze mała nie ma talentu itd tylko, ze ktoś popełnił błąd i piosenkę źle jej dobrał 💁🏼‍♀️ Nie pokazała jej talentu, ani możliwości. Ja męczyłam się strasznie i to są moje odczucia. Każdy ma inne. Jednak na pocieszenie - nie przejmuj się mała talent masz na pewno ale piosenka nie dla ciebie. To samo z Alicją z the voice of poland 🤦🏼‍♀️ Japiernicze nic nie rozumiałam co śpiewa i ten sam problem - za wysokie tony, cały czasy jakby przez tubę i męczyła się strasznie. A przecież potrafi pięknie zaśpiewać bo oglądałam ja w programie na bitwach.
...
Następna strona
bDzVULGL