Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Ewa Minge składa hołd Izabeli Janachowskiej: "Mogła opalać się i nic nie robić. ONA PRACUJE"

166
Podziel się:

Ewa Minge wypowiedziała się na temat pamiętnego konfliktu na linii Paulina Smaszcz-Izabela Janachowska. "Jeżeli ktoś zarzuca Izie, że ona sobie dorobiła dziecko do bankomatu, i tak dalej..." - rozwodzi się Minge. Elegancko?

Ewa Minge składa hołd Izabeli Janachowskiej: "Mogła opalać się i nic nie robić. ONA PRACUJE"
Ewa Minge znów mówi o konflikcie Pauliny Smaszcz i Izabeli Janachowskiej (AKPA, Gillert, Podlewski)

Pod koniec ubiegłego roku media niemal codziennie rozpisywały się o Paulinie Smaszcz, która ochoczo raczyła świat kolejnymi wywodami na temat Macieja Kurzajewskiego. W pewnym momencie "kobieta petarda" na chwilę zapomniała jednak o byłym mężu i wdała się w pamiętny konflikt z Izabelą Janachowską. Przypomnijmy, że ekspertka od ślubów w jednym z wywiadów subtelnie skomentowała medialne poczynania Smaszcz, czego celebrytka zainteresowana nie pozostawiła bez odpowiedzi. W podcaście Anny Zejdler "kobieta petarda" otwarcie zaatakowała Janachowską, mówiąc na przykład, że ta "strzeliła sobie dzidziusia" z mężem-milionerem i sugerując, jakoby Krzysztof Jabłoński miał zostawić dla niej żonę.

Ewa Minge komentuje konflikt na linii Smaszcz-Janachowska

Czas pokazał, że ostry komentarz Pauliny Smaszcz był zaledwie początkiem medialnej burzy. Izabela Janachowska nie pozostała bowiem dłużna byłej żonie Macieja Kurzajewskiego i opublikowała w sieci wymienione z celebrytką prywatne wiadomości, rozpoczynając tym samym wojnę na screeny, instagramowe wpisy i oświadczenia. Gdy zaś "kobieta petarda" posądziła Izę o "rolowanie męża finansowo", do dyskusji włączył się nawet Krzysztof Jabłoński, który zagroził Smaszcz prawnikami. Na temat sporu celebrytek wypowiedziało się wówczas także kilka osób ze świata show biznesu - w gronie tym znalazła się na przykład Ewa Minge. Projektantka otwarcie stanęła wówczas w obronie Janachowskiej i Jabłońskiego, zapewniając m.in., że milioner nie porzucił żony dla obecnej ukochanej.

Ostatnio Ewa Minge ponownie zabrała głos na temat pamiętnego konfliktu na linii Smaszcz-Janachowska. We wtorek projektantka pojawiła się na premierze książki Joanny Racewicz i wówczas udzieliła wywiadu reporterce Jastrząb Post. Podczas rozmowy celebrytkę zapytano, czy Paulina Smaszcz kontaktowała się z nią po tym, jak publicznie stanęła po stronie Janachowskiej i Jabłońskiego. Projektantka zdradziła, że nie miała ostatnio okazji rozmawiać z "kobietą petardą", lecz zapewniła, że darzy celebrytkę ogromną sympatią. Jednocześnie po raz kolejny postanowiła publicznie okazać wsparcie Janachowskiej i jej mężowi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ewa Minge już zaplanowała swój pogrzeb

W rozmowie z Jastrząb Post Minge podkreśliła, że lubi i wspiera Paulinę Smaszcz oraz doświadczyła z jej strony "samego dobra". Projektantka wspomniała o sytuacji, kiedy to "kobieta petarda" bez wahania zgodziła się poprowadzić imprezę jej fundacji, nie oczekując w zamian żadnego wynagrodzenia.

Nie wiem, co się stało. Nie chcę dochodzić, co się wydarzyło. Może miała jakieś złe informacje, może jakiś impuls zadziałał (...). Wiem, że jak serce pęka z różnych powodów i w środku w nas ta cała wiedza, którą mamy, eksploduje, to człowiek czasami trochę za bardzo szeroko pójdzie - oceniła.

Ewa Minge o małżeństwie Janachowskiej i Jabłońskiego. Nie szczędziła im ciepłych słów

W dalszej części rozmowy z reporterką serwisu Minge podkreśliła, że od przeszło 20 lat zna Krzysztofa Jabłońskiego i doskonale wie, w jakich okolicznościach skończyło się jego poprzednie małżeństwo.

Ja nie wiem, jak było w małżeństwie Pauliny, bo aż tak się nie znamy (....) Ale znam Krzysztofa Jabłońskiego (...). Znam go, jak jeszcze był mężem mojej koleżanki, poprzedniczki Izy. Na pewno w tym małżeństwie nikt nikogo nie zdradził, nie pobił, nikt nikomu nie zrobił krzywdy - zapewniła.

W najnowszym wywiadzie projektantka poświęciła również kilka słów małżeństwu Jabłońskiego z Izabelą Janachowską. Minge postanowiła najwidoczniej odnieść się do komentarzy Smaszcz, w których ta zarzucała ekspertce od ślubów finansowe wykorzystywanie męża. Celebrytka podkreśliła, że Janachowska z powodzeniem mogłaby wieść beztroskie życie, nieustannie wylegując się na wakacjach, a jednak zamiast tego pracuje i rozwija własny biznes.

(...) Jeżeli ktoś zarzuca Izie, że ona sobie dorobiła dziecko do bankomatu, i tak dalej, Iza prowadzi bardzo prężny biznes, była osobą znaną, zarabiała niezłe pieniądze, że wykorzystała męża, który ją wspiera i pomaga, że otworzyła biznes ślubny. Dobrze, mogła leżeć na wyspach na Karaibach, opalać się, nic nie robić, przeglądać portale plotkarskie i pędzić fantastyczne przy nim życie. Ona pracuje i jestem przekonana, że dzisiaj Iza mogłaby za swoje pieniądze zabrać Krzysztofa hen, daleko, (...) kupić mu torebkę - stwierdziła.

W rozmowie Minge zdradziła także, że mocno trzyma kciuki za Janachowską i Jabłońskiego i zabierając głos w konflikcie, chciała jedynie stanąć w obronie przyjaciół.

Miło z jej strony?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(166)
gfds
2 miesiące temu
Ona pracuje, czyli robi to co miliony innych kobiet. Z tą różnicą , że żony milionerów zlecają wykonywanie obowiązków domowych gospodyniom, kucharkom, sprzątaczkom, nianiom, ogrodnikom. Żony nie-milionerów po pracy wykonują same te obowiązki.
Lansik
2 miesiące temu
Nie rozumiem po co te wywody w ogóle
😏😏😏😏
2 miesiące temu
A co ma robić to z nudów człowiek sobie zajęcie wymyśla zeby nie dostać 😺 w domu
Qqq
2 miesiące temu
Pracuje. No klekajcie narody. Pracuje to Gosia Godlewska i to dla nas. A mogła być kolejna insta girl
Blahblahblah
2 miesiące temu
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 tylko tyle mam do powiedzenia
Najnowsze komentarze (166)
to tyle
2 miesiące temu
Janachowska pierwsza zaatakowała Smaszcz, niepotrzebnie otwierając buzię i wtrącając się w konflikt dawnych malżonków. Pod drugie, sponsorem progarmów Janachowskiej jest jej mąż, bez jego finansowania żadnych programów by nie było.
Maja
2 miesiące temu
Szkoda że na intensywnej terapii w szpitalu nie pracuje, mogę się z nią zamienić na pracę , ja bym umiała doradzi w tych sukniach ślubnych a ona by zginęla na OIcie
Ewa
2 miesiące temu
PRACUJE?!?!?! OMFG! Pomnik jej postawić!!!
magda
2 miesiące temu
to sie usmiałam ;)
Pozdrawiam
2 miesiące temu
Ewa Minge jest miłą osobą. Fajnie, że w tak mądry sposób skomentowała tę sprawę.
Mini
2 miesiące temu
A może musi? Nie każdy facet toleruje próżniactwo. Poza tym pewnie ma gosposie, nianie i kucharkę.
Olo
2 miesiące temu
Tak pani Minge nie pierwszy raz pozwala sobie na te komentarze i broni Janachowskiej.......ciekawe po co w jakim celu?
Bree
2 miesiące temu
Też mam taką u siebie w pracy,co pracuje.Żona prezesa.Przyjeżdża,chodzi między alejkami,mówi coś do obsługi,patrzy.Pracuje🤣🤣🤣Zawsze mam z tego polewkę.
Roma
2 miesiące temu
Minge znalazła prosty sposób na "radość gawiedzi" jak lubi mawiać. Bazuje na próżności i samozachwycie celebrytów. Podlizuje się im, opisuje w samych superlatywach a oni przeglądają się w jej tekstach jak w zwierciadle. Jakoś nikt nie pyta o jej małżonka z wyrokami.
marek
2 miesiące temu
Praca do której się chodzi choć nie ma uzasadnienia ekonomicznego , to nie praca tylko zagospodarowanie nadmiaru wolnego czasu.
Piotr
2 miesiące temu
Naprawdę taka praca to przyjemność , spotka się z ludźmi przewietrzy ubranie nie pracuje na kasie ani w innej wymagającym zawodzie ! Ile można leżeć na Karaibach ludzie
Ewa
2 miesiące temu
Ta stara minge do lekarza. Soecjalistka od wszystkiego🤮🤮
Ala
2 miesiące temu
Towarzystwo wzajemnej adoracji!🤮🤮🤮
Oohh
2 miesiące temu
Zajbista praca - robienie zdjec na insta i tagowanie ich ‘post sponsorowany’
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie