Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Gerard Makosz z "Sanatorium miłości" jest POWAŻNIE CHORY! Miał objawy zakażenia koronawirusem...

42
Podziel się

Informację o złym stanie zdrowia seniora potwierdza Iwona Mazurkiewicz, jego partnerka z programu. "Pojawiła się wysoka gorączka i trudności z oddychaniem" - mówi.

Gerard Makosz z "Sanatorium miłości" jest POWAŻNIE CHORY! Miał objawy zakażenia koronawirusem...
Gerard Makosz z "Sanatorium miłości" walczy o życie (ONS.pl)
bDTEPpYl

Program Sanatorium miłości w ciągu zaledwie dwóch sezonów zyskał sporą sympatię widzów. Seniorzy szukający drugiej połówki z pomocą Marty Manowskiej nie zawsze mają szczęście znaleźć miłość pod okiem kamer, ale zdarzają się przypadki, gdy między uczestnikami faktycznie rodzi się uczucie. Doskonałym przykładem są Gerard i Iwona z drugiego sezonu show.

Gerard Makosz i Iwona Mazurkiewicz to jedyna para, której kiełkujące uczucie mogliśmy oglądać w programie. Od tego czasu zakochani seniorzy okazjonalnie gościli w mediach i opowiadali o tym, jak udział w show odmienił ich życie. Niestety w czwartek portal Pomponik ogłosił, że Gerard jest ciężko chory i walczy o życie. Patrząc na objawy, zachodzą obawy, że może chodzić o zakażenie koronawirusem.

bDTEPpYn
Zobacz także: Iwona z "Sanatorium miłości" jest najweselszą kuracjuszką. Życie mocno ją doświadczyło

Swoimi obawami i informacjami o aktualnym stanie zdrowia Gerarda podzieliła się z portalem jego partnerka, Iwona. Z jej rozmowy z portalem dowiadujemy się, że pojawiła się u niego wysoka gorączka i problemy z oddychaniem, a na początku również utrata smaku. Ona także miała podobne objawy, jednak w lżejszym stopniu.

bDTEPpYt

Gerard zachorował. Pojawiła się wysoka gorączka - 39,8, 40 stopni - i trudności z oddychaniem, pot lejący się strumieniami tak, że trzeba było co pół godziny zmieniać koszulkę. Ja też miałam w tym czasie gorączkę, ale mniejszą i chorowałam tylko dwa dni, a on zupełnie opadł z sił. Pierwsza myśl - koronawirus, ale nawet nie mieliśmy czasu na testy, trzeba było działać - wyznała.

Jak twierdzi partnerka Gerarda, są już po konsultacjach lekarskich i sytuacja faktycznie jest dość trudna.

Zadzwoniłam do lekarza pierwszego kontaktu w Zabrzu, bo teraz jesteśmy w domu Gerarda. To była teleporada i lekarz wystawił nam e-receptę. Potem, na moją prośbę, lekarz rodzinny przyjechał do Gerarda w ubraniu zabezpieczającym i zbadał go. Stwierdził poważne zmiany w płucach i przepisał antybiotyk. (...) Kupiłam też pulsoksymetr - małe urządzenie na palec, które bada nasycenie krwi tlenem i dzięki temu mam pewność, czy leki działają - dowiadujemy się.

Jednocześnie Iwona twierdzi, że senior jest obecnie zbyt słaby, aby nawet wziąć kąpiel. Oboje przebywają teraz w izolacji, a zakupy i leki zostawia im na wycieraczce zaprzyjaźniona sąsiadka. Najgorszy jest jednak podobno strach o ewentualną stratę ukochanego.

bDTEPpYu

Ja się po prostu trzęsłam ze strachu, miałam ból w piersi i sama byłam chora, ale na szczęście krótko. Najgorszy moment to ten, w którym sama musiałam zrobić mu podskórny zastrzyk z heparyny. Pomógł mi film instruktażowy w internecie i poradziłam sobie - czytamy.

Pudelek życzy szybkiego powrotu do zdrowia!

bDTEPpYv
bDTEPpYO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(42)
Ewik15
6 miesięcy temu
Urocza para .Zdrowia Panie Gerardzie💞
Olga
6 miesięcy temu
Serio nie macie o kim pisać u mnie proboszcz też chory miał ponad 40 stopni
Renia
6 miesięcy temu
Dużo zdrówka dla wszystkich W tych trudnych czasach powinna być między nami empatia i przyjaźń a nie docinki ocenianie i złośliwość
bDTEPpYP
Nico
6 miesięcy temu
Fajni ,pozytywni ,pogodni ludzie, Będzie Dobrze
Ffff
6 miesięcy temu
Trzymajcie się, dużo zdrówka
Najnowsze komentarze (42)
ASD
3 miesiące temu
Każdy chce być szczęśliwy nie ma co oceniać bo nikt nie wie co za chwilę może go spotkac
toja
4 miesiące temu
Z całym szacunkiem ale myśleć o miłości w wieku tego pana to zenunace
Hala
6 miesięcy temu
Super gość ityle Zdrowia 👍
Babka
6 miesięcy temu
Do malgoni. A ty malgoniu ile masz lat? . To juz starszym nic sie nie nalezy?. Ciekawa jestem czy ty tak sie modlisz z rozancem w rece? . Moze nawet nie wiesz jak wygloda ,a moze nawet nie dozyjesz jego lat. Nie zycz nikomu zle
Malgonia
6 miesięcy temu
Ze starocia nie wygrasz i po co wogole wchodzic w takie zwiazki.? Rozaniec do.reki i.przepraszac Boga za przeszlosc
ew...
6 miesięcy temu
Fajni ludzie .Zdrowia życzę.
Ffff
6 miesięcy temu
Trzymajcie się, dużo zdrówka
Stonoga
6 miesięcy temu
Jakoś nie wierzę, że było między nimi jakieś uczucie. CHyba to był jakiś układ, no proszę wybaczyć ale ten pan dla tej pani jest staruszkiem..
bDTEPpYH
myślimy
6 miesięcy temu
Kiedy ja przeczytam WRESZCIE ,że ktoś ma grypę ,zapalenie oskrzeli czy płuc jak to było rok w rok.
viola
6 miesięcy temu
Życze powrotu do zdrowia, ale po co te zdjecia i te szum w koło tej pary, więcej skromnosci bo nie ma sie czym chwalic, każda chorobę powinno sie przyjmowac z pokora przecież Pan Gerard jest starszym Panem i myśle że nie życzył by sobie takiego rozgłosu .
Mar
6 miesięcy temu
Życzę powrotu do zdrowia
jas
6 miesięcy temu
super ludzie - brawo. Wszystkiego najlepszego!
Ania
6 miesięcy temu
super ludzie.zycze zdrowia
Kww
6 miesięcy temu
To pewnie była ,,Blue pil,, A Nie koronawirus
bDTEPpZj