Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Elokwentna Małgorzata Godlewska uspokaja Polaków przejętych koronawirusem: "Nie panikujcie, szanse są naprawdę minimalne!"

121
Podziel się

Ikona pielęgniarstwa w Polsce uspokaja: "Prędzej zabiją was powikłania związane z waszą codzienną dietą i używkami".

Elokwentna Małgorzata Godlewska uspokaja Polaków przejętych koronawirusem: "Nie panikujcie, szanse są naprawdę minimalne!"
Małgorzata Godlewska (East News, East News)
bDHJTNph

Małgorzata Godlewska jest nie tylko symbolem świąt Bożego Narodzenia ("Pada śnieg" - pamiętamy), ale też ikoną pielęgniarstwa. Celebrytka, oprócz okazjonalnego pojawiania się na ściankach i dawania występów w klubach gejowskich, sumiennie pracuje w jednym ze stołecznych szpitali. Gosia troszczy się o swoich pacjentów, a swoją fachową wiedzą medyczną dzieli się również z fanami na Instagramie. Ostatnio postanowiła zaapelować do nich w sprawie koronawirusa. Jak zapewnia Godlewska, nie ma powodu do paniki.

Czy koronawirus nas zabije? Kochani, nie panikujcie, szanse są naprawdę minimalne… Prędzej zabiją was powikłania związane z waszą codzienną dietą i używkami niż koronawirus...⠀⠀

bDHJTNpj
Zobacz także: Martyna Wojciechowska o dwóch miliardach złotych na TVP: "To chyba nie wymaga komentarza"

Gosia Godlewska przytoczyła też statystki, które mają uspokoić spanikowanych rodaków.

Myślę, że uspokoicie się jeżeli przyjrzycie się statystykom w poszczególnych grupach wiekowych (łącznie z Chinami): do tej pory nie umarło żadne dziecko do 9 roku życia! - śmiertelność w grupie osób do 39 roku życia nie przekracza 0,2% (1 osoba na 500)- śmiertelność w grupie osób do 49 roku życia nie przekracza 0,4% (2 osoby na 500) - napisała Gosia.

bDHJTNpp

Z wirusem przegrywają głównie osoby powyżej 80 roku życia (14,8% - 6 osób na 100) i to właśnie one zawyżają statystyki śmiertelnych przypadków koronawirusa.

Te statystyki cały czas się poprawiają na korzyść wyzdrowień. Dla porównania, szacuje się, że sezonowa grypa i jej powikłania powodują śmierć około 0,1% chorych. Osobiście uważam, że pod koniec tego roku koronawirus będzie miał zbliżone współczynniki do zwykłej sezonowej grypy. Nie martwcie się i bez paniki. PS. Maseczka założona dla atencji! - dodała celebrytka.

No cóż... Treściwie i na temat. Myślicie, że Godlewska powinna zostać ministrem zdrowia?

bDHJTNpq
bDHJTNpK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(121)
brzuchomowca
10 miesięcy temu
ladny brzuch
alamakota
12 miesięcy temu
To już przestaję się martwić, bo mam tylko 77 lat.
omea
12 miesięcy temu
14,8 procent to 6 osób...helo
bDHJTNpL
Jaa
12 miesięcy temu
Jeśli umiera 6 osob na 100 to ni huhu nie wychodzi 14.8%
nnn
12 miesięcy temu
korono plastiku nie ruszy
Asa
12 miesięcy temu
Koronawirus plastiku nie tyka
HAHAHA
12 miesięcy temu
GLONOJAD
ktoś
12 miesięcy temu
Proszę, nareszcie coś mądrego.
xxxx
12 miesięcy temu
Jej czoło mnie przeraża
edzka
12 miesięcy temu
W masce jej do twarzy😂
Missy
12 miesięcy temu
Hmmm to zalezy od ilosci I rodzaju uzywek ktore ta Pani przyswaja 😂wiec jednak przecietny kowalski nie chlejacy,nie palacy I nie cpajacy ma powod do zmartwienia🤷🏼‍♀️
Maja
12 miesięcy temu
Nie przepadam za nia ale tym rwzem dobrze gada.Sama troche panikuje ale tylko dlatego ze jestem mloda mama ale statystyki mnie troche pocieszyly
Mi mi
12 miesięcy temu
Strach się bać.
bDHJTNpD
adik
12 miesięcy temu
Wszystko wymyslone aby przystopować Chinska gospodarke napedzane propagandowa telewizja i haslami o umieraniu , umieraja starzy schorowani ludzie
...
Następna strona
bDHJTNqf