Trwa ładowanie...
aktualizacja

Gwiazdy na wyborach Mister Supranational 2019: Barbara Kurdej-Szatan, Agnieszka Kaczorowska, Paulina Sykut-Jeżyna

231
Podziel się:
231
Podziel się:
1
 / 10
Wybory Mister Supranational 2019
Wybory Mister Supranational 2019
(ons)
0
0

Reprezentującemu Polskę Tomaszowi Zarzyckiego udało się zdobyć tytuł 3. wicemistera. Zobaczcie, kto postanowił mu kibicować.

W sobotę w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyły się wybory Mister Supranational 2019. W tym roku o tytuł oraz nagrodę w wysokości 30 tysięcy dolarów walczyło 40 kandydatów z całego świata. Nasz kraj reprezentował Mister Polski z 2018 roku, Tomasz Zarzycki.

Do tej pory największym sukcesem w konkursie mógł pochwalić się Jakub Kucner, który rok temu zdobył tytuł 1. wicemistera. Jego poprzednikom, Janowi Dratwickiemu oraz Rafałowi Jonkiszowi zdołali natomiast zakwalifikować się do pierwszej dziesiątki. Okazuje się, że i tym razem reprezentantowi Polski udało się odnieść sukces.

Tomasz Zarzycki nie tylko dotarł do finałowej piątki, lecz również ostatecznie otrzymał tytuł 3. wicemistera. Tegorocznym Misterem Supranational został natomiast reprezentujący Stany Zjednoczone Nate Crnkovich.

Finałowa gala przyciągnęła nie tylko osoby związane z konkursami piękności, lecz również przedstawicieli polskiego show biznesu. Na ściance można było spotkać m.in. Paulinę Sykut-Jeżynę, Agnieszkę Hyży oraz Agnieszkę Kaczorowską. Na scenie wokalne popisy zaprezentowały natomiast Cleo oraz Barbara Kurdej-Szatan.

Zobaczcie, jak gwiazdy prezentowały się na wyborach Mister Supranational 2019. Kto wyglądał najlepiej?

2
 / 10
Barbara Kurdej-Szatan

Aktorka tym razem zaprezentowała się w nieco mrocznej odsłonie. Pasuje jej taki styl?

3
 / 10
Agnieszka Hyży

Hyży postawiła na ciekawą bordową kreację z odważnym wycięciem.

4
 / 10
Paulina Sykut-Jeżyna

Na wyborach Mister Supranational pojawiła się również Paulina Sykut-Jeżyna. Prowadząca "Tańca z Gwiazdami" postanowiła zaprezentować fotoreporterom wszystkie atuty swojej kreacji i starannie układała ją do zdjęć.

5
 / 10
Agnieszka Kaczorowska

Kaczorowska wybrała natomiast błyszczącą srebrną suknię. Ładnie wyglądała?

6
 / 10
Jakub Kucner

Na gali pojawił się również były Mister Polski Jakub Kucner. Rok temu to właśnie on reprezentował Polskę w konkursie i zdobył tytuł 1. wicemistera.

7
 / 10
Janja Lesar

Zwyciężczyni ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" na imprezie pozowała w klasycznej czerni.

8
 / 10
Tomasz Zarzycki

W tym roku Polskę reprezentował Tomasz Zarzycki. Ostatecznie otrzymał tytuł 3. wicemistera.

9
 / 10
Nate Crnkovich

Zdobywcą tytułu oraz nagrody w wysokości 30 tysięcy dolarów został natomiast przedstawiciel USA, Nate Crnkovich. Zgadzacie się z werdyktem?

10
 / 10
Wybory Mister Supranational 2019
KOMENTARZE
(231)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Jup
6 lat temu
Gwiazdy? Baska z reklamy, Sykut i Hyzy to prezenterki i Bozenka z Klanu 😐
Omg
6 lat temu
Sandra jaka kompromitacja ta znajomość hiszpańskiego to jakiś żart !!!
ona
6 lat temu
Prowadząca Kubicka to porażka,nie poradziła sobie na wizji a w dodatku nie przetłumaczyła,nie zna hiszpańskiego,wstyd wystawiać taką prowadzącą.
Paweł
6 lat temu
Promowanie Kurdejki ciąg dalszy!
Xyz
6 lat temu
Basia słabiutko wypadła !!
NAJNOWSZE KOMENTARZE (231)
wujek
6 lat temu
same miernoty
Mocca
6 lat temu
Nie widzę żadnych gwiazd. Natomiast widzę cele-wy-brytki. A to zupełnie inna kategoria wagowa.
MerryKey
6 lat temu
Bożenka z Klanu się wyrobiła nawet
Po prostu
6 lat temu
Kaczorowska piękna dziewczyna
luna
6 lat temu
pudel szafujesz wyrazem gwiazda,skandalicznie czesto
Ela
6 lat temu
Nie stać ich było na dwie szpilki i szafy spadały chłopakom, wstyd.
hln
6 lat temu
Hyzy jest tak nieladna, ze patrzec sie nie da! Poza tym co to za gwiazdy...
123
6 lat temu
Czy Bożenka powiększyła usta
gość
6 lat temu
Hyży nieciekawie w tej kotarze
Dg
6 lat temu
gdzie jest Doda?
gosc
6 lat temu
ten co wygral slaby, sykut wyglada jak anorektyczka
ZnaFca
6 lat temu
Basia na +10, zakryła grube nogi
Pytam
6 lat temu
Bez Hejtu proszę.....Tylko zapytam ,czy Barbara Kurde* Szata* ma ZEZA
Gość
6 lat temu
Żałosny program i ludzie którzy uczestniczą w tej farsie
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Zaskakująco pozakrywane gwiazdy na hollywoodzkiej gali: Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow, Dakota Johnson i wiele innych (ZDJĘCIA)

Amerykańskie celebrytki przyzwyczaiły nas już do odważnych kreacji, które nie pozostawiają wiele wyobraźni. Tym razem jednak czekało na nas ogromne zaskoczenie - gwiazdy, które pojawiły się na tegorocznej gali "Women In Entertainment" nie świeciły, golizną i postawiły na klasyczne fasony. Da się?
9.

Stylowi Rihanna i A$AP Rocky błyszczą na imprezie w Miami. Ładnie razem wyglądają? (ZDJĘCIA)

Pod koniec września Rihanna urodziła trzecie dziecko, ale jej urlop po porodzie nie trwał zbyt długo. Piosenkarka zaledwie kilka tygodni później wróciła do brylowania na salonach. Tym razem towarzyszyła A$AP-owi Rocky’emu w Miami, gdzie udowodnili, że są jedną z najbardziej stylowych par w show-biznesie.
8.

Pozbawiona makijażu Anna Mucha buszuje w kwiaciarni. Kogo obdarowała wielkim bukietem? (ZDJĘCIA)

Anna Mucha chwilę temu błyszczała na 25-leciu "M jak miłość" w efektownej kreacji i natapirowanej fryzurze, a teraz możemy zobaczyć ją w nieco bardziej codziennym wydaniu. Paparazzi przyłapali aktorkę, gdy buszowała w jednej z warszawskich kwiaciarni. Mucha wyszła z niej z dużym bukietem kwiatów.
7.

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodzinnymi zdjęciami ze świętowania urodzin. "Mam kolejne 55 LAT przed sobą" (ZDJĘCIA)

Katarzyna Skrzynecka skończyła 55 lat. Na Instagramie pokazała relację z celebracji. Swój wielki dzień świętowała m.in. z mężem, córką i pasierbicą.
6.

Irina Shayk chwali się NIEZIEMSKĄ SYLWETKĄ w kusym bikini. "Najpiękniejsza kobieta na ziemi" (ZDJĘCIA)

Irina Shayk wrzuciła kilka zdjęć z tropików. 39-letnia modelka ma formę, o jakiej większość może tylko pomarzyć.
5.

52-letni Pharrell Williams w kurtce ze skóry strusia oślepia ZŁOTYMI zębami na ściance (ZDJĘCIA)

Pharrell Williams od lat uchodzi za ikonę stylu. Kilka dni temu muzyk zaprezentował się na nowojorskim evencie w krzykliwym "outficie". Wzrok przykuwały jego złote nakładki na zęby. Lubicie jego estetykę?
4.

Gwiazdy odsłaniają skórę na arabskim festiwalu: Ana de Armas, Dakota Johnson, Rita Ora... (ZDJĘCIA)

Silna reprezentacja Hollywood udała się do Dżuddy w zachodniej Arabii Saudyjskiej, gdzie po raz szósty odbywa się Red Sea International Film Festival. Na wydarzeniu pojawiły się m.in. Ana de Armas, Dakota Johnson i Rita Ora. Która ze znanych pań zasłużyła na tytuł najlepiej udanej gwiazdy wieczoru?
3.

Zbieranina gwiazd szturmuje ściankę na premierze filmu "Dziki": szczuplutka Zając, Wieniawa w czerwonym golfie, zakochańce Gola i Sofi (ZDJĘCIA)

Nowy dzień to dla znanych i lubianych kolejna szansa na ogrzanie się w blasku fleszy i reflektorów. Tym razem ruszyli oni na premierę nowego filmu Macieja Kawulskiego. Poza gwiazdami produkcji mogliśmy podpatrzeć też kilku celebrytów, m.in. Wojciecha Golę uparcie lansującego swą młodszą ukochaną.
2.

Leszek Lichota zameldował się na premierze z NOWĄ PARTNERKĄ. Fajnie razem wyglądają? (ZDJĘCIA)

Kilka miesięcy temu Leszek Lichota zakończył trwający ponad dwie dekady związek z Iloną Wrońską. W czwartek pojawił się na premierze filmu "Dziki", a podczas wizyty na ściance towarzyszyła mu tajemnicza blondynka. Aktor trzymał ją za rękę, pozując do zdjęć.
1.

Gwiazdy brylują na kolejnym evencie: Maria Sadowska, Mariola Bojarska-Ferenc, Monika Richardson (ZDJĘCIA)

Zorganizowane w czwartek spotkanie prasowe z okazji Kampanii #lubiesiebie przyciągnęło kilka popularnych twarzy. Na wydarzeniu zagościła m.in. Maria Sadowska, Magdalena Kumorek czy Mariola Bojarska-Ferenc.