Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

"Hotel Paradise". Oli udało się zdobyć względy Krystiana! "Bardziej mnie kręci. Jest taka WALNIĘTA I SZURNIĘTA"

106
Podziel się

W trzecim odcinku "Hotelu Paradise" nie brakowało zawirowań. Ola pozbyła się statusu singielki. Klaudia El Dursi przedstawiła natomiast mieszkańcom resortu całkiem nowych uczestników programu.

"Hotel Paradise". Oli udało się zdobyć względy Krystiana! "Bardziej mnie kręci. Jest taka WALNIĘTA I SZURNIĘTA"
"Hotel Paradise". Oli udało się zdobyć względy Krystiana! (Instagram)
bDSENaxx

Kilka dni temu na antenie zadebiutował trzeci sezon Hotelu Paradise. Tym razem rywalizujący o miłość (a przy okazji także nagrodę pieniężną) uczestnicy stacjonują na modnym Zanzibarze. Nie da się ukryć, że nowa odsłona programu rozkręca się całkiem szybko - głównie za sprawą przebiegłej Oli.

Za nami trzeci odcinek Hotelu Paradise, w którym nie brakowało zawirowań. Ola jeszcze do niedawna pozostawała singielką, ostatnio mogła jednak odmienić swój los i dołączyć do jednej z par. Tutaj zaskoczenia nie było, blondynka wybrała Kornelię i Krystiana - nie jest bowiem tajemnicą, że już od jakiegoś czasu próbowała zdobyć mężczyznę.

bDSENaxz

Cała trójka musiała spędzić noc w jednym łóżku, następnego dnia udała się zaś na randkę. Wspólna lekcja surfowania z miejsca obudziła w Oli chęć rywalizacji.

Mam potrójną randkę, więc ja muszę być ta lepsza, więc wiesz... Kornelia strzeż się, Aleksandra nadchodzi - zagroziła blondynka.

bDSENaxF

Po spotkaniu nadszedł czas decyzji - Krystian musiał więc w końcu wybrać między dwiema rywalizującymi o jego względy paniami. Ostatecznie wybrał Olę, pozbawiając ją tym samym statusu singielki. Okazało się również, że Krystian kierował się poważnymi argumentami.

No nie wiem, jakoś Ola mnie tak kręci bardziej, jest taka trochę walnięta i szurnięta, jak ja - tłumaczył.

Kornelia w wyniku jego wyboru Krystiana została singielką. Samotność nie doskwierała jej jednak szczególnie długo. Wkrótce prowadząca program Klaudia El Dursi przedstawiła widzom dwóch nowych uczestników - Krzysztofa i Sebastiana. Panowie szybko zrobili na Kornelii spore wrażenie.

Oboje są przystojni i fajni i sympatyczni. Fizycznie, pod względem podejścia i charakteru na razie bardziej do mnie przemawia Krzysiek - oceniła uczestniczka.

bDSENaxG

Wieczorem wszyscy rezydenci Hotelu Paradise spotkali się, by po raz pierwszy w tym sezonie otworzyć Puszkę Pandory i anonimowo zadać sobie nurtujące pytania. Jedno z pytań dotyczyło relacji Basi i Krystiana. Uczestniczka wcześniej otwarcie wyrażała bowiem zainteresowanie mężczyzną. Sam Krystian przyznał natomiast, że choć przypadł mu do gustu charakter Basi, Ola zdecydowanie wygrywa w kwestii wyglądu i to z nią zamierza spędzić najbliższe dni.

Mimo wszystko podczas Pandory Basia zdradziła, że wciąż darzy Krystiana szczególnymi względami.

Jak najbardziej w dalszym ciągu mnie kręci, myślę, że o tym wie. Aczkolwiek mniej ze sobą rozmawiamy mimo wszystko. Nie wiadomo dlaczego w zasadzie - zastanawiała się.

Odpowiedź Oli na wywody konkurentki była krótka i stanowcza.

bDSENaxH

Ja nie oddam - ogłosiła.

Nie możecie doczekać się kolejnych perypetii mieszkańców Hotelu Paradise?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bDSENaxI
bDSENaya
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(106)
UCZUCIA
2 miesiące temu
Widać, że to pokolenie insta i tik toka, zero uczuć do zwierząt, aż się serce kroi jak oni traktują tego kotka, przecież on chce żeby mu coś dali do jedzenia i dałby im spokój a Ci zero litości, odganiają go i wrzeszczą na biedne zwierzę. Mi by serce pękło jakbym miała tego kota lać wodą jak ten cały udawany Włoch. To są ludzie bez jakichkolwiek wyższych uczuć, bez litości, bez empatii, tylko liczy się kasa i fejm.
Ważne
2 miesiące temu
Pudelku, jesteś za zwierzętami, zobacz jak się uczestnicy wypowiadali w osobie choćby Krystiana do kota. Teksty typu w****laj" do zwierzaka teksty typu "zastanawialiśmy się gdzie go zakopać" To jest nie na miejscu a Tvn temu przyklaskuje
Ktoś
2 miesiące temu
Jak zobaczyłam jak traktują kota, to stwierdzam, że to ludzie skupieni na sobie i swoim wyglądzie. Brak empatii do zwierząt. Nie oglądam więcej.
bDSENayb
Kaja
2 miesiące temu
Ola to tepak, kelnereczka bez żadnej szkoły..gdy otworzy usta to istny rynsztok żenada że nasze dzieci to ogladaja
Bell
2 miesiące temu
Jak ten udawany Włoch traktuje tego kota!
Najnowsze komentarze (106)
Aga
2 miesiące temu
Pierwsza edycja super. Druga dramat. Nie dało się oglądać tych ludzi. Kłótnie płacz wyzwiska. A w trzeciej jak na razie pozytywnie. Super ludzie i oby tak dalej.
Magda
2 miesiące temu
Słaba edycja, płytcy nieciekawi ludzie
Ela
2 miesiące temu
Fajni ludzie dobrze się ogląda
Paradisees
2 miesiące temu
Uuff kolejna niby odważna pewna siebie pełna sukcesów dziewucha jej wypowiedzi, słownictwo i sposób w jaki to robi są żałosne! To jest tak ten typ dziewczyn co w poprzednim HP dziewczyna Kamila co wy macie w głowach. Jeszcze wiele wiele lat minie zanim coś zrozumiecie. Nic do zaoferowania jak tylko " uroda" zależy co komu się podoba. To są biedne dziewczyny, to jest smutne niestety prawdziwe.
Aga
2 miesiące temu
Czy naprawdę wszystkim aż tak przygrzało słońce Zanzibaru???!!!! Czy w ekipie nie ma nawet jednej osoby ,która zwróciłaby uwagę tym rozbrykanym osiłkom i "laskom",że to zachowanie w stosunku do Kisiela nie na miejscu....😳Co na to Lektor🤔?
żenada
2 miesiące temu
Program dla taboretów
Ania
2 miesiące temu
Patrzą żeby samemu się nażreć a kotu nic . Nawet nie pogłaszczą tylko piaskiem posypią . Koszmar.
Ania
2 miesiące temu
Najlepszym uczestnikiem jest Kisiel. Mam nadzieje, że wygra.
bDSENaxT
ramona
2 miesiące temu
Zachowanie chłopaka w stosunku do tego kota masakra . Nie mogę na to patrzeć . Jestem zbulwersowana że coś takiego pokazujecie w TVN . Nie będę oglądać . Wcześniejsze edycje oglądałam . Nikt z nich nie dał kotu nawet kęsa .
domatorka
2 miesiące temu
Basia jest wspaniała ❤
emerytka
2 miesiące temu
Beznadziejny program, beznadziejni uczestnicy i prowadząca, że też nie wstydzą się w takim czymś uczestniczyć, coś z głową nie tak ?
Msrk
2 miesiące temu
Taka sobie zbyt pewna siebie do zabawy tak ale na życie nie
Sorry
2 miesiące temu
Mam pytanko...Dlaczego usuwacie komentarze krytykujące podejście "gwiazd" do kotka😾
Justyna
2 miesiące temu
no niestety ale w kolejnym odcinku już powoli ma jej dość :P
...
Następna strona
bDSENayv