Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

"Hotel Paradise": Zdeterminowany Łukasz walczy o pozostanie w programie: "Kobiety na mnie lecą!"

89
Podziel się:

"Szybciutko to naprawimy" - zapowiada pewny siebie "bad boy", który jako pierwszy został singlem. Uda mu się przekonać do siebie którąś z dziewczyn?

"Hotel Paradise": Zdeterminowany Łukasz walczy o pozostanie w programie: "Kobiety na mnie lecą!"
Hotel Paradise (Instagram)
bEDLygid

Drugi odcinek nowego sezonu Hotelu Paradise rozpoczął się w momencie, kiedy uczestnicy mieli po raz pierwszy dobrać się w pary.

Panowie musieli wybrać sobie partnerki jedynie na podstawie wyglądu ich walizek. W efekcie Robert znalazł się w parze z Moniką. Oboje zgodnie stwierdzili, że są zadowoleni z takiego układu.

bEDLygif

Robert jest typowo w takiej budowie, jak mnie interesuje, Uwielbiam, jak facet jest naturalnie zbudowany i rysuje mu się taka ładna męska "fałka" - powiedziała Monia.

Ania została wybrana przez Ivana, a Magda przypadła Bartkowi, który omyłkowo wybrał jej walizkę zamiast walizki Dominiki.

Wyszło, jak wyszło. Zmyliła mnie panda - przyznał, dodając, że nie zrezygnuje ze starań o Dominikę. Odbył też rozmowę z Kamilem, któremu dał "zielone światło" na odbijanie Magdy.

Z kolei wytatuowana blondynka musiała wybrać pomiędzy Kamilem i Łukaszem. Ostatecznie wolała dzielić sypialnię z tym pierwszym, w wyniku czego pewny siebie "bad boy" został pierwszym singlem w programie i musiał spędzić noc w odosobnieniu.

bEDLygil

Spokojnie jak na wojnie, to dopiero początek. Szybciutko to naprawimy - skomentował.

Łukaszowi w oko wpadła Ania, która jest w parze z Ivanem. Zabrał ją do baru, gdzie odbył z nią konkretną rozmowę.

Ładna jesteś, śliczna kobieta, tylko szkoda, że wylosowałaś ch*ja wafla i to ci mówię wprost. To jest absurd - stwierdził.

To, że wylądowałem na singlowskim dołku, to nie znaczy, że kobiety na mnie nie lecą. Widzę to i czuję to - powiedział.

bEDLygim

W nocy Ivan dostał od Anny buziaka w policzek. Tymczasem Łukasz nie miał się do kogo przytulić. W "chatce singla" towarzystwa dotrzymywały mu jedynie gekony.

Zobacz także: Podekscytowana Klaudia El Dursi o drugim sezonie "Hotelu Paradise: "Będzie się działo!"

Nazajutrz uczestnicy zjedli śniadanie w parach. Dominika i Kamil zgodnie stwierdzili, że "nie ma między nimi chemii" i nie zmieniła tego nawet noc spędzona w tym samym łóżku. Tematem rozmów wszystkich par był singiel Łukasz, który akurat obmyślał strategię na przetrwanie w programie.

bEDLygin

Okazja nadarzyła się bardzo szybko. Klaudia El Dursi zorganizowała bowiem konkurs masażu, który miał przekonać uczestniczki do Łukasza. Niestety, mocne ruchy jego dłoni doceniła jedynie Dominika i to ona miała wybrać się z nim na randkę. Nie była tym zachwycona.

Ja z Łukaszem miałam problem na początku, bo był bardzo nachalny w stosunku do dziewczyn i to mnie bardzo odrzuciło - wyznała.

Wynik konkursu masażu nie spodobał się Bartkowi, który obawiał się konkurencji ze strony "bad boya". Jak się potem okazało - słusznie. Na randce Łukasz pokazał się od najlepszej strony. Odważnie wyeksponował "klatę", starał się być zabawny i czarujący. Dominika ze zdziwieniem stwierdziła, że najwyraźniej źle go oceniła.

Poznałam inną twarz Łukasza - mówiła zadowolona po powrocie do hotelu.

bEDLygio

Po południu pojawił się posłaniec z listem do Łukasza. Uczestnik miał wybrać trzy dziewczyny, z którymi spędzi chwilę na "intymnych rozmowach". Natychmiast zobaczył w tym swoją szansę.

Czułem, że uczestnicy byli zes*ani, była burza emocji - cieszył się.

Jak myślicie, co wyniknie z tych rozmów?

bEDLygiG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(89)
Moni
rok temu
Powinniście przy każdym artykule o hotelu paradise dodawać ich fotki z imionami na dole, bo nie mam pojęcia jak kto wygląda, nie oglądam tego, tylko czytam u was jak komiks
KIKI
rok temu
CZY TEN CHŁOPAK MA W DOMU LUSTRO KTO NA NIEGO NIBY MA LECIEĆ??CHYBA JAKIEŚ DESPERATKI...ZBYT WIELKIE MNIEMANIE O SOBIE A OKA NIE MA NA CZYM ZAWIESIĆ ZACHOWANIE TEŻ DALEKIE OD IDEAŁU
Pytam
rok temu
Dla mnie ten program to po prostu legalna prostytucja... Można z każdym na legalu i płacą za to... więc nie jest tak?!?!
bEDLygiH
Phoebe90
rok temu
Zapewne niewiele wyniknie z tych rozmów, ponieważ Łukasz nie wygląda na takiego, który by czymś mógł błysnąć..🤣 Klata to niestety nie wszystko jak w głowie wiatr hula..💁‍♀️
funny love
rok temu
Skąd oni wytrzasnęli tych ludzi,z gazet zamieszczających anonse towarzyskie?
Najnowsze komentarze (89)
Olka
rok temu
Miałam okazje poznać go kolka miesięcy temu , ma problem z dragami , kocha mocno siebie i dodatkowo jest bisexualualny lubi facetów tez ...
Gość
rok temu
W poprzednim sezonie było...Jestem Adam-porucham i spadam... w tym jest...Jestem Łukasz...spojżysz na mnie i nie poruchasz🤣
Magda
rok temu
Jaki ten gosc jest przykry słuchać go się nie da 🥵🥵🤢🤢
Kaja
rok temu
Jeden z najgorszych i mało atrakcyjny.... Cwaniakowaniem kobiet nie zainteresuje... No chyba że takie 15 +🤷
Aneta
rok temu
On już grał W jakimś programie ..... gry małżeńskie !!! Albo coś takiego !! Kojarzę go !!
Wiewiórka
rok temu
Łukaszu jestem dojrzałą kobietą i wież mi nie jesteś typem faceta którym można się zainteresować.Moze wizualnie nie jest źle ale w środku jesteś jak bladynka z kawałów....
PociągDoKutna
rok temu
Chcę zadać tylko jedno pytanie - dlaczego ci ludzie, nie mający nawet 25 lat, wyglądają na mocno po 30? Why?
Gość
rok temu
🤮🤮🤮🤮
bEDLygiz
Sara
rok temu
Najmniej i teresujący chłopczyk wśród wszystkich mężczyzn w hotelu
Anna Maja
rok temu
może jestem jakimś wyjątkiem, ale nie lecę na Łukasza hahhahahhah, ale można mu zazdrościć pewności siebie choć kiedyś go to zgubi
Xyz
rok temu
Ten program to dno dna
aaa
rok temu
"Kobiety na mnie lecą!" hahahaha Strasznie płytkimi kobietami się musi otaczać chłopina:D
Ewa
rok temu
Błagam dajcie lekcje wymowy dla prowadzącej. Jest bardzo sztucznie i nie ta tonacja.
Singielka
rok temu
Jaki narcyz aż niedobrze się robi!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDLygjs
bEDLygjt
bEDLygju
bEDLygjv
bEDLygjw
bEDLygjb