Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

"Hotel Paradise": Zdeterminowany Łukasz walczy o pozostanie w programie: "Kobiety na mnie lecą!"

89
Podziel się

"Szybciutko to naprawimy" - zapowiada pewny siebie "bad boy", który jako pierwszy został singlem. Uda mu się przekonać do siebie którąś z dziewczyn?

"Hotel Paradise": Zdeterminowany Łukasz walczy o pozostanie w programie: "Kobiety na mnie lecą!"
Hotel Paradise (Instagram)
bCYJdLqt

Drugi odcinek nowego sezonu Hotelu Paradise rozpoczął się w momencie, kiedy uczestnicy mieli po raz pierwszy dobrać się w pary.

Panowie musieli wybrać sobie partnerki jedynie na podstawie wyglądu ich walizek. W efekcie Robert znalazł się w parze z Moniką. Oboje zgodnie stwierdzili, że są zadowoleni z takiego układu.

bCYJdLqv

Robert jest typowo w takiej budowie, jak mnie interesuje, Uwielbiam, jak facet jest naturalnie zbudowany i rysuje mu się taka ładna męska "fałka" - powiedziała Monia.

Ania została wybrana przez Ivana, a Magda przypadła Bartkowi, który omyłkowo wybrał jej walizkę zamiast walizki Dominiki.

Wyszło, jak wyszło. Zmyliła mnie panda - przyznał, dodając, że nie zrezygnuje ze starań o Dominikę. Odbył też rozmowę z Kamilem, któremu dał "zielone światło" na odbijanie Magdy.

Z kolei wytatuowana blondynka musiała wybrać pomiędzy Kamilem i Łukaszem. Ostatecznie wolała dzielić sypialnię z tym pierwszym, w wyniku czego pewny siebie "bad boy" został pierwszym singlem w programie i musiał spędzić noc w odosobnieniu.

bCYJdLqB

Spokojnie jak na wojnie, to dopiero początek. Szybciutko to naprawimy - skomentował.

Łukaszowi w oko wpadła Ania, która jest w parze z Ivanem. Zabrał ją do baru, gdzie odbył z nią konkretną rozmowę.

Ładna jesteś, śliczna kobieta, tylko szkoda, że wylosowałaś ch*ja wafla i to ci mówię wprost. To jest absurd - stwierdził.

To, że wylądowałem na singlowskim dołku, to nie znaczy, że kobiety na mnie nie lecą. Widzę to i czuję to - powiedział.

bCYJdLqC

W nocy Ivan dostał od Anny buziaka w policzek. Tymczasem Łukasz nie miał się do kogo przytulić. W "chatce singla" towarzystwa dotrzymywały mu jedynie gekony.

Podekscytowana Klaudia El Dursi o drugim sezonie "Hotelu Paradise: "Będzie się działo!"

Nazajutrz uczestnicy zjedli śniadanie w parach. Dominika i Kamil zgodnie stwierdzili, że "nie ma między nimi chemii" i nie zmieniła tego nawet noc spędzona w tym samym łóżku. Tematem rozmów wszystkich par był singiel Łukasz, który akurat obmyślał strategię na przetrwanie w programie.

Okazja nadarzyła się bardzo szybko. Klaudia El Dursi zorganizowała bowiem konkurs masażu, który miał przekonać uczestniczki do Łukasza. Niestety, mocne ruchy jego dłoni doceniła jedynie Dominika i to ona miała wybrać się z nim na randkę. Nie była tym zachwycona.

bCYJdLqD

Ja z Łukaszem miałam problem na początku, bo był bardzo nachalny w stosunku do dziewczyn i to mnie bardzo odrzuciło - wyznała.

Wynik konkursu masażu nie spodobał się Bartkowi, który obawiał się konkurencji ze strony "bad boya". Jak się potem okazało - słusznie. Na randce Łukasz pokazał się od najlepszej strony. Odważnie wyeksponował "klatę", starał się być zabawny i czarujący. Dominika ze zdziwieniem stwierdziła, że najwyraźniej źle go oceniła.

Poznałam inną twarz Łukasza - mówiła zadowolona po powrocie do hotelu.

Po południu pojawił się posłaniec z listem do Łukasza. Uczestnik miał wybrać trzy dziewczyny, z którymi spędzi chwilę na "intymnych rozmowach". Natychmiast zobaczył w tym swoją szansę.

bCYJdLqE

Czułem, że uczestnicy byli zes*ani, była burza emocji - cieszył się.

Jak myślicie, co wyniknie z tych rozmów?

bCYJdLqW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(89)
Moni
3 tyg. temu
Powinniście przy każdym artykule o hotelu paradise dodawać ich fotki z imionami na dole, bo nie mam pojęcia jak kto wygląda, nie oglądam tego, tylko czytam u was jak komiks
KIKI
3 tyg. temu
CZY TEN CHŁOPAK MA W DOMU LUSTRO KTO NA NIEGO NIBY MA LECIEĆ??CHYBA JAKIEŚ DESPERATKI...ZBYT WIELKIE MNIEMANIE O SOBIE A OKA NIE MA NA CZYM ZAWIESIĆ ZACHOWANIE TEŻ DALEKIE OD IDEAŁU
Pytam
3 tyg. temu
Dla mnie ten program to po prostu legalna prostytucja... Można z każdym na legalu i płacą za to... więc nie jest tak?!?!
bCYJdLqX
Phoebe90
3 tyg. temu
Zapewne niewiele wyniknie z tych rozmów, ponieważ Łukasz nie wygląda na takiego, który by czymś mógł błysnąć..🤣 Klata to niestety nie wszystko jak w głowie wiatr hula..💁‍♀️
funny love
3 tyg. temu
Skąd oni wytrzasnęli tych ludzi,z gazet zamieszczających anonse towarzyskie?
Najnowsze komentarze (89)
Olka
3 tyg. temu
Miałam okazje poznać go kolka miesięcy temu , ma problem z dragami , kocha mocno siebie i dodatkowo jest bisexualualny lubi facetów tez ...
Gość
3 tyg. temu
W poprzednim sezonie było...Jestem Adam-porucham i spadam... w tym jest...Jestem Łukasz...spojżysz na mnie i nie poruchasz🤣
Magda
3 tyg. temu
Jaki ten gosc jest przykry słuchać go się nie da 🥵🥵🤢🤢
Kaja
3 tyg. temu
Jeden z najgorszych i mało atrakcyjny.... Cwaniakowaniem kobiet nie zainteresuje... No chyba że takie 15 +🤷
Aneta
3 tyg. temu
On już grał W jakimś programie ..... gry małżeńskie !!! Albo coś takiego !! Kojarzę go !!
Wiewiórka
3 tyg. temu
Łukaszu jestem dojrzałą kobietą i wież mi nie jesteś typem faceta którym można się zainteresować.Moze wizualnie nie jest źle ale w środku jesteś jak bladynka z kawałów....
PociągDoKutna
3 tyg. temu
Chcę zadać tylko jedno pytanie - dlaczego ci ludzie, nie mający nawet 25 lat, wyglądają na mocno po 30? Why?
Gość
3 tyg. temu
🤮🤮🤮🤮
bCYJdLqP
Sara
3 tyg. temu
Najmniej i teresujący chłopczyk wśród wszystkich mężczyzn w hotelu
Anna Maja
3 tyg. temu
może jestem jakimś wyjątkiem, ale nie lecę na Łukasza hahhahahhah, ale można mu zazdrościć pewności siebie choć kiedyś go to zgubi
Xyz
3 tyg. temu
Ten program to dno dna
aaa
3 tyg. temu
"Kobiety na mnie lecą!" hahahaha Strasznie płytkimi kobietami się musi otaczać chłopina:D
Ewa
3 tyg. temu
Błagam dajcie lekcje wymowy dla prowadzącej. Jest bardzo sztucznie i nie ta tonacja.
Singielka
3 tyg. temu
Jaki narcyz aż niedobrze się robi!!!
...
Następna strona
bCYJdLrr