Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Ida Nowakowska przyznaje, że zmagała się z KRYZYSEM WIARY. "Takich momentów było BARDZO WIELE"

119
Podziel się:

W rozmowie z reporterką Pudelka Ida Nowakowska opowiedziała nieco o sytuacjach, kiedy zdarzało jej się zwątpić w swoją wiarę. Gwiazda zdradziła, jak zdołała powrócić na ścieżkę duchowości. Zapytaliśmy też celebrytkę, jak zachowałaby się, gdyby w przyszłości jej syn borykał się z kryzysem wiary.

Ida Nowakowska przyznaje, że zmagała się z KRYZYSEM WIARY. "Takich momentów było BARDZO WIELE"
Ida Nowakowska rozprawia o swojej wierze (Instagram, Pudelek Exclusive)

Ida Nowakowska w ciągu ostatnich kilku lat stała się jedną z "twarzy" Telewizji Polskiej, co przełożyło się na jej medialną popularność. O gospodyni "PnŚ" mówi się jednak nie tylko w kontekście jej występów na ekranie, lecz również w kwestii światopoglądowych. Nie jest tajemnicą, że Ida jest osobą bardzo uduchowioną i często wypowiada się publicznie na temat swojej wiary. Celebrytka chętnie manifestuje religijne przekonania w mediach społecznościowych, np. udostępniając w sieci zdjęcia z rodzinnych wizyt w kościele.

Ida Nowakowska gościła ostatnio na imprezie jednej z popularnych marek biżuteryjnych. Podczas eventu celebrytka udzieliła wywiadu reporterce Pudelka, która w rozmowie postanowiła poruszyć również temat jej duchowości. Zapytaliśmy Idę, czy mimo głębokiej wiary, zdarzały jej się momenty, w których zwątpiła w swoje przekonania. Gwiazda TVP otwarcie przyznała, że w swoim życiu faktycznie zbaczała z duchowej drogi - i to niejednokrotnie.

Zobacz także: Ida Nowakowska o wątpliwościach w wierze

Tak, takich momentów było bardzo wiele. Wydaje mi się, że my jesteśmy tak zbudowani. Każdy człowiek ma tak wiele momentów w życiu, gdzie to wszystko przestaje mieć sens. Nawet jeśli masz taki mocny fundament, jakim jest wiara, bo wiara to jest nadzieja i zaufanie (...). Więc takich momentów było bardzo dużo, one cały czas są i myślę, że wiecznie będą. To jest chyba część tego wszystkiego - zdradziła nam Ida.

Reporterka Pudelka zapytała także Nowakowską, jak w trudnych chwilach udaje jej się powrócić do wiary. Celebrytka nie ukrywała, że w momentach zagubienia najczęściej czerpie z "fundamentu, który dali jej rodzice". Jak zdradziła, wielokrotnie znajdowała się w sytuacjach, gdy "miała wokół siebie tylko wiarę" i była ona "czymś najmocniejszym w jej sercu". Pomocna okazywała się też czasem rozmowa z duchownym, a nawet z całkiem przypadkową osobą.

Były różne sposoby na to, żeby wrócić. Wielokrotnie sama musiałam pójść znowu do kościoła, porozmawiać z księdzem, którego znam i wierzę, że naprowadzi mnie na właściwą drogę. Czasami to była osoba napotkana przypadkowo - a wierzę, że była gdzieś postawiona na mojej drodze właśnie przez pana Boga - przyznała.

Zapytaliśmy również Idę Nowakowską, jak zareagowałaby, gdyby w przyszłości jej syn przeżywał kryzys wiary i zwróciłby się do niej po pomoc.

To pewnie będzie jeden z najtrudniejszych momentów w moim życiu - oceniła.

Zobaczcie, co jeszcze odpowiedziała nam celebrytka.

Zobacz także: Zdradzona Rihanna nagrywa płytę, a Antek Królikowski zasłania się poważną chorobą
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(119)
Mamona
4 tyg. temu
Wiara na pokaz, zdjęcia w kościółku, jakby była taka wierząca, to by nie klepała bzdur i wspaniałościach kłamliwej tuby propagandowej, szerzącej nienawiść, jaką jest TVPis…
Siara
4 tyg. temu
I sesja w kościółku na insta i już znowu jest święta.
Bp
4 tyg. temu
Bardzo dobrze, tylko zostaw to dla siebie
Sisi
4 tyg. temu
Święta Ida? Niemożliwe
agata
4 tyg. temu
Najbardziej to wierzy w kase od Kurskiego
Najnowsze komentarze (119)
Jaro
4 tyg. temu
Znowu mister Ed gada! Kto jej te fryzury konskie układa?
myślący
4 tyg. temu
kogo to obchodzi
ala
4 tyg. temu
powinna zostac zakonnica
sara
4 tyg. temu
komentujących tutaj "zostaw to dla siebie" itd. upomne tylko, że skoro mozna w kółko gadać o swojej orientacji seksualnej, to dlaczego nie można o wierze? Skoro jesteśmy tacy tolerancyjni, to niech to do cholery działa w dwie strony!
babcia
4 tyg. temu
Wiara idzie w parze z etatem w TVP.
Rafał
4 tyg. temu
nieurodziwa kobieta
Fuz
4 tyg. temu
Jaki kosciol tacy wierni! Zaczęła gorąco wierzyć jak w TVP występuje:)
Wiki
4 tyg. temu
Moralną i wierzącą jak jej szef
go to hell
4 tyg. temu
Serio... Nikogo nie obchodzi w co ona wierzy wiec niech przestanie w końcu truć.. Nie przepadam za nią za tą jej infantylność i naiwność. Szerzy propagande, za to na pewno do nieba nie pojdzie..
nieznany
4 tyg. temu
Jak można się tak zeszmacić .... w głowie się nie mieści ile w jej jest obłudy ...
CałaJa
4 tyg. temu
Też jestem osobą wierzącą. Z tą różnicą, że wiarę noszę w sercu. A to jest zwykły lans i pokazówka. Wstyd
Huehue
4 tyg. temu
Mózg jeszcze walczy
Pendolino
4 tyg. temu
Wiara jest dla czlowieka a nie na zewnątrz skoro Pani taka jest wierząca dlaczego Pani pracuje w TVP które szczuje na ludzi. LBGT kobiety bez prawa do aborcji mają rodzić chore dzieci i matki mają patrzeć na cierpienie ich bo nie stać na leczenie. To wszystko popiera TVP.
Rya
4 tyg. temu
Ida mogłaby w końcu pojąć, że sfera ducha jest prywatna. Poza turystami chyba tylko ona wpadła na pomysł fotek w kościele bez uroczystości typu chrzest lub ślub kościelny.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie