Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

IKEA komentuje WYRZUCENIE buńczucznego Tomasza Karolaka ze sklepu: "Zdrowie naszych pracowników i klientów traktujemy PRIORYTETOWO"

181
Podziel się:

Sieć sklepów, z której Karolak został wyrzucony za brak maseczki, postanowiła mu odpowiedzieć za pośrednictwem jednego z portali.

IKEA komentuje WYRZUCENIE buńczucznego Tomasza Karolaka ze sklepu: "Zdrowie naszych pracowników i klientów traktujemy PRIORYTETOWO"
IKEA odpowiada na koronasceptyczne zapędy Tomasza Karolaka (East News)
bEDiDTTV

Tomasz Karolak do niedawna gościł w mediach głównie za sprawą ról w kolejnych komediach romantycznych. W pewnym momencie coraz mocniej stawał się jednak częścią głośnych afer, takich jak między innymi kłótnia o teatr z Grażyną Wolszczak czy wdawanie się w pyskówki z senatorem Platformy Obywatelskiej, który żądał od niego rzekomo pożyczonych pieniędzy.

Wraz z rozwojem pandemii koronawirusa u Tomasza Karolaka ujawniła się jednak nowa cecha - koronasceptycyzm. Podobny sposób na zaistnienie w mediach wykorzystuje od jakiegoś czasu jego sporadyczna partnerka, Viola Kołakowska, która uparcie twierdzi, że żadnej pandemii nie ma. Sam Tomek przekonuje z kolei, że "jesteśmy odgórnie sterowani", czym z pewnością zyskał już uznanie w oczach równie koronasceptycznej matki jego dzieci.

bEDiDTTX
Zobacz także: Viola Kołakowsk ogłasza: "Ludzie chorują przez lockdown, nie wirusa"

W środę dowiedzieliśmy się natomiast, że Tomasz Karolak został wyrzucony z jednego ze sklepów sieci IKEA. Wszystko z powodu braku maseczki, do których aktor czuje wyraźną niechęć. Choć na drzwiach każdego z marketów widnieje informacja, że klienci z niezasłoniętymi ustami i nosem nie zostaną obsłużeni, to Tomek najwyraźniej się tym nie przejął. Po tym, jak go wyproszono, bardzo się jednak rozzłościł i oskarżył sklep o łamanie Konstytucji.

bEDiDTUd

Na odpowiedź przedstawicieli sieci sklepów nie trzeba było długo czekać. W komunikacie przesłanym do redakcji serwisu WP Gwiazdy odpierają oni argumenty aktora i wprost zaznaczają, że zdrowie ich pracowników i klientów jest teraz najważniejsze. Buńczuczny Tomek został tym samym wyproszony ze sklepu, bo nie zastosował się do panujących tam zasad.

Zdrowie naszych pracowników oraz klientów traktujemy priorytetowo, dlatego na terenie sklepów IKEA egzekwujemy obowiązek zasłaniana ust i nosa. Nie obsługujemy klientów, którzy nie zakrywają ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maseczek lub przyłbic ochronnych, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym pracownikom oraz osobom odwiedzającym nasze sklepy. Informujemy o tym klientów za pośrednictwem mediów, komunikaty na ten temat umieściliśmy również w naszych sklepach - stwierdzają przedstawiciele sieci.

Co więcej, IKEA zaznacza, że w tym przypadku nigdy nie złamano żadnych regulacji prawnych ani tym bardziej Konstytucji.

IKEA zawsze działa zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, a obowiązek zasłaniania ust i nosa wynika z § 24 ust. 1 lit. d) Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii - czytamy.

bEDiDTUe

Z oświadczenia dowiadujemy się też, że w przypadku nieprzestrzegania nakazu takowi klienci są wypraszani ze sklepu, co właśnie uczyniono. Nie dotyczy to jedynie Tomasza Karolaka, lecz każdej osoby, która uparcie uchyla się od tej prośby. Natomiast na temat samego aktora i jego zachowania firma wstrzymała się od komentarza.

Wobec powyższego odmawiamy sprzedaży oraz prosimy o opuszczenie sklepu osoby, która nie stosują się do nakazu, o którym mowa w rozporządzeniu. Takie działanie podejmujemy wobec wszystkich osób, które nie zasłaniają ust i nosa. Jednocześnie nie chcemy komentować ani odnosić się do zachowania klientów w naszych sklepach - dowiadujemy się.

Myślicie, że Tomkowi będzie teraz trochę głupio?

bEDiDTUf
bEDiDTUy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(181)
Ktos666
rok temu
Tak powinno być w każdym sklepie!! Biedronka to istna zaraza! Brawa dla Ikea super postawa
Misio
rok temu
Łamanie Konstytucji? Gdzie jest taki zapis? Panie Tomku niech już tak ta konstytucja nie szasta nie znając jej... I brawo IKEA!
Gość
rok temu
Brawo Ikea !
bEDiDTUz
xvx
rok temu
Jakim trzeba być zadufanym w sobie egoistą, żeby w ten sposób się zachowywać. Narażać zdrowie i życie innych osób, tylko po to "aby o mnie pisali". Bo nie o maseczki tak naprawdę chodzi, ale o medialny szum. Jeśli pan Karolak jest tak sceptyczny wobec pandemii COVID-19 to wystarczy, że zgłosi się choć na jeden dzień, jako wolontariusz do szpitala, gdzie leżą chorzy, zarażeni wirusem. Oczywiście może nie ubierać maseczki! Czekamy, proszę się nie wstydzić!! Zakaźny na ul. Koszarowej we Wrocławiu czeka! Prof. Simon na pewno znajdzie mu jakieś zajęcie. Będzie miał okazję "zabłysnąć"..
Rytua
rok temu
W Niemczech nie ma problemu, wszyscy wchodzą do sklepu w maskach,a jeśli trochę opuszczą ja,zaraz są upominanie Nawet na stacji benzynowej stał pan który nie wpuszczał do WC bez masek Polacy jak zwykle są "mądrzejsi"
Najnowsze komentarze (181)
Tyio
rok temu
Bzdura! Obowiązek zasłaniania ust i nosa mają osoby chore lub przejawiające oznaki choroby, ewentualnie takie, które MIAŁY KONTAKT Z os chorą! Nie osoby, które MOGŁYBY mieć kontakt! To znacząca różnica! Taka inf jest w przepisach, żadnej innej! Ja rozumiem, że ludzie się boją choroby, to zrozumiałe, ale nie mamy stanu wyjątkowego w Polsce, więc NAKAZ bezwzględny NIGDZIE nie jest wprowadzony! Przeczytajcie tę ustawę i zacznijcie samodzielnie myśleć! Zdrowia!
Jdiissbqpel
rok temu
Tez sie wkurzam za wypraszanie ze sklepu za brak tej idiotycznej maseczki. Pandemii zadnej nie ma, a tymbardziej nie ma W Polsce wprowadzonego stanu epidemiologicznego, te wszystkie bzdurne utrujdupa zarzadzenia sa tylko zaleceniami
Beci
rok temu
Brawo! Co on myślał że wiwlki aktor to może wszystko ja taz bym wyprosila że sklepu jak wszyscy to wszyscy
Bozena
rok temu
Pudel za twoja stronniczosc przestaje na ciebie wchodzic -tak jak juz wcześniej iej zrobilam to np GW. Zauwazylam ze mozna funkcjonowac fajnie bez nawyku wchodzenia tutaj. Oplacaj dalej te bzdurne komentarze.
Qwertyu
rok temu
Coid to system depopulacji ludzi a nie choroba.
333
rok temu
Jolka do dentysty!!!
Gość
rok temu
POLACY..nie słuchajcie masonów!!!! Nie ma pandemii!!!!!
Kak
rok temu
Brawo ikea
bEDiDTUr
jasio
rok temu
Tomasz Karolak ma duzo racji. Koronawirus byl juz wypuszczony w 2008 r przez bande Gatesa i Fundacje Rokkefellera a potem puszczony przez Kanade do Chin. Chca manipilowac ludzmi. Nabijaja statystyki aby wprowadzic szczepienia ,ktore beda ustawiac dzialania ludzi. Clintonowie zarobia miliardy. Trump sie polapal i wypowiedzial WHO kontrakt. Poczytajcie wpisujac linl Prezydent Ghany ujawnia. Acha Ziec jest obywatelem USA i pracuje w labolatorium wojskowym
RYSIEK141
rok temu
POWINNI GO WYGLANOWAĆ
Bobi
rok temu
I bardzo dobrze za kogo on się uważa
💰💵🤮🦠🇵🇱S...
rok temu
Mam wrażenie że wszystkie te komentarze które tu czytam pisała ta sama opłacona osoba. Nawet treść każdego jest podobna. Zenada😀
Jota
rok temu
Ta egzotyczna para idealnie się uzupełnia.....
anula
rok temu
nie rozumiem tego.Korona to istna ściema!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDiDTVk
bEDiDTVl
bEDiDTVm
bEDiDTVn
bEDiDTVo
bEDiDTUT