Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Ile gwiazdy zarabiają na prowadzeniu imprezy? Liderem Piotr Gąsowski. Paulina Sykut-Jeżyna i Tomasz Kammel mają specjalne wymagania

45
Podziel się:

Wiele osób zastanawia się, ile może kosztować wynajęcie gwiazdy do poprowadzenia firmowej imprezy. Teraz dowiadujemy się tego dzięki akcji jednego z youtuberów. Szczególnie zaskakują stawki Piotra Gąsowskiego i Krzysztofa Skiby.

Ile gwiazdy zarabiają na prowadzeniu imprezy? Liderem Piotr Gąsowski. Paulina Sykut-Jeżyna i Tomasz Kammel mają specjalne wymagania
Ile gwiazdy zarabiają na prowadzeniu imprez? Stawki Gąsowskiego czy Kammela mogą zaskoczyć (AKPA)

Nie jest tajemnicą, że gwiazdy rzadko utrzymują się tylko z występów w telewizji. Oprócz tego wiele znanych twarzy decyduje się reklamować produkty na Instagramie czy prowadzić warsztaty tematyczne, co pomaga im podreperować domowy budżet. Część znanych osobistości podejmuje się także prowadzenia imprez, co, jak się okazuje, może być dla wielu biznesem dość dochodowym.

Ile zarabiają gwiazdy na prowadzeniu imprez? Piotr Gąsowski liderem

To, ile rozpoznawalne osoby mogą zarabiać w roli konferansjerów, postanowił sprawdzić youtuber Dymitr Błaszczyk, prowadzący kanał "Sprawdzam Jak". Celem jego eksperymentu było wcielenie się w rolę reprezentanta firmy, który chciał zatrudnić gwiazdę do poprowadzenia gali wręczenia nagród dla najlepszych pracowników. Wnioskami podzielił się w nowym nagraniu.

Okazuje się, że liderem zestawienia jest Piotr Gąsowski. Niegdysiejszy współprowadzący "Twoja twarz brzmi znajomo" życzy sobie za prowadzenie imprezy 18 tysięcy złotych netto. Zaznaczono przy tym, że wszystko jest oczywiście zależne od daty imprezy, za to Gąs nie ma specjalnych wymagań, które musiałby spełnić organizator. Jednocześnie menadżer reklamował go jako człowieka-orkiestrę, który "coś jeszcze da z siebie".

Zawsze jak Gąs prowadzi, to coś tam jeszcze zaśpiewa, coś jeszcze da z siebie. To nie jest tak, że to jest tylko gołe prowadzenie - mówił rozmówca youtubera.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wakacyjne zarobki gwiazd

Nieco mniej pieniędzy za rolę prowadzącego takiej imprezy życzy sobie Tomasz Kammel. Jego menadżerka przekazała, że stawka to 15 tysięcy złotych netto i 23 procent VAT za imprezę do 5 godzin. Tu jednak warunkiem jest to, aby wydarzenie nie kolidowało z jego aktywnościami w "Pytaniu na śniadanie", a jeśli całość skończy się w późnych godzinach, to należy zapewnić mu nocleg w minimum trzygwiazdkowym hotelu, ze śniadaniem i parkingiem. Jeśli chodzi o wyżywienie, to muszą być dostępne opcje wegetariańskie.

Ile za prowadzenie imprezy żądają Paulina Sykut-Jeżyna czy Krzysztof Skiba?

Następna na liście jest Paulina Sykut-Jeżyna, która życzy sobie za poprowadzenie takiej imprezy od 13 do 14 tysięcy złotych. Kwota zależy ponoć od odległości miejsca wydarzenia od Warszawy. Co ciekawe, w trakcie rozmowy padło stwierdzenie, że jeśli jest to impreza zamknięta, to prezenterka Polsatu poradzi sobie z makijażem we własnym zakresie. Ma natomiast jedno wymaganie: posiłki, które by jej serwowano, nie mogą zawierać papryki.

Najtańszą opcją jest zatrudnienie Krzysztofa Skiby, który liczy sobie za poprowadzenie imprezy 7,5 tysiąca złotych. Muzyk ma jednak pewno wymaganie: całość nie może trwać dłużej niż 5 godzin, a sam prosi o zapewnienie mu ciepłego posiłku dla dwóch osób w dniu wydarzenia oraz noclegu z podwójnym łóżkiem w pokoju i ze śniadaniem w hotelu.

Zaskoczyły Was ich stawki?

Zobacz także: ZA ILE KASY GWIAZDY Z TV POPROWADZĄ GALĘ - DZWONIĘ I SPRAWDZAM!
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(45)
I szafa gra
4 miesiące temu
No i co? Frajerzy im płacą i układ jest prosty. Firmy wynajmują małpki, żeby pracownicy sobie popatrzyli i posłuchali ich bredni, Małpki są zadowolone ze firma rzuciła im banana ( albo namoczoną bułkę zależy w jakiej walucie spłacają swoje kredyty ), a pracownicy nie muszą siedziec w pracy, a ile się naziewają to ich.
ja
4 miesiące temu
Jestem zaskoczona. 😲 Gąsowski więcej wyciąga od Kamela? Szok. 😁 To, że Skiba ma najmniejszą stawkę, nie dziwi mnie. 😏
Kasia
4 miesiące temu
Kilka lat temu na mojej imprezie firmowej był Skiba... bardzo arogancki, pewny siebie, nieprzyjemny, nieatrakcyjny...siedziałam z nim przy jednym stole i nawet parę zdań zamieniliśmy ... Generalnie nie polecam go zapraszać
ina
4 miesiące temu
nie imponuja niczym bardzo prosci sa i z wielkim ego
Isbff
4 miesiące temu
Kammel bardzo fajnie prowadzi eventy, wydaje się takim spoko, równym gościem.
Najnowsze komentarze (45)
EMERYCI
2 miesiące temu
Co ???? Az tyle za wygłupy za jeden raz ??? Tam jest jakiś taryfikator w ogóle ?? Mam tyle za 5 mcy emerytury !!!! Szok nieoglądamy juz , do tego więcej, jeszcze prąd drogi, inflacja, ze szlak !!!
jacek
2 miesiące temu
a pozniej placza ze maja glodowa emerytury nie zalowac artystow
56789
4 miesiące temu
I Gąsowski, i Kammel super sprawdzają się w prowadzeniu imprez.
Urszula
4 miesiące temu
Czy mąż Sykut-Jezyny gdzieś wogle pracuje??
Sonia
4 miesiące temu
Tomek najlepszy.
uuu
4 miesiące temu
Paulina Sykut swietny glos i prowadzenie również Edyta Herbuś
Nora
4 miesiące temu
Tez macie mieszane myśli?
Gigabyte
4 miesiące temu
Żeby zapraszać Skibę to chyba trzeba być niezłym desperatem. Człowiek nikt może wstydu narobić.
Hdh
4 miesiące temu
Lubię Paulinę. Tyle w temacie
Yyyy
4 miesiące temu
A nasza alko&$65 liczka Beacia 80tys za występ w prywatnej firmie
gość
4 miesiące temu
Czy wszystkie oddziały tuby partyjnej trąbią o opolskim festynie? Obce rakiety spadają na kraj a w tv o festynie nadają.
fux
4 miesiące temu
za pięć godzin pracy 15 lub 18 tysiecy. najnizsza stawka godzinowa to 23zł.Ale nie ma mobilizacji narodu i nieogladania telewizji.
Wstyd
4 miesiące temu
Sykut? A kto to jest ten sykut ?
Camelgate
4 miesiące temu
W polskim show-biznesie nie było jeszcze chyba grubszej afery. Puls Biznesu przeprowadził dochodzenie, w wyniku którego ustalono, że Katarzyna N. wieloletnia kobieta Tomka Kammela zlecała kontrakty na olbrzymie kwoty jego firmie. Banki wydawały na organizowane przez nią szkolenia nawet po 10 milionów złotych rocznie! (to N. kontrolowała w nich wydatki na szkolenia.) Smaczku sprawie dodaje fakt, że firma szkoleniowa, którą założył Tomek Kammel z koleżanką nazywa się Sparrow. Jak słynny pirat - Jack Sparrow.Operacja została przeprowadzona tak sprawnie, że nikt się nie zorientował przez całe 4 lata. Przez ten czas banki, w których pracowała Niezgoda (BPH i Pekao) przelały na konto firmy związanej z Tomkiem prawie... 30 milionów złotych! Tak wynika z danych opublikowanych przez Puls Biznesu. Fakt, że kontrakty nie zostały zawarte z dochowaniem etyki potwierdził zarząd banku Pekao zwalniając Katarzynę z pracy. Na trop sprawy wpadł dziennikarz Pulsu Biznesu. To właśnie po jego szczegółowych pytaniach skierowanych do zarządu banku Pekao zalecono wewnętrzny audyt, w wyniku którego po dwóch tygodniach zwolniono N. ze stanowiska.