Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
|

Ile kotów znajdziecie na obrazku? Tylko 1 procent ludzi znajdzie poprawną odpowiedź

1
Podziel się:

Iluzje optyczne oraz różnego rodzaju graficzne zagadki cieszą się dużym zainteresowaniem w sieci, a ich celem jest przetestowanie naszej spostrzegawczości. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje jeden test, który zyskał ogromną popularność na TikToku. Okazuje się, że tylko nieliczna grupa osób jest w stanie rozwiązać tę zagadkę. Czy uda Ci się odnaleźć ukryte elementy?

Ile kotów znajdziecie na obrazku? Tylko 1 procent ludzi znajdzie poprawną odpowiedź
Zagadka obrazkowa (TikTok)

TikTok to platforma, na której zagadki i iluzje optyczne zdobywają szerokie grono odbiorców. Użytkownicy tej aplikacji często rywalizują ze sobą, starając się odkryć jak najwięcej elementów w jak najkrótszym czasie. Niektóre z tych zadań mają na celu uwydatnienie cech naszej osobowości. Jedna z takich zagadek została opublikowana przez użytkownika TikToka, a wiele osób zastanawia się nad jej poprawnym rozwiązaniem. Znalezienie właściwych elementów bywa naprawdę trudne.

Zagadka z TikToka stała się prawdziwym hitem wśród internautów. Tylko nieliczni znają jej rozwiązanie

Iluzja optyczna, którą opublikował użytkownik o pseudonimie "HecticNick", sprawia wiele problemów wielu osobom. Według autora nagrania, choć znalezienie pierwszego elementu nie stanowi większego wyzwania, drugi jest odkrywany jedynie przez jeden procent społeczeństwa.

Chodzi o zagadkę obrazkową, która przedstawia scenę rodzinną - małżeństwo i dziecko odpoczywające w salonie. Wyzwanie polega na odnalezieniu dwóch kotów ukrytych na ilustracji. Większość osób bez trudu znajduje pierwszego zwierzaka, jednak odkrycie drugiego kota wymaga już niezwykłej spostrzegawczości.

Czy zagadka pokonała internautów? W komentarzach pod nagraniem można zaobserwować różne reakcje

Dla niektórych osób zagadka okazała się być stosunkowo łatwa. W komentarzach pojawiają się informacje, że część użytkowników TikToka poradziła sobie z zadaniem w zaledwie kilka sekund. Inni natomiast przyznają, że po znalezieniu pierwszego kota, drugiego już dostrzec nie potrafili.

Znalazłam je w dwie sekundy, serio!

To było banalne.

Przecież to jest takie proste!

Dziesięć sekund i po sprawie.

Warto jednak zwrócić uwagę, że osoby, którym nie udało się rozwiązać zagadki, zazwyczaj niechętnie dzielą się tą informacją z innymi. A jak wygląda poprawne rozwiązanie? Koty można znaleźć u stóp mężczyzny oraz na kolanach kobiety.

Odgadliście?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1)
ogryzek
2 tyg. temu
A gdyby jeszcze obcięto prawą stronę obrazka, tak do połowy stołu, to nie znalazłbym żadnego kota.
Najnowsze komentarze (1)
ogryzek
2 tyg. temu
A gdyby jeszcze obcięto prawą stronę obrazka, tak do połowy stołu, to nie znalazłbym żadnego kota.