Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Ilona Felicjańska i Paul Montana świętują 3. rocznicę znajomości: "Wiedziałam, że to Ty"

351
Podziel się:

Mąż byłej modelki opublikował zdjęcie z podpisem: "Wciąż jesteś tą jedyną". Romantyczne?

Ilona Felicjańska i Paul Montana świętują 3. rocznicę znajomości: "Wiedziałam, że to Ty"
(Instagram.com)

W wigilijny poranek wyszło na jaw, że w połowie grudnia Ilona Felicjańska i Paul Montana zostali zatrzymani przez amerykańską policję za "naruszenie nietykalności celesnej". W areszcie mieli spędzić trzy tygodnie, które zostały im rozprawy w sądzie, jednak dzięki pomocy przyjaciół udało im się opuścić areszt za uiszczeniem kaucji.

Para więc korzysta ze słońca na Florydzie, co skrzętnie dokumentuje w mediach społecznościowych i nie tylko. Paparazzi udało się przyłapać Montanów podczas plażowania. Zrelaksowana Ilona Felicjańska opalała się topless, prezentując światu ogromny krwiak na pupie, a jej mąż wtórował małżonce w "odpoczywaniu na leżaku".

Trudno się dziwić, że para korzysta w najlepsze z uroków Stanów Zjednoczonych. Jak się okazuje, sąd może postawić Ilonie dodatkowe zarzuty - próbę zniszczenia policyjnego mienia oraz usiłowanie ucieczki, co może utrudnić im powrót do USA w przyszłości.

Choć okoliczności do romantycznych uniesień nie są najlepsze - para właśnie świętuje trzecią rocznicę znajomości. Z tej okazji oboje zamieścili romantyczne wpisy. Ilona Felicjańska podziękowała partnerowi i wyznała miłość pod wspólną fotografią na Instagramie:

"Trzy lata temu idąc na spotkanie z Tobą Paul, moje serce wiedziało, że to Ty. Dziękuję Ci, że mogę przy Tobie poznawać siebie i przeglądać się w Twoich oczach. A jestem w nich piękna i wyjątkowa. To były cudowne, choć czasem niełatwe dni. Wyprowadzaliśmy wspólnie na spacer nasze "demony", aby je oswoić i się ich pozbyć.. Bo miłość nasza jest na dobre i na złe, bo jest po to, abyśmy stawali się lepsi każdego dnia dla siebie i innych. Wzrastali obok siebie. Dziękuję, że chcesz uczyć się przy mnie tej miłości, która jest jak wspaniały prezent, z którym nie wiemy co zrobić, aby go nie zniszczyć. Bo zraniono nas wielokrotnie, bo nikt nam nie powiedział jak... Uczmy się zatem tego każdego kolejnego dnia naszego życia, aby nasz DOM był oazą nie tylko dla nas. A nasza wiedza, co zrobić z tą miłością pomagała innym, którzy jak my szukają podpowiedzi. Bardzo Cię kocham" - napisała była modelka.

Paul był mniej wylewny:

"Wciąż jesteś tą jedyną. Szczęśliwej rocznicy, miłości moja" - napisał w hasztagach pod fotką.

Czego im życzycie z okazji trzeciej rocznicy?

KOMENTARZE
(351)
pinki
2 lata temu
życzę aby w końcu go zostawiła i poszła na odwyk
Trzy
2 lata temu
Oboje z zaburzeniami i patologiczni :(
Gość
2 lata temu
To jeszcze po kropelce.
margo
2 lata temu
Ło Boze
Ula
2 lata temu
Szaleństwo !!!
Najnowsze komentarze (351)
Aldona
2 lata temu
To nie jest sprawa o pobicie.To grubsza impreza Pana Montany zamieszanego w wyłudzenia finansowe i nie mieszkajacego z tego powodu przez jakis czas w Polsce
Gość
2 lata temu
Mają takie dziwne oczy...
ona29
2 lata temu
ratuj sie kto moze
Artur
2 lata temu
Słowo honor ambicja są dla Was obce ....patologia
wiek
2 lata temu
on ma 46 lat? wikipedia tak pisze
Ews
2 lata temu
Stara baba, o mentalności czternastolatki....
jola
2 lata temu
Żeby codziennie rano musieli o 5:00 zbierać się do roboty -to ich może ustawi w pionie- Chociaż wątpię
LARA
2 lata temu
Z CZEGO ONI ŻYJĄ ??????????????????????????????????????????????? PRZECIEŻ NIC NIE POTRAFIĄ???????????//CHYBA?ŻENUA
sara
2 lata temu
co za patologia Mózg wyzarty przez alkohol stad te idiotyzmy!! żal synów
irena
2 lata temu
widziałam filmik nagrany podczas interwencji policji i z ich aresztowania. ona w grubej czarnej czapce, widać że niezbyt trzeźwa. nic nie rozumiała po angielsku. awanturowała się w policyjnym samochodzie, kopała, na końcu ryczała i nos wycierała w shirt. totalna patologia.
IzbaWytrz
2 lata temu
Okropna patologia. Gdyby żyli w Polsce ich życie płynełoby na proszeniu klientów wychodzących z Biedronki o drobniaki na tanie piwko i pielęgnowaniu żulerskiej opalenizny na ławce w pobliskim parku w godzninach 6:30 - 23:00.
mimi
2 lata temu
na insta dwoje szczęśliwych , uśmiechniętych ludzi , w realu trzeba wzywać policję
zibi
2 lata temu
ten sam poziom, te same nałogi, te same wartości , nie ważne czy jesteś człowiekiem z zasadami czy nie, ważne żeby się dobrać
abc
2 lata temu
Dwa facety
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie