Faustyna Kranda
|
aktualizacja

Ilona Felicjańska nie wjedzie więcej do USA? "Osoby mające przeszłość kryminalną mogą nie zostać wpuszczone"

187 reakcji
0
0
187
Podziel się

Może się okazać, że to ostatnie wakacje byłej modelki na słonecznej Florydzie.

Ilona Felicjańska nie wjedzie więcej do USA? "Osoby mające przeszłość kryminalną mogą nie zostać wpuszczone"
(Instagram.com)

Ilona Felicjańska i Paul Montana tuż przed świętami zostali aresztowani przez amerykańską policję pod zarzutem naruszenia nietykalności cielesnej, o czym poinformowaliśmy jako pierwsi w wigilijny poranek.

W rozmowie z Pudelkiem była modelka skomentowała zatrzymanie i zapowiedziała pozew przeciwko policji w Key West.

Niedługo później światło dzienne ujrzały nagrania z kamer przypiętych do mundurów amerykańskich policjantów, na których widać przebieg zatrzymania polskiej byłej modelki i jej męża. Wynika z niego, że to Felicjańska miała zachowywać się agresywnie - uderzyć i ugryźć swojego męża, Paula Montanę.

Felicjańska wszystkiemu jednak zaprzecza i podejrzewa, że informacje podaje do informacji mediów polska ambasada w Stanach Zjednoczonych. Była modelka dodaje, że nagranie zostało spreparowane.

Okazuje się, że "rajskie wakacje" Montanów, które ochoczo relacjonują w sieci, mogą być ostatnimi w Stanach Zjednoczonych. Jak tłumaczy w rozmowie z Faktem Christopher Grobelski - chicagowski adwokat z doświadczeniem w prawie imigracyjnym - kłopoty z prawem mogą utrudnić Ilonie i Paulowi przekroczenie granicy:

"Osoby mające przeszłość kryminalną lub te, które weszły w konflikt z prawem mogą nie zostać wpuszczone na teren USA. Odmowie wjazdu do USA oraz procedurze deportacyjnej podlegają również osoby, które przebywają legalnie w Stanach Zjednoczonych (np. na wizie turystycznej), weszły w konflikt z prawem i próbują ponownie dostać się na terytorium USA" - mówi i dodaje, że Ilonie mogą zostać postawione dodatkowe zarzuty:

"Tak naprawdę, jakie dostaną zarzuty, okaże się dopiero w sądzie. Wtedy też prokurator może dorzucić dodatkowe oskarżenia, jak np. próbę zniszczenia mienia policyjnego czy próby ucieczki oraz zakłócenie porządku publicznego. Sędzia na pewno weźmie pod uwagę to, że do incydentu doszło, kiedy para była w stanie nietrzeźwym, czyli nie było to robione z premedytacją oraz że są turystami" - czytamy.

Cóż, na szczęście para ma jeszcze czas nacieszyć się urokami USA. Póki co, jak widać na zdjęciach paparazzi, nic sobie nie robią z zaistniałej sytuacji i z uśmiechem na ustach korzystają ze słońca.

187
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(187)
Gosc
3 tyg. temu
Biedna zagubiona z toksycznym mezem..pija razem a potem dzwonia po policje, patologia!! Mogl wezwac police ale potem wycofac oskarzenie ale on chyba zarabia na jej " wizerunku" ...
Beeb
3 tyg. temu
Każdy ma american dream, na jaki zasłużył.
Kuk
3 tyg. temu
Felicjańska do terapeuty, jej monsz też. Póki nie jest dla was za późno.
gosc
3 tyg. temu
biedna alkoholiczka pijąca
Typ
3 tyg. temu
Jaki kraj taka modelka xD
Najnowsze komentarze (187)
Eryk
2 tyg. temu
ona z jakeś woiseczki pochodzi ,wic co si dziwić - patologia , najlepiej jak by ich wsadzili do amerykaskiego wizienia ,z takimi różowymi i ubrankami i kulą u nogi
gosc
2 tyg. temu
bydło
Marek
2 tyg. temu
Ze Szczecina dostawał kasę od Arlety Kaczmarek, dzisiaj od swojej siostry Beaty. Wcześniej na utrzymaniu Karoliny Gozdek w Sopocie. Wszystkie lubiły jego temperament do bólu
sasiad
2 tyg. temu
ilona wracaj do Sromutki, to taka wieś koło Zelowa,tam się urodziła i wychowywała pod słomiana strzecha ilona córka grażyny i henia ??? tam dadzą Tobie spokój ,
aga
2 tyg. temu
Tak sie zastanawiam.... kto tutaj jest oskarzycielem... bo to on przeciez wezwal policje, ale potem chcial wszystko odwolac... Przewaznie jest tak ze jak oskarzyciel odwoluje zeznania to sprawa jest oddalona. I tak pewnie bedzie w tym przypadku.
Kol
2 tyg. temu
Ilona Kielona Felicjanska Rybczynska Montana Rbultowska !!!
kolo
2 tyg. temu
dlaczego dzieci mają się za nią wstydzic, ani to ich wina ani zasługa że mają matkę pijaczkę
kolo
2 tyg. temu
trajkocze, poucza , ekspert od wszystkiego a sama sobie nie potrafi pomóc , tkwi w nałogu i nie potrafi przestać , jeszcze do tego znalazła sobie kompana do picia
David
2 tyg. temu
Jedni przemijaja z wiatrem,inni z czasem a Kielonka z alkoholem.Uroda to juz historia...twarz opuchnieta, zbabiala, mentalnosc " Ziuty " i kompetne zatracenie rzeczywistosci !! Jako kobieta, matka , siostra , corka pojdzie w zapomnienie. Czy ja jej wspolczuje? NIE, bo to jej cyrk i jej malpy.
Alutka
2 tyg. temu
A zamknąć pijaczkę do psychiatryka!
Tru
2 tyg. temu
Pudelku, dlaczego kasujecie artykuły o Montanach? Co się dzieje?
fib
2 tyg. temu
patologia
hahahaha
2 tyg. temu
Kielona, a za licówki zapłaciłaś w końcu? Bo jakiś czas temu też była o to afera? No i podobno twój mąż to żaden cudzoziemiec Paul Montana, tylko zwykły Paweł Rdułtowski ze Szczecina.
gemini
2 tyg. temu
Po co pokazuje własną patologie? Na tym też probuje zarobić? Wstydu kobieta nie ma. W życiu popełnia się błędy ale nie powinna tego rozgłaszać całemu światu. No chyba że próbuje zaistnieć jako patostreamerka.
...
Następna strona