Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paw
|

Influencerki oceniają poczynania Andrzeja Dudy na TikToku: "Byłyśmy pod wrażeniem"

34
Podziel się:

Przy okazji Magda Bereda zdradziła, ile jest w stanie zarobić dzięki publikacji na platformie. "Wydaję płytę bez wytwórni".

Influencerki oceniają poczynania Andrzeja Dudy na TikToku: "Byłyśmy pod wrażeniem"
TikTokerki oceniają poczynania Andrzeja Dudy (pudelek)
bEEKuIgl
Zobacz także: TikTokerki oceniają poczynania Andrzeja Dudy

Świat influencerów nieustannie nas zaskakuje - nagle okazuje się, że ktoś, kogo na próżno szukać w telewizji czy na ściankach, cieszy się w sieci znacznie większą popularnością niż większość celebrytów.

bEEKuIgn

Magda Bereda od kilku lat ciężko pracuje na tytuł jednej z najpopularniejszych polskich youtuberek i tiktokerek. Jak się okazuje, przynosi to sukcesy. Obok Roksany Węgiel i Dawida Kwiatkowskiego jest najchętniej wyszukiwaną w sieci wokalistką młodego pokolenia w Polsce. Bereda aktywnie udziela się również w mediach społecznościowych. Konto młodej influencerki obserwuje ponad 850 tysięcy osób. 23-latka znalazła się na najnowszej liście magazynu Forbes, który uznał, że Magdę za jedną z 25 najbardziej wpływowych ludzi polskiego internetu.

W rozmowie z Pudelkiem Bereda, razem z innymi influencerkami, Ewą Zawadą i Marią Jeleniewską, oceniły popisy Andrzeja Dudy na TikToku.

Młode celebrytki przyznały, że filmik prezydenta zrobił na nich wrażenie. Dodały, że Andrzej Duda osiągnął zamierzony cel, jakim było dotarcie do młodego pokolenia.

bEEKuIgt

Przy okazji Magda Bereda zdradziła, ile jest w stanie zarobić, dzięki publikacji krótkich filmików na platformie TikTok. 23-latka pochwaliła się, że dzięki zarobionej kwocie może samodzielnie wydać debiutancki album.

bEEKuIgu
bEEKuIgO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(34)
Nick
rok temu
A Górniak ktoś wyświetla?
Fgtyg
rok temu
I po co tyle się uczyć, kończyć studia skoro można zarobić z tik toka?
M&Ms
rok temu
Mam wrażenie że to wszystko idzie w jakimś dziwnym kierunku. Ludzie serio ciężko pracują, żeby mieć jakikolwiek byt w tym kraju i patrząc na tego typu ,,artystki" zadaję sobie pytanie, co one takiego robią, że mogą na tym tyle zarobić, firmy chcą z Nimi współpracować itd.. aaa no tak już wiem, są ładne i zgrabne, temu to właśnie mają predyspozycje do zostania gwiazdą. I sądząc po tym ,jak komentowały na tik toku wybory, stosunek Dudy do LGBT a teraz występują w reklamówce TVP i są zachwycone Naszym wspaniałym prezydentem, zastanawiam się ile one dostały za to, że tak bardzo się sprzedały ? ;) I takie właśnie gwiazdki, są wzorcem dzisiejszej młodzieży. Nie pozdrawiam.
bEEKuIgP
Kto to
rok temu
Nie mam pojęcia kim są ci ludzie
Kto to?
rok temu
Nie znam zadnej
Najnowsze komentarze (34)
ObywatelZiom
rok temu
Duda to najgorszy prezydent ever! Żałość proszę Państwa, żałość
Oooooo
rok temu
Ja też jestem pod wrażeniem Pana Dudy i jego Wuja! Gratulacje
Know
rok temu
Co ja pacze 🤦‍♀️
maniek
rok temu
ja k to dobrze że znam wspaniałą, mądrą, czytającą książki, dyskutującą pracującą i uczącą się młodzież, a nie flencerki i tiktokerki
gosc
rok temu
Na sciance tvp oceniaja prace agencji, która obsługuje tik toka Dudy. Bogato.
gość
rok temu
Nie interesuje mnie to
1234
rok temu
o Julia ,,kakaowa królowa,,i olej kokosowy
Mona
rok temu
Co to za siksy z aparatami ortodontycznymi?
bEEKuIgH
LOL
rok temu
Maria jeleniewska - Hahaha Boże kto to jest ?! Jak z taka twarzą się pcha do ludzi ?!
Pani Lejba
rok temu
Oni chyba hurtem produkują i ściagają te handlowej wiary influenserki z Telavivu
Kto to
rok temu
Nie mam pojęcia kim są ci ludzie
Mimi
rok temu
Indukcja porodu to nic innego jak jego wywoływanie. Dzisiaj powszechnie proponuje się zabieg wywoływania porodu ciężarnym zgłaszającym się na porodówkę w 40-41 tygodniu ciąży, co według wielu ekspertów nie jest konieczne. Z wywoływaniem porodu można spokojnie zaczekać do 42 tygodnia ciąży. Niestety zabieg proponuje się kobietom wcześniej niejako na wszelki wypadek, by niepotrzebnie nie przedłużać ciąży. Światowa Organizacja Zdrowia traktuje poród indukowany jako ostateczność. W ten sposób może się kończyć co najwyżej 10% wszystkich ciąż. Tymczasem w Polsce wywoływanie porodu odbywa się co najmniej u połowy rodzących. Fundacja Rodzić Po Ludzku alarmuje, że tę sytuację należy zmienić. W większości przypadków indukcja porodu nie jest przeprowadzana z ważnych powodów i można byłoby od niej odstąpić
Kto to?
rok temu
Nie znam zadnej
Gość
rok temu
Kto to jest Influencer??? Tak serio pytam???
Oferty dla Ciebie
bEEKuIhA
bEEKuIhB
bEEKuIhC
bEEKuIhD
bEEKuIhE
bEEKuIhj