Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|

Internauci dopytują Kubę Wojewódzkiego i Karolinę Korwin Piotrowską, JAK BRZMIAŁO PYTANIE, po którym dziennikarka wyszła ze studia

114
Podziel się:

Kuba Wojewódzki i Karolina Korwin Piotrowska reklamują nowy odcinek show celebryty sceną, w której dziennikarka wyzywa gospodarza show po tym, jak usłyszała z jego ust pewne pytanie. Internauci dopytują, o co Wojewódzki zapytał Korwin Piotrowską. Oboje już zabrali głos w dyskusji na forum...

Internauci dopytują Kubę Wojewódzkiego i Karolinę Korwin Piotrowską, JAK BRZMIAŁO PYTANIE, po którym dziennikarka wyszła ze studia
Kuba Wojewódzki i Karolina Korwin Piotrowska odpowiadają na komentarze (AKPA)

Kuba Wojewódzki przez wiele lat swojej medialno-dziennikarskiej działalności zapracował sobie na tytuł jednej z bardziej kontrowersyjnych osobowości. Jego poczucie humoru w większości opiera się na aroganckim traktowaniu swoich kolegów i koleżanek z branży, włączając w to gości jego tracącego na popularności programu. 58-latek zdołał zrazić do siebie potężną część polskiego przemysłu rozrywkowego m.in. Małgorzatę Rozenek, choć, sądząc po ich ostatnim spotkaniu, celebrytka nieco mu odpuściła.

Zupełnie inaczej prezentują się stosunki Wojewódzkiego z Karoliną Korwin Piotrowską, czyli kolejną wyjątkowo barwną postacią. Relacja między dziennikarzami daleka jest od przyjaźni, dlatego tak dużym zaskoczeniem była informacja o przyjęciu przez naczelną polską komentatorkę zaproszenia do programu Kuby. Jak można się było domyślić, rozmowa zeszła na nieprzyjemny tor i zakończyła się wyzwiskami kierowanymi z ust Korwin Piotrowskiej i opuszczeniem przez nią studia.

Zobacz także: Karolina Korwin Piotrowska o powiązaniach show biznesu i branży erotycznej "Burdel znajdziesz nawet w puszczy"

Znając marketingowe zagrywki gwiazdora, który desperacko walczy o wyższą oglądalność, można snuć domysły, że cała scena była jedynie fragmentem rozpisanego wcześniej scenariusza. Wielu internautów dzieli się podobnie brzmiącymi teoriami pod fragmentem zwiastuna na profilu Wojewódzkiego, są też tacy, którzy wierzą w autentyczność opublikowanego klipu i próbują dojść do sedna sprawy.

Uczestnicy publicznej scysji postanowili jeszcze bardziej podgrzać atmosferę w mediach społecznościowych i zaspokoić nieco ciekawość rozemocjonowanych użytkowników Instagrama.

Jakie było pytanie? - dopytywała się jedna z internautek, odnosząc się do słów dziennikarza, które sprowokowały Korwin Piotrowską.

Jak widać nieodpowiedniewyznał Kuba.

Na podobne pytanie zupełnie inną odpowiedź zaserwowała Karolina, krótko podsumowując:

Ch*jowedodała od siebie.

Swoje zaangażowanie w temat okazali także znajomi po fachu m.in. Blanka Lipińska stwierdzając, że Korwin Piotrowska to "kobieta z klasą", Michał Wiśniewski, który niepochlebnie ocenił zachowanie dziennikarki, a także Monika Jaruzelska, opowiadająca się po stronie Karoliny.

Czekacie na premierę odcinka?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(114)
Pomorskie
8 miesięcy temu
jakież to już stare to wojewódzkie i rybą syfiiieje , bo mnie kiedyś poprosił o modlitwę do świętego Onufrego żeby Kamelka do niego wróciła , wróżyłem mu z kart anielskich ale cuchem to może muchy wabić , a wróżba była przykra i okazało się że Kamelka rzuciła go bo stara torba go nie interesuje. najważniejsze że wojewódzkie zapłaciło gotóweczką ładnie się pokłonił jak się należy, ale mdlący starcem cuch pamiętam do dziś jak jestem w Jastarni przy smażalni ryb tuż przy plaży. Nie polecam spożywania bo tam ryby szóstego smażenia podają jako świeżynkę.
paradne
8 miesięcy temu
Najbardziej żenującym momentem w karierce dziadka Kubusia Panikarza w peruce było to, ze miał odejść z TVNu, o czym sam poinformował pisemnie, bo piśmienny jest, a nie odszedł i trzyma się balkonika jak tęczowej flagi.... Czy pisanie o odejściu, a potem zapominanie, co się pisało świadczy już w jego przypadku o Alzheimerze, czy o nietrzymaniu stolca?
lalulali
8 miesięcy temu
Bawi mnie to usilne kreowanie się dziadka Wojewódzkiego na króliczego skandalistę. to z natury miękki stolec jest i tego nie zmieni, choćby w miejsce tych swoich biednych nóżek wstawił sobie królicze łapki do masażu kur
Tomasz
8 miesięcy temu
Powiatowy do niczego się nie nadaje, dlatego wywalili go z Idola, Mam talent, a X Factora w ogóle zlikwidowali, upokarzając Kubusia, bo na wizji się posiusiał. Nie zapomnę jaką siarę Kubuś sobie zrobił przed całą Europą jak był (jednorazowo na szczęście) w Idolu Międzynarodowym. Pokornie chciał sie podlizać Simonowi Cowellowi, który jest jego niedościgłym idolem, a nie znał nawet słowa w żadnym języku obcym, oprócz 'yes, maestro Simon'. ... Nic ciekawego nie miał do powiedzenia nawet po polsku, nie potrafił rzetelnie oceniać wykonawców, drżał jak osika, robił siarę nie tylko sobie, ale całej wschodniej Polsce (jako bidula Kubulo), wyglądał jak prowincjonalny konferansjer i rozdawał uczestnikom jakieś czerstwe prezenty. Biedny Kubuś bardzo chciałby uchodzić za inteligentnego, kompetentnego i wygadanego jurora, ale Simon Cowell wyśmiał te jego marzenia dosadnie i niecenzuralnie, słusznie nazywając go smutnym bidulkiem z Polszy.
wiemy
8 miesięcy temu
yhy a dziadek Wojewódzki popłakał się na ulicy. Reakcja sprzątaczy ulicznych była natychmiastowa. Przykryli foliom ratunkowom tego dziadka i ponieśli do Zoo, po drodze ze śmiechu gubionc folie i Kubuś na golasa tak to przeżył, że sie Karoli zwierzył
Najnowsze komentarze (114)
Zuza
8 miesięcy temu
Dzieckiem woźnego biedny Kuba jest i co, nagle go zatkało? Inżynier Mamoń w chodakach wystruganych z lipowego drewna, wiecznie ślepiący przez lornetkę teatralną pewnie by wam bardziej zaimponował, a nie jakiś zwykły cieeciu z miotłą skleconą z bazi okręconych drutem, snujący się po dziedzińcu szkolnym ze wzrokiem tępo utkwionym w glebę , żeby nie przeoczyć żadnego papierka. Woźny Wojewódzki w nieodłącznych kierpcach z ekoskóry. Kuba tak bardzo chciałby być resortowym dzieckiem, ale nie wspomnieli o nim w książce o resortowych dzieciach, bo jest tylko dziadkiem resoraki z plasteliny zbierającym w oknie życia kurcząt.
proteściuję
8 miesięcy temu
Wszyscy nabijają się z tego biedaka Kuby, a to taki dobry człowiek . Może i jest brzydki ale jest ciepły , empatyczny, a nawet jak wypowie się krytycznie o jakimś celebrycie, to po to żeby ktoś wyciągnął wnioski na przyszłość albo po prostu kocha się w tym celebrycie, tak jak to ma miejsce w przypadku gwiazdy Małgosi Rozenek, tylko wstydzi się przed nią do tego przyznać. A starość dodaje jego słowom koziego wibrato.
do wiemy
8 miesięcy temu
Kubuś Wojewódzki syn woźnego często płacze za tatusiem na wysypisku Pochwacie w Jastrzębiu – Zdroju. Znana sprawa.
Gosiaczek
8 miesięcy temu
Powiatowy wygląda jak pół de zza ka i jak trzy ćwierci do eś. Lubię oceniać różne typy męskiej i niemęskiej tzw. urody, więc co jakiś czas różne osoby sobie porównuję i uważam, że Kubusiek Wojewódzki jest zwyczajnie brzydki ('urody' minus zero), patrząc chociażby na jego twarz, perukę i podgardle. Nogi ma pokraczne. Nawet jeśli miałabym nie zwracać uwagi na kubusine oznaki starzenia się z uwagi na jego podeszły wiek (prostaty nie oszuka), to daję mu góra 0/10. Mnie nawet by nie podniecił, bo ani to słodziak, ani ktoś wyglądający męsko. Taka ciocia z trwałą na peruczce. Są kobiety, które może chciałyby z nim się ustawić, bo chodzą wypuszczane przez niego z tyłotworu słuchy, że płaci dużo sałaty za kontrakty i może pomóc zdobyć znajomości (dlatego nazywany jest starym królikiem tvn), co oczywiście jest bzdurą. Poza tym to nie jest ktoś lub coś w kim lub w czym można się zakochać, czy o kim lub o czym można fantazjować. No może jedynie o tym jak robi się z niego oklapłego balona, to tak. Jakby jakaś go brała na widelec, a są takie desperatki, to wiadomo, że tylko dla wątpliwej promocji, natomiast po rozstaniu miałaby w planach szukanie prawdziwej miłości, o ile już w czasie trwania tej gminnej szopy nie byłaby w związku z kimś innym. Jakby Gminny nie był wyeksploatowanym gejem, to i tak nie byłby kandydatem dla kobiet do prawdziwego związku, bo czy wyobrażacie sobie, że odważyłby się usnąć obok jakiejś kobiety bez tej swojej peruki, z malutkim obnażonym prątkiem, wystawiając się na pastwę jej komórki. Zdjęcia wyłysiałego Kubusia '2 cm' w kroku to byłby hihihit bulwarówek i portali plotkarskich.
Rosz
8 miesięcy temu
Parę dni temu pokazał się tutaj komentarz o kompletnie pijanym Kubusiu Powiatowym podczas sopockiego festiwalu Top Of The Top. Narobił wielkiego bałaganu, bo jak wiadomo cierpi on na nietrzymanie stolca no i ludzie z ekipy TVN biegali, kupowali, kasowali te fotki, które zostały zrobione przez świadków jego żenującego zachowania. Komentarz szybciutko został usunięty, a wydarzenie było podobno ostatnim gwoździem do medialnej trumny „Kubusia” w TVN. To nie Miszczak (!) chciał, ale kierownictwo koncernu Discovery miało zażądać po tym skandalu natychmiastowego usunięcia POWIATOWEGO z jakiejkolwiek obecności w TVN. Niezaproszenie na ślub Edwarda Miszczaka (podobno jednak Powiatowy był tam duchem, coś jak Ellen D. w kawalerce 20 km2) oraz odsunięcie tego biednego ,,Kubusia'' od obecności w tiwi zdają się potwierdzać prawdziwość owego komentarza i opisywanych zdarzeń. TVN też milczy, czemu trudno się dziwić, chociaż Miszczak ostatnie wyczyny ,,Kubusia'' nazwał ,,totalną glupotą''. Teraz próbuje się ratować metodą na staruszka sierotę, co mnie śmieszy, bo strach w jego zalzawionych oczkach jest autentyczny.
@ustawka
8 miesięcy temu
Dziennikarz to weryfikuje źródła WARTOŚCIOWYCH treści, a nie tego, czy podstarzały Kubuś Panikarz, błagający by nazywać go Piotrusiem Panem zostaje w tv ze swoim nudnym i powtarzalnym programem. Dodatkowo, jeśli sam zainteresowany pisze, że odchodzi, to oznacza, że odchodzi - on sam traktowany jest jako źródło. Przecież żaden szanujący się dziennikarz nie będzie robił śledztwa, czy dziadzio Kubuś spada z anteny czy nie, bo spanikował po wezwaniu na dywanik i ukrył się pod biurkiem EDWARDA.
tik tak tok
8 miesięcy temu
Niewinny szarodziadek Jakub Wojewóćki na pewno wygląda na 80 lat. Tak z 7 lat temu widziałem go z bliska na stacji benzynowej na autostradzie, płacił w kasie obok. Nie jestem jego fanem... brrr...., ale, że to jakaś znana osoba, to rzuciłem okiem - włosy na głowie z daleka widać było, że peruka, ciało wysuszone, chód i ruchy starszego pana ( było lato i akurat był w krótkich kalesonach w brązowe kleksy w newralgicznych miejscach). Z fragmentów pomarszczonej twarzy, które było widać spod daszka perukoczapki i okularów, to też już wyłonił się dziadzio (worki XXL pod smutnymi oczami, czoło frasobliwe jakby cierpiał na ból żylaków odbXytu). Nie jestem na siłę złośliwy, po prostu stwierdzam fakt, na 60 lat to na pewno nie wyglądał już wtedy, tylko dużo starzej. Jego show lata temu przestałem oglądać, bo to po prostu nuda i sztampa, ale ten dziadek mi obojętny, nie lubię po prostu jak ktoś pieje z udawanego zachwytu, bo zapłacono mu za komentarz, a fakty gołym okiem są widoczne. To mocno starszy już facet, nieatrakcyjny, wręcz brzydki i żadne młodzieżowe fatałaszki, peruka, sztuczna szczęka, pożyczony samochód, nastoletnia kontraktowa dziewoja tego nie zmienią, a raczej smutno to podkreślają i budzą obrzydzenie dla jego podrygów.
kapitan
8 miesięcy temu
Wspaniałe jest obserwowanie bezradonści, miotania się, bezsilnych działań starowinka Kubunia Wojewódzkogo, który po niedawnej aferze w DDTVN i krótkim podsumowaniu jego NICOŚCI przez Małgorzatę Rozenek został wystrzelony z TVN, wraz ze swoją peruką, W KOSMOS, w NIEBYT! Wojewódzkomu pozostał jedynie jego mający go na widlecu utrzymanek, który do obłąkanych tekstów na Pudelku o upokorzonej przez Kubusia Dodzie dodaje jeszcze bardziej obłąkane płody swojego chorego umysłu, dotyczące pięknej Małgorzaty Rozenek. Jaki morky koniec starowinka Kubunia Wojewódzkogo i jego peruki na łysym plakcu.
paradne
8 miesięcy temu
Najbardziej żenującym momentem w karierce dziadka Kubusia Panikarza w peruce było to, ze miał odejść z TVNu, o czym sam poinformował pisemnie, bo piśmienny jest, a nie odszedł i trzyma się balkonika jak tęczowej flagi.... Czy pisanie o odejściu, a potem zapominanie, co się pisało świadczy już w jego przypadku o Alzheimerze, czy o nietrzymaniu stolca?
Tomasz
8 miesięcy temu
Powiatowy do niczego się nie nadaje, dlatego wywalili go z Idola, Mam talent, a X Factora w ogóle zlikwidowali, upokarzając Kubusia, bo na wizji się posiusiał. Nie zapomnę jaką siarę Kubuś sobie zrobił przed całą Europą jak był (jednorazowo na szczęście) w Idolu Międzynarodowym. Pokornie chciał sie podlizać Simonowi Cowellowi, który jest jego niedościgłym idolem, a nie znał nawet słowa w żadnym języku obcym, oprócz 'yes, maestro Simon'. ... Nic ciekawego nie miał do powiedzenia nawet po polsku, nie potrafił rzetelnie oceniać wykonawców, drżał jak osika, robił siarę nie tylko sobie, ale całej wschodniej Polsce (jako bidula Kubulo), wyglądał jak prowincjonalny konferansjer i rozdawał uczestnikom jakieś czerstwe prezenty. Biedny Kubuś bardzo chciałby uchodzić za inteligentnego, kompetentnego i wygadanego jurora, ale Simon Cowell wyśmiał te jego marzenia dosadnie i niecenzuralnie, słusznie nazywając go smutnym bidulkiem z Polszy.
wiemy
8 miesięcy temu
yhy a dziadek Wojewódzki popłakał się na ulicy. Reakcja sprzątaczy ulicznych była natychmiastowa. Przykryli foliom ratunkowom tego dziadka i ponieśli do Zoo, po drodze ze śmiechu gubionc folie i Kubuś na golasa tak to przeżył, że sie Karoli zwierzył
lalulali
8 miesięcy temu
Bawi mnie to usilne kreowanie się dziadka Wojewódzkiego na króliczego skandalistę. to z natury miękki stolec jest i tego nie zmieni, choćby w miejsce tych swoich biednych nóżek wstawił sobie królicze łapki do masażu kur
Pomorskie
8 miesięcy temu
jakież to już stare to wojewódzkie i rybą syfiiieje , bo mnie kiedyś poprosił o modlitwę do świętego Onufrego żeby Kamelka do niego wróciła , wróżyłem mu z kart anielskich ale cuchem to może muchy wabić , a wróżba była przykra i okazało się że Kamelka rzuciła go bo stara torba go nie interesuje. najważniejsze że wojewódzkie zapłaciło gotóweczką ładnie się pokłonił jak się należy, ale mdlący starcem cuch pamiętam do dziś jak jestem w Jastarni przy smażalni ryb tuż przy plaży. Nie polecam spożywania bo tam ryby szóstego smażenia podają jako świeżynkę.
aszi
8 miesięcy temu
Obydwoje siebie warci!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie