Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|
aktualizacja

Jarosław Jakimowicz atakuje Rusin i tłumaczy się przed Szycem: "Zachowanie Kingi było słabe i bez szacunku do osób z tej imprezy. Borysie, KIBICUJĘ CI"

114
Podziel się

Współpracujący z TVP aktor wdał się w awanturę ze znanym grafikiem, który wytknął mu "opluwanie kolegów". "W całej mojej wypowiedzi na temat Kingi nie było pół zdania o Borysie!" - grzmiał.

Jarosław Jakimowicz atakuje Rusin i tłumaczy się przed Szycem: "Zachowanie Kingi było słabe i bez szacunku do osób z tej imprezy. Borysie, KIBICUJĘ CI"
jarosław jakimowicz (East News, East News)
bErlilmd

Gdy w niedzielę TVP wyemitowało w Wiadomościach prześmiewczy materiał poświęcony pooscarowej relacji Kingi Rusin, widzowie przecierali oczy ze zdumienia. W obraźliwym fragmencie, oprócz samej dziennikarki, zaatakowano "zdegenerowane pseudoelity", które - w mniemaniu Telewizji Polskiej - czują się lepsze od reszty społeczeństwa i robią naszemu krajowi antyreklamę na scenie międzynarodowej.

Za jeden z przykładów podano Borysa Szyca, który przez wiele lat zmagał się z alkoholizmem (a dziś funkcjonuje jako symbol wyjścia z nałogu). 41-latek nie puścił tego płazem i sam opublikował we wtorek obszerny wpis, dokładnie opisując swoją chorobę oraz to, jak udało mu się ją przezwyciężyć.

bErlilmf
Zobacz także: Jarosław Jakimowicz ostro o Michale Wiśniewskim: "To jest bardzo nieszczera osoba"

Wśród osób publicznych, które zdecydowały się skomentować "wojnę ideologiczną" rozpętaną przez TVP znalazł się znany grafik Andrzej Pągowski. Artysta poparł Szyca w jego apelu do koleżanek i kolegów pracujących dla Telewizji Polskiej, aby "nie udawali, że nie widzą kłamstw i manipulacji", uderzając bezpośrednio w jedną ze stosunkowo nowych twarzy stacji, Jarosława Jakimowicza.

bErlilml

"Nie wiem, czy ktoś z Was oglądał materiał w Wiadomościach, gdzie Borys Szyc został przedstawiony jako symbol pijaństwa i hulaszczego trybu życia" - napisał Pągowski na Facebooku. "Nikt tam nie zauważył zmiany, jaka w nim zaszła i tego, co mówi i czym się stał. Symbolem wyjścia z nałogu. To draństwo i manipulacja, a skanalizowanie niechęci i nienawiści przeciwko ludziom kultury, twórcom... nazwanym w materiale celebrytami i tzw. elitami prowadzi w prostej drodze do tego, co spotkało Pawła Adamowicza...

Ostrzegam Was, Panowie Redaktorzy... to się źle skończy... szczujecie ludzi na nas tylko dlatego, że widzimy to, co ukrywacie i nie boimy się o tym mówić. Oczywiście trybunem schlebiającym był piękny i przystojny pupilek telewizji, Jarek Jakimowicz, który z przyjemnością opluwa kolegów... przykre, bo to fajny kumpel był..."

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź aktora znanego głównie z filmu Młode Wilki i pamiętnego romansu z Jolą Rutowicz. W obszernym poście na profilu facebookowym 50-latek zwrócił się bezpośrednio do Pągowskiego, atakując grafika za to, że - zdaniem celebryty - próbuje zepsuć jego stosunki z Szycem.

"DO ANDRZEJA PĄGOWSKIEGO. Zablokowałeś mnie, to nie mogę komentować tego w normalny sposób. Zachowujesz się jak ostatni szma**arz. Wcześniej pisałeś do mnie jako przyjaciela, publicznie umoralniając, ale nie było ciebie stać chociaż na rozmowę telefoniczną. W całej moje wypowiedzi na temat Kingi nie było pół zdania o Borysie!!!!! Z którym - po tym, jak Ty ostatnio jątrzyłeś - wszystko sobie wyjaśniłem i od tamtej pory nie wypowiadałem się nigdzie! KUMASZ TO, MANIPULANCIE? Ty, który tak brzydzisz się manipulacją!

bErlilmm

Nie będziesz ty mówił, jak mam oceniać zachowanie Kingi, bo uważam, że było słabe i bez szacunku do osób z tej imprezy... Mam prawo? Masz problem, to spotkaj się ze mną, zadaj pytanie i posłuchaj, a nie zachowujesz się jak SZMACIARZ! BORYSIE SZYC, zawsze dobrze Ci życzyłem, życzę, kibicuję jako mega aktorowi, człowiekowi. Mogę to oficjalnie napisać, przeprosiłem Ciebie, bo mój komentarz "Klepacka?" był zbędny. Znamy się od 20 lat i nie z takich nudnych party, jak te ze zdjęć Kingi. Proszę, nie pozwólmy, żeby manipulanci mieli satysfakcję. SŁYSZYSZ PĄGOWSKI?"

Myślicie, że Szyc liczy się ze zdaniem Jakimowicza?

bErlilmn
bErlilmG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(114)
🎆🎆🎆🎆🎆🎆
rok temu
O Jakimowiczu nie powinno się w ogóle wspominać publicznie. Spotkałam faceta na kilku imprezach i NAPRAWDĘ nie zasługuje na jakąkolwiek wzmiankę. Chorobliwy atencjusz, lata od lewej do prawej bo może nareszcie jakąś rola skapnie. Desperacja wręcz na chorobliwym poziomie. Dwie młode dziewczyny pod pachą, dużo alkoholu. Po tym co widziałam, nie mam do niego za grosz szacunku. Najgorsze jest to, że większość tych "gwiazd" to taka zdesperowana patologia. Przeraża mnie, że młodzi ludzie traktują ich jako autorytety :(
Goska
rok temu
Wyliniały wilczek ... ściskający się z Antosiem
ffffffffffff
rok temu
Jakimowicz to kazdego sprzeda dla chwili slawy..parcie na szklo..po trupach do celu
bErlilmH
żenada
rok temu
Jakimowicz się coraz bardziej błaźni. ŻENADA
Nikita
rok temu
Jak ktoś nie ma nic mądrego do powiedzenia mówi o innych czyli rąbie im tyłek taka prawda . Pan Panie Jakimowicz niestety nigdy nic nie miał do powiedzenia ,wszystko dla kasy i popularności Ciężko było znieść ,ze młode wilki nie są wieczne co było widać w Pana posunięciach ,udziale w tandetnych programach i przyczepianiu się do ludzi co są na topie . I co Pan ocenia postawę Kingi ? Zna Pan opinie na jej wpis wśród ludzi z którymi się bawiła ? Nie i nie Panu oceniać .
Najnowsze komentarze (114)
DafNa
rok temu
Niegdyś mój „ Idol” dziś pan Jakimowicz to dno na które nie mogę patrzeć ....
G te r
rok temu
A moze popatrzcie na Jande lub Sthura i innych, którzy pouczają innych i udają autorytety moralne a w swoim środowisku mają pijakow, pedofilów itp. Oto kolejna elyta artystyczna. Widzicie tylko jednego!?
esik
rok temu
Szyc od pijaczyny do niby persony
Pol
rok temu
Pis jest naszą partią Polaków
Polka
rok temu
tvp to dno za nasze pieniądze a teraz jeszcze za 2 mld zł przeznaczone na walkę z rakiem.Kurski i jego płatne błazny zaszaleją Nie włączajcie tvp!
Aktor
rok temu
Jakimowicz to super aktor z wielkim dorobkiem filmowym i teatralnym
Małolat
rok temu
Jaki? Mowicz? Co to za pierdziel?
Guru
rok temu
Prawdziwy talent aktorski Jakimowicz
bErlilmz
tomasz
rok temu
Szycu spójrz na siebie,,, jak "ślicznie" wyglądasz z tym palcem jakbyś z tydzień chlał,,,,,,,
kasia
rok temu
No nie mogę,lansiarz,który dla popularności udawał związek z Jola Rutowicz i jej jednorożcem ośmiela sie krytykować pania Kingę,która miała zaproszenie na impreze i zgodę na wspólną fotografie z Adell.Ten pan jest burakiem.
blabla
rok temu
Aktor znany z niczego...chociaz liznie sobie co pisowi skapnie z koryta...
Tyy
rok temu
Szyc taki sobie aktorzyna ale Jakimowicz to już aktor pierwsza klasa
Rudy
rok temu
Jakimowicz to najlepszy aktor w POLSCE i po szkle aktorskiej a Szyc dno mierny aktorek bez szkoły.
Maria
rok temu
Po co komentować durne zachowanie Rusin. Jak zawsze chciała zrobić zamieszanie wokół swojej osoby i to się udało. Pseudo dziennikareczka już do niczego się nie nadaje. Ani jako dziennikarka która tylko prowadzi DDTVN a to potrafi każdy. Ani komentatorka zabaw.
...
Następna strona
bErlilnb