Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Jarosław Jakimowicz SZYDZI Z MATY: "Jestem raper Mata, teksty pisze mi tata"

421
Podziel się:

Jarosław Jakimowicz swego czasu stwierdził, że Macie "przydałoby się wojsko". Teraz znowu go wyśmiewa i twierdzi, że "ma lepszego syna". Zachowanie godne osoby pracującej w publicznej telewizji?

Jarosław Jakimowicz SZYDZI Z MATY: "Jestem raper Mata, teksty pisze mi tata"
Jarosław Jakimowicz szydzi z Maty (AKPA, Instagram)
bESEPWkB

W ostatnich dniach Mata wywołał poruszenie swoim nowym utworem pt. Patoreakcja, w którym dosadnie wyraził m.in., co sądzi o TVP i jej prezesie. W ten sposób twórca hitu Patointeligencja odpowiedział na zaczepki, jakie w publicznej telewizji kierowano pod adresem jego ojca, Marcina Matczaka.

Słowa rapera spotkały się z reakcją Jacka Kurskiego oraz Krystyny Pawłowicz, która postanowiła... wyśmiać wygląd 20-latka.

bESEPWkD

Mata zawarł również w utworze fragment tekstu odnoszący się do Jarosława Jakimowicza, który swego czasu nazwał go "bananowym chłopcem udającym gangstera" i stwierdził, że przydałoby mu się wojsko.

Chciał posłać do wojska mnie Jakimowicz. Mój ziomo się zna z twoim synem, więc co ty pie*dolisz. Moim rodzicom, co zrobiłbyś mi jako rodzic - rapuje w Patoreakcji młody artysta.

Zobacz także: Jarosław Jakimowicz znów pod lupą mediów

Jarosław poczuł się najwyraźniej wywołany do odpowiedzi, bo na Instagramie zamieścił post uderzający w Matę i jego ojca. Celebryta z TVP Info przytoczył fragment wywiadu, w którym raper mówi, że zdaniem profesora Matczaka wulgarne słowa, których użył w swoim utworze, są "zwrotami literackimi" i nikogo nie zniesławiają.

bESEPWkJ

Przepraszam najmocniej. Kiedyś użyłem sformułowania, że wojsko mogłoby nauczyć, czego rodzice nie nauczyli, ale ja mam widocznie jakieś inne pojęcie na temat wychowania przez rodziców. No bo jeżeli SAM PROFESOR MATCZAK nie widzi nic złego w tych sformułowaniach kierowanych przez 20-letniego synka do dorosłych ludzi, ojców, rodziców, matki etc., to wszystko jasne. GRATULACJE. (...) JAK TAK DALEJ BĘDZIE I TAKIE BĘDĄ TE NASTĘPNE POKOLENIA, TO RUNIE TO WSZYSTKO NA ŁEB!! - oburza się Jakimowicz.

Na tym jednak Jarosław nie poprzestał. Postanowił dodatkowo wyśmiać Matę w najnowszym poście, gdzie zamieścił mem z napisem "Ja jestem raper Mata, a teksty pisze mi tata".

Jeden z internautów zwrócił Jakimowiczowi uwagę, że "chyba zazdrości" Matczakowi syna. W odpowiedzi Jakimowicz zasugerował komentującemu... homoseksualizm.

Mam lepszego. Ty nie będziesz miał tego problemu, bo z kolegą tego nie zrobisz - napisał wyraźnie rozbawiony Jarek, po czym... zablokował możliwość dodawania komentarzy.

bESEPWkK

Zachowanie godne gwiazdora TVP Info?

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bESEPWkL
bESEPWkM
bESEPWle
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(421)
Marcin
8 miesięcy temu
Co robił ojciec Jakimowicza? Jeździł z siekierą i napadał na ludzi. Upijał się do nieprzytomności i był postrachem okolicy. To sam Jakimowicz opowiadał i to nie w książce która raz jest autobiografią a innym razem nie jest, w zależności jak mu odpowiada.
Alicja
8 miesięcy temu
Czy dorosły, rzekomo poważny człowiek, gwiazda rzekomej publicystyki powinna w dyskusji używać argumentów dot orientacji seksualnej? Wyzywanie od pe*ałów, drwienie z wyglądu kogoś to poziom słabo rozwiniętego gminazjalisty a nie dorosłego faceta, który aspiruje do udzielania innym porad dot męskości.
plon
8 miesięcy temu
jakimowicz to idealny przykład tego jak zdesperowany i pełen kompleksów może być facet, który nie potrafi poradzić sobie z własnym starzeniem i tym, że tylko wchodząc innym w tyłek ma szansę istnieć w mediach
bESEPWlf
Edge
8 miesięcy temu
Mata ma świetne teksty. Szacun od czterdziestolatka :)
Nick
8 miesięcy temu
Jakimowicz do TVPiS pasuje. Tam porządnych ludzi już nie ma. Dno!!
Najnowsze komentarze (421)
lol
8 miesięcy temu
Pocieszny ten jarosławek!
😱😱😱😱😷
8 miesięcy temu
Jaka telewizja taki Jakimowicz
Mocher
8 miesięcy temu
Panie Jakimowicz pokazuje pan palce środkowe jak wasza posłanka w sejmie oj nie ładnie ale widocznie w pisie używają tego gestu w obronie siebie
ewita
8 miesięcy temu
Jaka telewizja taki Jakimowicz
ana
8 miesięcy temu
jestem jarus k biografie napisalem na 102 troche nasciemnialem pol prawdy napisalem a pozniej sie sprzedalem
😲😲😲😲😲
8 miesięcy temu
A co na to Jola Rutowicz ?
polak
8 miesięcy temu
A co to ta mata???
Olga
8 miesięcy temu
a co dalej z tym gwałtem o który Jakimowicz jest oskarżony? pod dywan czy jak księdza przeniosa do innej telewizyjnej parafii?
bESEPWkX
Michalina
8 miesięcy temu
Jakimowicz stan za Szczęsnego na bramce to nikt gola nie strzeli 😁😉😇
Prawda 🙄
8 miesięcy temu
Oddaj pudel dwa MOJE KOMENTARZE o gwalcicielu bylo glosno w TVN24 JAKIMKWICZ TEŻ PLAKAL NA WIZJI
Prawda 🙄
8 miesięcy temu
Pudel kogo ty bronisz faceta gwalciciela placzka na wizji Zobaczymy jaki będzie madry za kratami Mata bedzie mial co spiewac a teraz wont z nim Pudel tez prawde usuniesz
jerry
8 miesięcy temu
Bog jednak jest litosciwy, wystarczy spojrzec na Mate:)
WROZKA MATYLD...
8 miesięcy temu
Czekamy na reforme Sadownictwa. Durczok, Cimoszek, Najsztub??? Jeszcze jakies pytania???
Mimimimi2
8 miesięcy temu
Oto nowy człowiek PiS - Jakimowicz i wszystko na ten temat.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESEPWlQ
bESEPWlR
bESEPWlS
bESEPWlT
bESEPWlU
bESEPWlz