Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

Julia Wieniawa komentuje pogłoski o końcu programu Kuby Wojewódzkiego: "Ach, no i NIE ZDĄŻYŁAM WPAŚĆ"

68
Podziel się:

Wpis Kuby Wojewódzkiego, który zasugerował, że jego program po 20 latach znika z anteny TVN, odbił się szerokim echem również wśród celebrytów. Swój żal wyraziła m.in. Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa komentuje pogłoski o końcu programu Kuby Wojewódzkiego: "Ach, no i NIE ZDĄŻYŁAM WPAŚĆ"
Julia Wieniawa komentuje wpis Kuby Wojewódzkiego (East News)
bECaMjFh

Kuba Wojewódzki nie jest przyzwyczajony do krytyki, choć sam uwielbia oceniać innych i wbijać szpile swoim znajomym po fachu. Po ostatniej wizycie w "Dzień Dobry TVN", gdzie z pogardą wyrażał się m.in. o Małgorzacie Rozenek, miarka się przebrała. Podobno samozwańczy "król TVN" wylądował na dywaniku u samego Edwarda Miszczaka.

Dzień po tym, jak miał usłyszeć reprymendę od swojego szefa, Wojewódzki ogłosił, że jego program znika z anteny TVN.

bECaMjFj

Jak udało się nam dowiedzieć, wpis Wojewódzkiego może być jedynie czysto PR-owym zagraniem po fali krytyki, która na niego spłynęła. Osoby ze stacji zapewniają bowiem, że dziennikarz nigdzie się nie wybiera.

Zobacz także: Julia Wieniawa o Nikodemie: "To ten jedyny. Mam motyle w brzuchu od zawsze"

Wpis zarozumiałego showmana wzięła sobie natomiast do serca Julia Wieniawa, która wyraziła ubolewanie, że nie dane jej było zasiąść na kanapie w jego programie.

bECaMjFp

Ach, no i nie zdążyłam wpaść. Powodzenia w dalszych działaniach!!!! - napisała pod postem Wojewódzkiego.

Swoją sympatię dla Wojewódzkiego wyraziła również Barbara Kurdej-Szatan.

Nieeeee... Kuba, zatem czekamy, aż nas czymś nowym zaskoczysz! A jestem przekonana, że tak będzie - skomentowała celebrytka.

Wiedzieliście, że są takimi fankami Kuby?

bECaMjFq
bECaMjFr
bECaMjFK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(68)
miki
1 tyg. temu
dziwne czasy. Karierę robią panienki bez urody, bez wykształcenia i talentu. Nie pojmuje tego
Wawa
1 tyg. temu
Julia niech lepiej opowie co robiła jak była po %%
Joman
1 tyg. temu
To się nazywa parcie na szkło...jednak to prosta dziewczyna... Pozdrawiam.
bECaMjFL
Yhyyy
1 tyg. temu
No to rzeczywiście dramat
Lidka
1 tyg. temu
Niby chce być zabawny , błyskotliwy i zadawać ciekawe pytania w swoim programie a wychodzi jak zawsze , słoma z butów
Najnowsze komentarze (68)
aaabi
4 dni temu
Dziadek Wojewódzki zęby to ma kiepsko zrobione. I perukę tani sort. Widać, że stary już jest. Jakby miał kiepsko zrobioną sztuczną szczękę- usta się tak mu układają. A łysy musi wyglądać bardzo staro.
Pim
4 dni temu
Jak patrzę na Wojewódzkiego ze sztucznymi włosami a la spalony bezik, to widzę, że nie tyle starość jest żałosna, co bezradna niezgoda na nią.
Monika
4 dni temu
Jakub Wojewódzki do kieszonkowego dorabiał na... cmentarzu. "Pracowałem na Powązkach jako sezonowy konserwator terenów zielonych", wyznał Jakub w jednym z wywiadów. W wakacje zahaczył się m.in. na budowie w Czechosłowacji, gdzie obsługiwał zewnętrzny dźwig. Pod koniec liceum Kuba usłyszał, że nic w życiu nie osiągnie i nadaje się tylko do prostych prac budowlanych. Jak wspomina w książce, którą pisał przez lata bezskutecznie odreagowując hejt, którym go raczono w necie - Po teście na inteligencję zapadła dramatyczna cisza. W końcu wezwano moją mamę do poradni, gdzie pan psycholog, patrząc jej głęboko w oczy, powiedział: »Syna tylko i wyłącznie do prostych prac budowlanych.<< 4-letnie liceum skończył w 6 lat. Studia dziennikarskie skończyły z nim po pierwszym semestrze. Dziecko nocnego stróża nie miało łatwego życia uczuciowego i zawodowego, same zawody i brak czucia w czułym kiedyś penisku.
Coco
4 dni temu
Wszyscy się wyśmiewają z biednego Kuby, ludzie trochę taktu i litości, bo jej jest bardzo przykro, weście dajcie trochę lózu, przecierz wierzący jesteście. A to jest bardzo poczciwy i radosny dziadek z wodogułowiem od urodzenia. Niedługo będzie mieć ósmy krzyżyk do dźwigania i nową perukę z wodorostów z Morza Martwego.
do piii
4 dni temu
'inteligencja' demencjo Kuby to cudze myśli, podane jako swoje, uczy się ich na pamięć od lat sześćdziesięciu, jak widać na zdjęciach z żałosnym skutkiem
Sambolambo
4 dni temu
Niewinny czapkołysek sierocy Jakub W. na pewno wygląda na 70 lat. Tak z 7 lat temu widziałem go z bliska na stacji benzynowej na autostradzie, płacił w kasie obok. Nie jestem jego fanem... brrr...., ale, że to jakaś znana osoba, to rzuciłem okiem - włosy na głowie z daleka widać było, że tupecik albo peruka, ciało wysuszone, chód i ruchy starszego pana ( było lato i akurat był w krótkich kalesonach). Z fragmentów pomarszczonej twarzy, które było widać spod daszka perukoczapki i okularów, to też już wyłonił się dziadzio. Nie jestem na siłę złośliwy, po prostu stwierdzam fakt, na 58 lat to na pewno nie wyglądał już wtedy, tylko dużo starzej. Jego show lata temu przestałem oglądać, bo to po prostu nuda i sztampa, ale ten dziadek mi obojętny, nie lubię po prostu jak ktoś pieje z udawanego zachwytu, bo zapłacono mu za komentarz, a fakty gołym okiem są widoczne. To mocno starszy już facet, nieatrakcyjny, wręcz brzydki i żadne młodzieżowe fatałaszki, peruka, sztuczna szczęka, pożyczony samochód, nastoletnia kontraktowa dziewoja tego nie zmienią, a raczej smutno to podkreślają i budzą obrzydzenie dla jego podrygów.
Ryby w sieci
4 dni temu
śmieszne te końskie zaloty wiekowej wojewódzkiej cio..., żeby Małgosia zwróciła na niego uwagę. I osiągnął cel - Małgosia zwróciła na niego ... śniadanie
Gość
4 dni temu
A ja wbrew powszechnym opiniom, od zawsze uwielbiam Małgosię Rozenek. Jest złośliwa, dowcipna, przenikliwa, spostrzegawcza i ma wspaniałe poczucie humoru. Wali prawdę prosto w oczy i ma niewyparzoną buźkę. To wszystko zaś jest wykładnikiem niebywałej inteligencji. Zaś z najnowszą opinią o Powiatowym trafiła w samo sedno, z tym że była (jak na swoje standardy) niebywale powściągliwa ;), ale czekam na rozwój sytuacji. Kocham cię, Małgoniu.
bECaMjFD
Kolegó
4 dni temu
Co wy ciągle z tym dziadkiem Kubą? Stary jest, podśmiertuje kałem, to co, ma się zawekować w formalinie? Chcielibyście pooglądać go jak pływa w słoju na golasa w jakimś muzeum sztuki wynaturzonej? Pan Kuba jest żywym człowiekiem, a nie awatarem, którego możecie nadziać na szpilkę i patrzeć jak bezradnie macha kończynami!
Olunia
4 dni temu
Kuba nie wygłupiaj się i wyjdź w końcu z tej trzeszczącej jak ty szafy, i tak wszyscy wiedzą
Sybill
4 dni temu
jak kuba umrze to wszyscy będą go rozbierać na kawałki i jednym z tych kawałków będzie jego maleńki siusiaczek -słownictwo oryginalne
biegun Kauby
4 dni temu
Kilkanaście dni temu pokazał się tutaj komentarz o kompletnie pijanym Kubusiu Powiatowym podczas niedawnego, sopockiego festiwalu Top Of The Top. Narobił wielkiego bałaganu, bo jak wiadomo cierpi on na nietrzymanie stolca no i ludzie z ekipy TVN biegali, kupowali, kasowali te fotki, które zostały zrobione przez świadków jego żenującego zachowania. Komentarz szybciutko został usunięty, a wydarzenie było podobno ostatnim gwoździem do medialnej trumny „Kubusia” w TVN. To nie Miszczak (!) chciał, ale kierownictwo koncernu Discovery miało zażądać po tym skandalu natychmiastowego usunięcia POWIATOWEGO z jakiejkolwiek obecności w TVN. Niezaproszenie na ślub Edwarda Miszczaka (podobno jednak Powiatowy był tam duchem, coś jak Ellen D. w kawalerce 20 km2) oraz odsunięcie tego biednego ,,Kubusia'' od obecności w tiwi zdają się potwierdzać prawdziwość owego komentarza i opisywanych zdarzeń. TVN też milczy, czemu trudno się dziwić, chociaż Miszczak ostatnie wyczyny ,,Kubusia'' nazwał ,,totalną glupotą'' …
And
6 dni temu
Julia pięknie wyglądasz jak zwykle mądra i piękna 😋
LLL
6 dni temu
Wieniawa , ani talentu , ani urody , maniery z magla , parcie na szklo , nic do powiedzenia. Ale takie mamy czasy , jakby powiedzial klasyk.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECaMjGw
bECaMjGx
bECaMjGy
bECaMjGz
bECaMjGA
bECaMjGf