Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|

Justyna Nagłowska i Borys Szyc o dawnych kłopotach w związku: "ROZSTALIŚMY SIĘ Z HUKIEM. Po latach wróciliśmy mocno poturbowani"

58
Podziel się:

Borys Szyc i Justyna Nagłowska, choć teraz tworzą zgraną parę i wspólnie opiekują się dwuletnim synkiem, nie zawsze mogli pochwalić się sielankową relacją. Zakochani zdradzili, że w przeszłości zmagali się z ciężkim kryzysem.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc o dawnych kłopotach w związku: "ROZSTALIŚMY SIĘ Z HUKIEM. Po latach wróciliśmy mocno poturbowani"
Borys Szyc i Justyna Nagłowska o kryzysie w związku (East News)

Borys Szyc przez długi czas nosił łatkę niestałego w miłości kobieciarza, dlatego mało kto spodziewał się, że prędko stanie na ślubnym kobiercu. Sytuacja uległa zmianie, gdy na drodze aktora stanęła jego dawna miłość, Justyna Nagłowska. Ugodzony strzałą amora gwiazdor zdecydował się zrezygnować ze starego trybu życia i zacząć budować związek. Na początku 2020 roku powiedział 41-latce sakramentalne "tak".

Parę miesięcy po ślubnej uroczystości małżonkowie przywitali na świecie pierwszą pociechę, synka Henryka, i od tamtej pory chętnie dzielą się radosnymi fragmentami codzienności za pośrednictwem mediów społecznościowych. Oprócz beztroskich zdjęć, Szyc i Nagłowska nie boją się także publicznie opowiadać o problemach, którym musieli stawić czoła w przeszłości. W jednym z wywiadów partnerka aktora otwarcie przyznała, że z powodu kłopotów w ich relacji dawniej zasięgała pomocy terapeuty.

Zobacz także: Borys Szyc i Justyna Nagłowska buszują po pchlim targu

Ostatnio para ponownie poruszyła temat zażegnanego już kryzysu w związku. Zapytani o powód pierwszego rozstania zakochani wyznali na łamach Vivy!, że ich drogi rozeszły się z powodów nie tylko osobistych, ale także zawodowych:

Młodość. Nowe, ekscytujące wrażenia. Justyna zakochała się w kimś innymzaczął Szyc, po czym pałeczkę przejęła Nagłowska:

Bo Borys był skupiony na karierze. Zaczął budować siebie i nie ma w tym nic złego. To był konieczny etap. Gdybyś wtedy tego nie zrobił, bo na przykład oddałbyś część siebie mnie, być może nie zaszedłbyś tak daleko.Ty robiłeś swoje, a ja byłam kochliwa - wspominała.

41-latka cofnęła się pamięcią do ponownego spotkania Borysa na swojej drodze, co było dla nich obu intensywnym przeżyciem:

Rozstaliśmy się z hukiem, ale zanim to się stało, przeżyliśmy mnóstwo wspaniałych chwil. Po latach spotkaliśmy się mocno podrapani i poturbowani emocjonalnie, ale wszystko było takie spontaniczne, do dziś mnie to wzrusza. Od słowa do słowa zaczęłam Borysowi opowiadać o sobie, on mi o sobie. Okazało się, że nie widziałam wielu jego filmów, co mi wypomina do dzisiaj. Borys uświadomił mi wtedy, jak daleko odeszłam od swoich młodzieńczych marzeń. A ja zobaczyłam faceta, który zrobił karierę, zdobył sławę, ale choroba alkoholowa wciąż mocno trzymała go za gębę. Spojrzeliśmy na siebie świeżym okiem, badając, co się z nami stało - opowiadała, nie unikając ciężkich tematów.

Doceniacie taką szczerość i otwartość?

W Pudelek Podcast przyjrzymy się teoriom spiskowym o polskich celebrytach krążących w internecie

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(58)
mmmm
2 lata temu
Do pewnych relacji trzeba w życiu dojrzeć. Mieli szczęście że ich los ponownie połączył
Gość
2 lata temu
Borys jest nadzieją i żywym dowodem na to, że mężczyzna jeśli zechce może się zmienić, wygrać z nałogiem. Justyna musi byc super kobietą, to jak go życiowo ogarnęła i pomogła w walce o trzeźwość jest godne podziwu. Miło się na nich patrzy, mądrzy dojrzali ludzie.
Wolf
2 lata temu
Oni są jak dwa puzzle, które do Siebie pasują! 🥳🤩
Lea
2 lata temu
Fajnie, znaleźć miłość w życiu to skarb
Ejno
2 lata temu
Najważniejsze ze probuje coś zbudować :)
Najnowsze komentarze (58)
Ada
2 lata temu
Pokora tylko pokora i oby bez wpadek , niestety zaplacil sporo za imprezowanie ,
Ania
2 lata temu
Piękni są:-)
Ula
2 lata temu
Powodzenia , oby bez szpanu, tej jego nonszalancji i buty. Wazna aby byc wiarygodnym.
Ema
2 lata temu
Śliczna suknia ślubna.
Meoo
2 lata temu
Piękna para. Każdy ma swoje doświadczenia. Najlepszego dla nich i wszystkich innych
Zdrówka
2 lata temu
Życzę im jak najlepiej, ale życie jest przewrotne. Łatwo być razem kiedy konto jest pełne kasy a telefon urywa się od nowych propozycji. Alkoholizm to ciężka choroba i bardzo podziwiam, ze się trzyma tak konsekwentnie.
Luiza
2 lata temu
Aha. Czyli jednym słowem- on był zajęty „karierą” i chlanie a ona się puszczała. No to chyba dobrze, że im nie wyszło.
Magda
2 lata temu
Powialo nuda. Dwoje starszawych sie wynurza.
Mil
2 lata temu
Pewnie go zdradziła a jak to facet nie mógł tego znieść, bywa. Fajnie że oboje dojrzeli. Wkoncu młodość rządzi się swoimi prawami. Dlatego dZieci, mąż powinni być dostępni dopiero po 30-ce. W życiu trzeba się wyszaleć i to będę chciała wbić do głowy swoim dzieciom.
Hina
2 lata temu
Dobrali się raczej w łóżku, on lubi władcze.
Jacek a
2 lata temu
Powodem rozstania była zatoka sztuki???
Iza
2 lata temu
Ona jest dosyć dobrze ustawiona finansowo, a on ma gdzie mieszkać :)))
Gość
2 lata temu
Podobni są.
Ola
2 lata temu
Ona tak potrafi pięknie biel nosić,zawsze taka świeża jest
...
Następna strona