Trwa ładowanie...
Przejdź na
jjan
|

Kamerzysta nie wyjdzie na wolność! Sąd PRZEDŁUŻYŁ MU ARESZT

74
Podziel się:

Kamerzysta, któremu sąd już raz przedłużył areszt, nie wyjdzie jeszcze na wolność. Śledztwo prokuratury w sprawie znęcania się nad osobą niepełnosprawną nadal trwa.

Kamerzysta nie wyjdzie na wolność! Sąd PRZEDŁUŻYŁ MU ARESZT
Kamerzysta nie wyjdzie na wolność! Sąd PRZEDŁUŻYŁ MU ARESZT (YouTube)

Śledztwo w sprawie Kamerzysty trwa. Mężczyzna, któremu sąd już raz przedłużył areszt, miał wyjść na wolność 15 czerwca. Teraz dowiadujemy się, że na wniosek prokuratury zapadła decyzja o ponownym przedłużeniu aresztu dla youtubera do 15 lipca. Śledczy ciągle zbierają dowody w jego sprawie. Jak tłumaczył wcześniej przedstawiciel Sądu Okręgowego w Szczecinie, "jedynie środek izolacyjny może zagwarantować niezakłócony ze strony podejrzanego tok prowadzonego postępowania przygotowawczego".

Łukasz W. przebywa w areszcie od kwietnia. Trafił tam po opublikowaniu w sieci filmu, na którym daje "zadania" innemu chłopakowi, m.in. jedzenie kocich odchodów czy skakanie do kontenera ze śmieciami. Za wszystko miał dostać 10 tysięcy złotych. Chłopaka rozpoznała była opiekunka i ostatecznie Kamerzysta został oskarżony o psychiczne znęcanie się nad osobą niepełnosprawną.

Zobacz także: Fagataaa publikuje kolejne nagrania rozmów z domownikami Kamerzysty

Nie tak to miało być. Miałem wejść do sklepu bez koszulki, a oni mieli to nagrać i mi za to zapłacić. Chciałem mieć dużo obserwujących na Instagramie i być sławny, a oni mnie oszukali. Nawet nie zapłacili tyle, ile obiecali - powiedział Onetowi wykorzystany chłopak.

Taki sam zarzut jak Kamerzysta usłyszało też jego dwóch współpracowników, którzy do tej pory objęci byli dozorem policyjnym. Każdemu z nich grozi 8 lat pozbawienia wolności.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(74)
Adran
2 lata temu
Třeba wreszcie skonczyc z tymi youtuberami,Frizami i innymi patocelebrytami
Aaa
2 lata temu
Mam nadzieję, że posadzą i jego i kruszwila. Skoro nic innego nie działa to czas na pokazówkę. Niech skazujące wyroki potem puszcza na YT.
Brrr
2 lata temu
Dzisiejszy swiat jest pelen popaprancow! A co bedzie za kilka lat? Ludziom brakuje wrazen. Nie ciesza sie z prosych rzeczy takich jak praca, szkola, znajomi, rodzina dzieci. To wszystko to dla nich za malo. Bedzie jeszcze wiecej zla i degeneracji!
Tina
2 lata temu
Kruszwil teraz jedzie po kamerzyscie bo boi się że i jemu się dobiorą do tyłka. Nie jest dużo lepszy od kamerzysty. Zarówno oni jak im podobni powinni dostać po łbach
Dooppooo
2 lata temu
Bardzo dobrze.
Najnowsze komentarze (74)
Obserwator
2 lata temu
Ostatnio Wersow ukradła logo jakiemuś francuskiemu artyście i wciska kit dzieciakom reklamując jakąś tandete z aliexpres. I to jest autorytet dla dzieci?
Miki
2 lata temu
Co to hejt po polsku?
Miki
2 lata temu
Co to hejt po polsku?
gre
2 lata temu
Wszyscy go krytykują, a ja zapytam czemu tak dużą oglądało ten film. Obejrzały go nie tylko dzieci. Dlatego powstają takie filmy bo ludzie chcą oglądać tego typu rzeczy.
Joa
2 lata temu
No i prawidłowo. I oby nie miał osobnej celi. Dość patologii w internecie!
Mhn
2 lata temu
Ludzie weźcie się za umoralnianie tych ludzi, jakieś prace społeczne, pomoc jako wolontariusze, cokolwiek , niech wyjdą zobaczą jak wygląda życie, z każdym da się coś zrobić a potem wyjdzie i będzie jeszcze gorszy.. Żyją w swoim świecie, kasa, głupoty, ale z każdym da się coś zrobić. A wszyscy tylko cisnął żeby zgnił w więzieniu, to kim wy jesteście?..
nick
2 lata temu
Może ma choć z 4 mln w meblach to go puścić.
Jola
2 lata temu
Niech teraz oni paplaja sie w gownie
Ala
2 lata temu
Najpierw niech ukaraja księży pedofili i dostaną za to odsiadkę, potem niech się biorą za polski rząd co sprzeniewierzył miliardy,niech pomogą potrzebującym takim naprawdę, nie chodzi tu o pomoc 500+,potem niech się wezmą za te dzieciaki
60+
2 lata temu
Dlaczego mi go nie żal?
Sylwia
2 lata temu
Powinni go skazać dla przykładu . Oglądalność na YouTube miał dużo , może jeden z drugim małolat się zastanowią ...
Obywatel
2 lata temu
A nynuś Krauzego za krwawe pobicie kamerzysty TVP nie ma nic. Nawet tygodnia nie dostał za zaatakowanie . Tu facet zgodził się i robił to z własnej woli
i dobrze
2 lata temu
o jednak siedzi nadal.. a Geslerowa chwali się jaki projekt z nim stworzyła hehe
Sugerujesz
2 lata temu
Jak siedzi to znaczy że nie ma pieniędzy żeby wyjść. Biedaczek
...
Następna strona