Unicorn
|

Kamil Sipowicz komentuje kontrowersyjne zachowanie Joanny Lichockiej: "Życzę jej z całego serca wizyty na onkologii"

422
Podziel się

Zdaniem męża zmarłej w 2018 roku Kory, posłanka PiS zwyczajnie nie rozumie dramatycznej sytuacji osób walczących z nowotworem.

Kamil Sipowicz komentuje kontrowersyjne zachowanie Joanny Lichockiej: "Życzę jej z całego serca wizyty na onkologii"
Kamil Sipowicz, Joanna Lichocka (East News)

Joanna Lichocka od kilku dni jest prawdziwą gwiazdą w mediach, a wszystko za sprawą ostatnich wydarzeń w polskim parlamencie. W czwartek Sejm przegłosował nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji oraz ustawy abonamentowej, którym wcześniej sprzeciwił się Senat. Przyjęte przez posłów zmiany zakładają m.in. dotację dla mediów publicznych w wysokości niemalże 2 miliardów złotych.

Decyzja sejmowej większości wzbudziła zdecydowany sprzeciw wśród przedstawicieli opozycji. Zdaniem szefa PSL, Władysława Kosiniaka-Kamysza, tak ogromna kwota z powodzeniem mogłaby zostać przeznaczona na inny cel, jak na przykład wsparcie polskich oddziałów onkologicznych. Wygląda jednak na to, że nieco innego zdania była właśnie Joanna Lichocka. Tuż po wygranym głosowaniu posłanka PiS skierowała bowiem w stronę protestującej opozycji środkowy palec.

Gest Lichockiej wywołał prawdziwą burzę w mediach. Chociaż członkini partii rządzącej zdążyła przeprosić za swoje zachowanie i tłumaczyła, że jedynie "energicznie przesuwała palcem pod okiem", niesmak pozostał. Jej postawa jest szeroko komentowana nie tylko przez internautów, lecz również gwiazdy polskiego show biznesu, w tym m.in. Macieja Stuhra.

Do kontrowersji wokół niedawnego gestu posłanki postanowił odnieść się również Kamil Sipowicz, mąż zmarłej w 2018 roku Kory. Legendarna wokalistka Maanamu przez lata walczyła z nowotworem. Nic więc dziwnego, że zachowanie Lichockiej szczególnie poruszyło jej małżonka.

Chyba już przyzwyczailiśmy się do działań polskiego rządu. Powiem szczerze, że współczuję posłance Lichockiej, że nie rozumie takiego zagadnienia, jakim jest choroba nowotworowa. Poleciłbym jej odwiedzenie oddziału onkologii, chociażby u nas w Warszawie, to może następnym razem zamiast środkowego palca zrobi nam serduszko - powiedział Plejadzie Sipowicz.

W rozmowie z portalem mąż Kory zwrócił również uwagę na dramatyczny stan wielu polskich oddziałów onkologicznych. Jego zdaniem służbie zdrowia z pewnością znacznie bardziej przydałyby się fundusze, które decyzją Sejmu trafią do mediów publicznych.

Polska onkologia potrzebuje tych 2 miliardów złotych, bo sytuacja w szpitalach jest tragiczna. Coraz więcej ludzi choruje na raka i coraz więcej będzie dopiero chorować. Ma to związek chociażby ze środowiskiem i niszczeniem naszej planety. Nowotwór to taka choroba, która wymaga ogromnej pracy lekarzy, pielęgniarek, opieki. Ludzie chorzy na raka są w bardzo trudnej sytuacji fizycznej, psychicznej i życiowej. Więc życzę pani poseł Lichockiej z całego serca wizyty na onkologii, przejścia się po oddziałach i może następnym razem nie będzie nam pokazywać środkowego palca - dodał Sipowicz.

Zgadzacie się z jego słowami?

KOMENTARZE
(422)
Hgfff
1 tyg. temu
Szanowna bezczelna Pani Poseł mam nadzieję ze jak Panią złapie nawet małe przeziębienie to w gabinecie lekarz pokaże Pani znak pokoju😄
Szczekanie
1 tyg. temu
Kiedy Donald Tusk odchodził z urzędu premiera budżet NFZ wynosił 66 miliardów złotych, w 2020 jest to 98 miliardów! Szczekajcie dalej…
baba jaga
1 tyg. temu
Samo miłosierdzie przez pana Sipowicza przemawia,nie życz nikomu,co tobie niemiłe,swawolny wdowcze!
dama
1 tyg. temu
przyjda inni bedzie lepiej ? watpie od prawie 40 lat jest coraz gorzej
Annnn
1 tyg. temu
Punkt widzenia zmienia się od punktu siedzenia pani poseł czego nie powinno życzyć się nikomu
Najnowsze komentarze (422)
Mira
9 godz. temu
Ten pan to lepiej żeby nic nie mówił autorytetem to on nie jest
Mira
9 godz. temu
Wykrzywiony z nienawiści pysk, mam nadzieję że to babsko widziało się w telewizji jaka ona brzydka
Ola
9 godz. temu
jaka ta baba brzydka, jaką ma wykręconą mordę z nienawiści
Andrew100
wczoraj
Praca online dla każdego 5.300zł /miesięcznie za 3-4 godziny pracy zapisz się tu: http://bit.ly/platformakrypto skończ z niewolniczą pracą o 6:00 rano i za najniższą krajową, zacznij zarabiać konkretne pieniądze wygodnie w domu... liczba miejsc ograniczona na ten miesiąc
hela
2 dni temu
Nie ma moralnego prawa oceniać innych chłop, który ledwo co pochował żonę którą niby tak kochał i gżdził sie teraz z kochanką za kasę której niby brakowało na Korę.Ty stary lowelasie zakłamany. Latami okłamywałes żyjąc z żoną kolegi i płodząc mu na boku dziecko które chował jak swoje a na koniec mu to odebraliście. Gdyby nie Jackowski nie byłoby Kory Manamu i ciebie pasożycie. a co ty mu zrobiłeś?
Eulalia
2 dni temu
Nie jestem z PO ani z PIS głosować pójdę i będę wybierała tradycyjnie z dwojga złego .............na PIS . A ta pani z tym wyprostowanym palcem powinna karnie znikąć z przestrzeni politycznej. Takie zachowanie nie przystoi będąc na takim stanowisku.
Slizgacz
2 dni temu
Sipowicz a dorobek kory dobrze ci wydawac leserusie,moze dla chorych go przeznaczysz
Kanalie wyja
2 dni temu
sztur olejniczak,itp,tez wywalajapaluchy w gore i sa zachwyceni,a dzieki lichockiej wiemy ze pis przeglosowalo emerytury,ktore po chciala zabrac emerytom
Antypis
2 dni temu
Nie jesteś sam, panie Sipowicz !!
fik
2 dni temu
nie życz nikomu tego co tobie niemiłe
YTRW556
2 dni temu
Sejm głosował czy dac czy tez nie 2 mld na TVP I Radio!!!!!!!!!!!!!!!!!! a nie czy dac na TVP czy onkologię!!!!!!!!! NIE WIDAĆ RÓZNICY???!!!!
jak
2 dni temu
karma wraca , zło zawsze wroci w odpowiednim momencie
Luteks
2 dni temu
Co jeden, to lepszy znawca onkolog. Fuj.
3456
3 dni temu
ta pani już dawno powinna wylecieć na zbity pysk , ona się na pewno jeszcze doczeka swego, pamiętaj kobieto ZŁO POWRACA SZYBCIEJ BYŚ SIĘ TEGO SPODZIEWAŁA - dużo zdrowia ha ha
...
Następna strona