Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Katarzyna Skrzynecka BRONI Michała Wiśniewskiego w sporze z Karoliną Pisarek: "Wyglądało to ZUPEŁNIE INACZEJ, niż opisała"

132
Podziel się:

Karolina Pisarek, obecnie uczestniczka "Twoja twarz brzmi znajomo", niedawno zarzuciła Michałowi Wiśniewskiemu hipokryzję i "empatię na pokaz". Teraz do ich konfliktu odniosła się Katarzyna Skrzynecka i raczej nie podziela odczuć celebrytki...

Katarzyna Skrzynecka BRONI Michała Wiśniewskiego w sporze z Karoliną Pisarek: "Wyglądało to ZUPEŁNIE INACZEJ, niż opisała"
Katarzyna Skrzynecka zabiera głos w sprawie konfliktu Karoliny Pisarek i Michała Wiśniewskiego (AKPA)

Karolina Pisarek od kilku tygodni występuje na scenie programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Nie jest przy tym tajemnicą, że jej wokalne popisy niespecjalnie przypadły do gustu jurorom i widzom, a pamiętny występ w roli Madonny pozostaje jednym z najkrytyczniej ocenianych w historii popularnego show.

W obecnej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" Karolina Pisarek nie tylko zajmuje dotąd ostatnie miejsce w pełnym rankingu, ale także uwikłała się w konflikt z jednym z jurorów. W serii medialnych tyrad modelka oskarżyła Michała Wiśniewskiegohipokryzję i "empatię na pokaz", gdyż miał ostro ją krytykować za kulisami, a na pokaz być miły i udzielać życzliwych rad.

Okazało się, że idol z dzieciństwa ma tak naprawdę dwie twarze. Przed kamerą Michał jest totalnie inny niż na za kulisami. Gdy kamery idą w dół, robi się całkiem inna bajka. Zabolało mnie to, że przed kamerami taki wspaniały i czuły, a bez kamer totalnie na odwrót. Nie ma tego wsparcia, które pokazuje przed kamerami. Jeśli coś jest obiektywną krytyką, to okej. Ale jeśli ktoś udaje i ma dwie twarze, to już nie jest okej - mówiła w rozmowie z Pomponikiem.

Zobacz także: Wyciek rozmów Cichopek i Kurzajewskiego i kontrowersyjna premiera „365 dni: Ten dzień”

Sprawa budzi dość mieszane reakcje wśród fanów programu, którzy próbują wytłumaczyć Karolinie, że przed kamerami Michał ocenia to, co widzi na scenie show, a często pozostawia to niestety wiele do życzenia. Teraz do konfliktu Pisarek i Wiśniewskiego odniosła się inna jurorka, Katarzyna Skrzynecka. W rozmowie z Jastrząb Post utrzymuje, że modelka wcale nie ma racji.

Naprawdę wyglądało to zupełnie inaczej, niż opisała to Karolina. Myślę, że wszystko to, co zawierało się w naszych ocenach, każdego z nas jurorów, w tym również w ocenach Michała było tymo, co państwo oglądali na ekranie, i co miało miejsce tutaj w studio - zapewniła.

Jednocześnie Skrzynecka ujawniła, że poza kamerami Michał i Karolina mieli odbyć kilka niezwykle życzliwych rozmów, co według modelki najwyraźniej świadczy o hipokryzji. Kasia nie podziela jednak takiego poglądu.

Poza studiem telewizyjnym nie było żadnych niemiłych sytuacji pomiędzy Michałem i Karoliną. Wręcz nas to zdziwiło, ponieważ Michał miał kilka bardzo życzliwych, krótkich rozmów z Karoliną, parę miłych rozmów serdecznie ją wspierających. Ktoś kiedyś powiedział zabawne, chociaż prawdziwe, powiedzonko – "Każdy dobry uczynek zostanie kiedyś przykładnie ukarany". No tak bywa. Trudno - skwitowała gorzko.

Myślicie, że Karolina już szykuje odpowiedź?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(132)
Jai
3 tyg. temu
Pisarek gwiazdorzy bo myślała że każdy będzie nad nią pial z zachwytu,jest do tego przyzwyczajona.
Gal
3 tyg. temu
Pewność siebie jest ok jeśli jest podbudowana realnymi osiągnięciami lub talentem. Inaczej to megalomania i arogancja.
Genofewa
3 tyg. temu
Skrzynecka zawsze sie wcina miedzy vodke a zakaske w cudze problemy. Antka tez bronila, ciocia dobra rada.
Koko
3 tyg. temu
Kobieto zamilcz. Już ostatnio broniłaś Królikowskiego…
Kasia
3 tyg. temu
Ale drama🤣🤣🤣🤣🤣
Najnowsze komentarze (132)
olga
2 tyg. temu
Pani Katarzyno proszę nie bronić zachowania Wiśniewskiego. Jak taki człowiek bez wykształcenia muzycznego może oceniać uczestników programu.Jest nieobiektyny ,najwyraźniej w Karolinie widział potencjalną 6 żonę ,stąd te uśćiski.
Kinia
3 tyg. temu
Ta Pisarek to w każdym programie wchodzi z kimś w konflikt. Widocznie taki ma z menadżerką sposób na budowanie popularności skoro takentu próżno szukać. Przykre!!
Marchewka
3 tyg. temu
Modelki śpiewają!
senior
3 tyg. temu
Przestałem oglądać ten program ze względu na skład ekipy sędziowskiej
Halina
3 tyg. temu
Karoliny to nie lubię za bardzo, ale bardziej jestem skłonna uwierzyć jej niż alkoholikowi z bagażem czy broniącej go kobiecie.
Hehe
3 tyg. temu
I tak się kręci kółko wzajemnej adoracji, nikt nie będzie wiedział jak to jest naprawdę i która ze stron ma właściwie rację.
hypno
3 tyg. temu
Karolina świeci oczami. Myśli, że w ten sposób pokona cudzą myśl.
marek
3 tyg. temu
Program zszedł na psy.Arogancki Wiśniewski,znudzony Cugowski odczytujący noty jak na wywiadówce.Słabo się ich słucha.Walewska klasa ,profesjonalizm i poczucie humoru w jednym
jnkj
3 tyg. temu
nie rozumiem, Wiśniewski ocenił mandaryny album czyli nie ją jako osobe tylko w jakim kierunku artystycznym ją lubi, i to jest be... a Mandaryna jemu zasugerowała publicznie złę intencje czyli złosliwy charakter w sprawie, której nie zna i to jest cacy? i Michał jest narcyzem? oświećcie mnie...
jnkj
3 tyg. temu
nie rozumiem, Wiśniewski ocenił jej album czyli nie ją jako osobe tylko w jakim kierunku artystycznym ją lubi, i to jest be... a Mandaryna jemu zasugerowała publicznie złę intencje czyli złosliwy charakter w sprawie, której nie zna i to jest cacy? i Michał jest narcyzem? oświećcie mnie...
Iwo
3 tyg. temu
Młoda i bardzo zrozumiała po co komentuje przecież to tylko zabawa A ona myślała że będą ja po tyłku lizać śmieszna dziewczyna
Ida
3 tyg. temu
ta cala Karolina, to JOKE jakis.
malka
3 tyg. temu
pani Walewska lub pan Cugowski to mogą udzielać rad i wskazówek ale Pan Wiśniewski ?
xx33
3 tyg. temu
Michał znudzony Juror, Cugowski przesypia z otwartymi oczami. Janowski wyraźnie podniósł poziom tego miejsca. Jeżeli chodzi o tą parę mają jedno wspólne, że oboje nie potrafią śpiewać. Okazuje się, że wcale nie jest to konieczne,gdy oglądam innych wykonawców.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie