Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Kate Middleton i książę William muszą na dłużej rozstać się z dziećmi! Wyjeżdżają z Wielkiej Brytanii

31
Podziel się:

Księżna Kate i książę William od początku pandemii spędzali z dziećmi znacznie więcej czasu niż zwykle, ale niebawem czeka ich długa rozłąka. Zagraniczne media ujawniają szczegóły.

Kate Middleton i książę William muszą na dłużej rozstać się z dziećmi! Wyjeżdżają z Wielkiej Brytanii
Księżna Kate i Książę William rozstaną się z dziećmi na tydzień (Getty Images)

Księżna Kate i Książę William doczekali się trójki dzieci. Książę Jerzy ma obecnie osiem lat, księżniczka Charlotte sześć, a najmłodszy książę Louis jest trzylatkiem. Cambridge'owie często podkreślają, że wychowują dzieci inaczej niż poprzednie pokolenia w rodzinie królewskiej. Mają z nimi świetny kontakt i spędzają razem dużo czasu, zwłaszcza na zabawach na świeżym powietrzu.

Księżna, pomimo pełnionej przez siebie funkcji publicznej i związanych z nią obowiązków, chce być stale obecna w życiu dzieci. Dużo z nimi rozmawia i uważnie wsłuchuje się w ich potrzeby. Para książęca postawiła sobie też za cel sprawienie, by ich pociechy wiodły jak najbardziej normalne życie.

Zobacz także: Księżna Kate w trosce o zdrowie psychiczne młodych mam. Zobacz nagranie

Od wybuchu pandemii Kate i William mogli spędzać z dziećmi więcej czasu niż zwykle, bo zrezygnowali z zagranicznych delegacji. Niestety wkrótce się to zmieni. Jak podaje magazyn "Hello!", 19 marca para książęca wyruszy w podróż po Belize, Jamajce i Bahamach z okazji obchodów platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II, czyli 70. rocznicy objęcia przez nią władzy w Wielkiej Brytanii.

Wyjazd potrwa osiem dni, a w tym czasie dzieci Kate i Williama prawdopodobnie zostaną w Pałacu Kensington ze swoją nianią, Marią Teresą Turrion Borrallo.

To pierwsza wspólna delegacja pary książęcej od początku pandemii. Program wyjazdu jest wypełniony po brzegi. Cambridge'owie odwiedzą historyczne miejsca Majów, zagłębią się w kulturę społeczności Garifuna w Belize, a także będą badać bioróżnorodność kraju. Na Jamajce uczczą pamięć Boba Marleya, a na Bahamach wezmą udział w słynnej paradzie junkanoo.

W przeszłości dwoje najstarszych dzieci Kate i Williama towarzyszyło rodzicom podczas ich podróży po świecie. Mały Jerzy był już w Australii i Nowej Zelandii, a księżniczka Charlotte w Kanadzie. "Hello!" donosi, że teraz nie będą mogły pojechać z rodzicami ze względu na rozkłady zajęć w szkole i przedszkolu.

Myślicie, że dobrze zniosą rozłąkę?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(31)
Akaka
2 miesiące temu
Ostatnio bardzo słabe ploteczki na pudlu 😴
Anita
2 miesiące temu
Moje dziecko nie widzi ojca często tygodniami a mnie przez kilkanaście godzin dziennie każdego dnia i żyje. Oboje z mężem pracujemy. Nas podatnicy nie utrzymują.
Serio?
2 miesiące temu
Osiem dni i taka afera?
Fifi
2 miesiące temu
Te dzieci to takie słodziaki 💖
.....
2 miesiące temu
Kogo to obchodzi.Oni tak naprawdę nigdy nie zajmują się dziećmi .Mają niańkę.A prasa pisze jak to wspaniałe wychowują dzieci aby ocieplić ich wizerunek Żenujące.
Najnowsze komentarze (31)
555
2 miesiące temu
Nie chcą ich w Belize
Anusiak
2 miesiące temu
No. Polka została Miss World, a na Pudelku cisza👀
uyt
2 miesiące temu
W Belize ich nie chcą.
Gośka
2 miesiące temu
Przecież nie wyjeżdżają! Artykuł nieaktualny!
Klaudia
2 miesiące temu
Mnie rodzice zostawiali bon stop po kilka tygodni miesięcy ze starą schorowaną babcia, albo z ciotką z która nie miałam prawie kontaktu albo z chrzestnymi którzy mieli swoje dzieci… zawsze czułam się jak 5 koło u wozu, niechciana i zaniedbana emocjonalnie bo rodzice w Niemczech siedzieli cały czas… Tylko mi powtarzali ze „mam wszystko” i ze musza wyjeżdżać żeby zarobić na dom… a ja chciałam mieć tylko ich przy sobie, na codzień, biednie może bybylo ale szczęśliwie.. teraz wydaje sama fortunę na cotygodniowa terapie bo mam zryta psychikę ze jako dziecko nie dostałam miłości i atencji od rodziców..
Lola
2 miesiące temu
Co to jest 8 dni? Nie które dzieci rodziców widza tylko na święta bo siedzą zagranica i pracują bo w Polsce nie zarobia wystarczająco a oni płaczą nad 8 dniami widać ze sa oderwani od rzeczywistości, a jak wyjeżdżają na urlop i dzieci zostają z niania to już wtedy mogą wytrzymać?
vzdzv
2 miesiące temu
Będzie okazja dorobić czwarte.
darea
2 miesiące temu
Przez 8 dni bez rodziców dzieciom nic się nie stanie, będą z kobietą, które znają od urodzenia.
Zenada
2 miesiące temu
No straszne, aż 8 dni. Ojej
Nie na temat
2 miesiące temu
Wysocy,smukli,długowłosi mężczyzni są bardzo atrakcyjni...
Ada
2 miesiące temu
Fajne maja te obowiązki latają w egzotyczne miejsca brać udział w rożnych imprezach.
janpawel
2 miesiące temu
Gdyby nie Józef Wissarionowicz to tacy ludzie do dziś by wami rządzili. Robili byście za miske żurku i byli byscie bici nahajka. Na przednówku wy i wasze dzieci zdychały by z głodu a oni by sie bawili.
Serio?
2 miesiące temu
Osiem dni i taka afera?
Emila
2 miesiące temu
Pojechali odwiedzić swoje kolonie
Oferty dla Ciebie