Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Kinga Rusin skromnie chwali się, że pomogła samotnym matkom: "Zdecydowałam się kupić sprzęt do nauki zdalnej"

1009
Podziel się:

Kinga Rusin zamieściła obszerny wpis, w którym opisuje, jak w tym roku wspomogła domy samotnej matki. Zaapelowała również do wszystkich, którym "dobrze się powodzi", by poszli za jej przykładem.

Kinga Rusin skromnie chwali się, że pomogła samotnym matkom: "Zdecydowałam się kupić sprzęt do nauki zdalnej"
Kinga Rusin apeluje o pomaganie potrzebującym i wymienia swoje zasługi (AKPA)

Choć po zakończeniu przygody z "Dzień Dobry TVN" Kinga Rusin mówiła, że marzy się jej poprowadzenie jakiegoś "ostrzejszego" programu, jak dotąd żadna stacja nie wyszła z taką propozycją... W efekcie od ponad roku prezenterki nie widać w telewizji. Celebrytka skupia się za to na chwaleniu się w sieci zdjęciami z najdalszych zakątków świata, które nierzadko okrasza opiniami na temat tego, co dzieje się w ojczyźnie.

Zobacz także: Kinga Rusin planuje święta: "Nie będzie tradycyjnej choinki! PO CO?!"

Od kilku dni obieżyświatka Kinia znów jest w Polsce. Jak się okazuje, zapewne krótką wizytę w kraju 50-latka chce jak najlepiej wykorzystać. W związku z tym nie tylko osobiście zaangażowała się w protest przeciwko "LEX TVN", ale i wspomogła domy samotnej matki. Faktem tym nie omieszkała oczywiście podzielić się ze zgromadzoną na Instagramie publicznością.

Święta... - niewinnie zaczęła pod własnym zdjęciem, następnie zachęcając rodaków do tego, by wspomóc osoby potrzebujące: Podobnie jak w zeszłym roku robię prezenty dla kilku domów samotnej matki. Zachęcam też wszystkich, którym dobrze się powodzi i którzy chcieliby się podzielić z innymi: Zadzwońcie do któregokolwiek z tych domów i zapytajcie jak pomóc. W tych domach są też dzieci w różnym wieku i z różnymi potrzebami. Czasami marzą o drobiazgu - czytamy.

W dalszej części wpisu mama PoliIgi ujawnia, jak ona wsparła potrzebujących:

Ja zdecydowałam się znów kupić sprzęt do nauki zdalnej - laptopy z pełnym oprogramowaniem i akcesoriami, żeby dzieci mogły się po prostu godnie uczyć, żeby miały w miarę równe szanse na lepsze życie. Po prawie dwóch latach pandemii wiemy, że nauka zdalna stała się niestety normą. A jak uczyć się, gdy dzieci w domu jest ponad dwadzieścioro, a komputerów garstka? Wyposażę też pokoje, w których mieszkać będą mamy z dziećmi - pojawią się tam szafy, łóżka, stoliki. Na prośbę jednego z domów kupię kilkadziesiąt kompletów nowej pościeli - wymienia dumna z siebie podróżniczka, na koniec raz jeszcze zwracając się do obserwatorów:

Teraz jesteście zabiegani, ale po świętach też sięgnijcie po telefon i zapytajcie, jak możecie pomóc. Wszystkiego dobrego! - kwituje świąteczny wpis.

Postawa godna pochwały? Kto wie, może jej post zainspiruje i Annę Popek...

Zobacz także: Lewandowska jest zmęczona, Wojewódzki ma obsesję, a Pudelek wysyła Oliwkę Brazil na Eurowizję
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1009)
Row
miesiąc temu
Bardzo piekny gest
Marta
miesiąc temu
Uszczypliwy ton Pudełka zupełnie nie na miejscu. Niech każdy , kogo stać, pomaga i obdarowuje. A potem „chwali się”, zachęcając innych. Brawo, Kinga
Jakis
miesiąc temu
Bardzo dobrze. Pomagajmy
Sylwia
miesiąc temu
Brawo Kinia
SKr
miesiąc temu
Super pani Kingo…. Ja może jestem małym przedsiębiorcą ale tez uczynię krok ku dobremu…
Najnowsze komentarze (1009)
Rebel
2 tyg. temu
To się nazywa konkretna i potrzebna pomoc a nie tylko gadanie o tym....
Sońka
2 tyg. temu
A czemu miałaby o tym nie mówić skoro to może zachęcić innych do pomocy co? Dla mnie bomba!
BRAWO
3 tyg. temu
i DOBRZE że się chwali!!!! Akurat czymś takim TRZEBA się chwalić moim zdaniem.
Olga
3 tyg. temu
Pomaganie jest szlachetne i tyle w temacie.
Beny
4 tyg. temu
Skoro ma jak pomóc to niech pomaga, chwała jej za to
Gośka
4 tyg. temu
Jest nowy artykuł o pani Rusin. Płatna osoba już działa. Już pisze te żałosne komentarze. Oczywiście zarzuca nieuczciwość piszącym komentarze! Żałosne
Justyna
4 tyg. temu
Rusin daje bardzo dobry przykład. Oby tak dalej
Iga
4 tyg. temu
Oby w przyszłym roku Kinga również pamiętała o potrzebujących. A najlepiej jakby się inni przyłączyli i też mieli gest.
Beata
4 tyg. temu
Dlaczego kogoś tak boli, że pojawiają się dobre komentarze? Ludzie nie żyją wyłącznie hejtem. Czasem ktoś zrobi coś dobrego a inni to pochwalą. Ja kibicuję takim działaniom dobroczynnym jak pani Rusin.
Stop
4 tyg. temu
Ludzie zdają sobie sprawę, że opłacona hejterka może pisać z kilku telefonów, stąd udowodnienie fałszerstwa jest trudniejsze. Niemniej nietrudno namierzyć tę osobę po stylu. Kilka adresów IP, styl ten sam...
Stop
4 tyg. temu
Ludzie zdają sobie sprawę, że opłacona komentatorka może pisać z kilku telefonów, stąd udowodnienie fałszerstwa jest trudniejsze. Niemniej nietrudno namierzyć tę osobę po stylu. Kilka adresów IP, styl ten sam...
Elwita
4 tyg. temu
Czy Pudelek może coś zrobić z tym strażnikiem hejtu który po każdym pozytywnym komentarzu neguje jego uczciwość?
Jowita
4 tyg. temu
PUDELKU, NIKT NIE CHCE CZYTAĆ ZAKŁAMANYCH, OPŁACONYCH KOMENTARZY. Chcemy uczciwości, aby każdy mógł się wypowiedzieć w zgodzie z tym, co mysli i dowiedzieć się, co myślą inni na dany temat. TYLKO TYLE!
Ola
4 tyg. temu
Zgadzam się z tym że pomagać trzeba. Dobrze że ktoś to robi!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie