Witek
|
aktualizacja

Koledzy "niszczyli" Sebastiana Fabijańskiego na Gadu-Gadu: "Wszystko prze*ebałeś bananowcu pie*dolony"

183
Podziel się

Ukochany Maff wspomina, że "bananowe" dzieciństwo nie pomagało mu w odnalezieniu się w środowisku hiphopowym. Współczujecie?

Koledzy "niszczyli" Sebastiana Fabijańskiego na Gadu-Gadu: "Wszystko prze*ebałeś bananowcu pie*dolony"
(ONS.pl)

O Sebastianie Fabijańskim jest ostatnio głośno głównie w kontekście związku z Maffashion. Choć aktor w przeszłości dawał dosadnie do zrozumienia, że gardzi show biznesem i wszystkim, co z nim związane, najwyraźniej zmienił zdanie wraz z poznaniem znanej blogerki.

O ukochanym Julki mówi się ostatnimi czasy również w kontekście jego muzycznych aspiracji. We wrześniu Seba, zaskakując fanów zdradził, że zamierza sprawdzić się w roli rapera. W zeszłym miesiącu w serwisie Youtube pojawił się wraz z teledyskiem utwór Psy. W imię zasad, gdzie możemy usłyszeć rapującego Sebę. Okazuje się, że Fabijański od dzieciństwa przejawiał zainteresowaniem hip hopem i już przed laty marzył o tym, by "nawijać". Niestety, przez zamożność rodziców, nie mógł realizować swojej pasji.

Generalnie od szesnastego, siedemnastego roku życia mocno szedłem w rap, ale mój ojciec dużo zarabiał i w tamtych czasach było to dość stygmatyzujące w środowisku hiphopowym, więc kumple z tak zwanego osiedla, delikatnie mówiąc, niezbyt życzliwym okiem patrzyli na mnie, gdy podjeżdżał po mnie nowiutkim mercedesem - żali się w wywiadzie dla Plejady.

32-latek wspomniał przy okazji nieprzyjemną sytuację sprzed lat:

Patologia była przydatna, a w wielu przypadkach kluczowa, żeby zaistnieć w tym świecie. Do jakiegoś czasu kumple, z którymi nagrywałem, jakoś znosili to, że miałem kilka par Morosportów czy Sean John’ów. Potem przestali. Wykorzystali jakąś głupią sytuacje z dziewczyną i sprzedali mi kopa w dupę, a na odchodne status na Gadu-Gadu "wszystko prze.ebałeś bananowcu pi.rdolony".

Myślicie, że Seba swoją płytą udowodni, iż mimo że nie wychowywał się "na blokach", umie rapować?

KOMENTARZE
(183)
Gość
miesiąc temu
W sumie opinia kolegów bardzo wpasowuje się w jego wizerunek. Potwierdza wrażenie bananowego, zblazowanego kolesia, który uważa się za lepszego od innch, a faktycznie jest bardzo słaby, nieciekawy i nie potrafi utrzywać przyjacielskich relacji z nikim.
dsds
miesiąc temu
Oj Sebuś, może kolegom bardziej chodziło o to kim jesteś a nie o to kim jest twój ojciec.
Ewa
miesiąc temu
Dlaczego ci celebryci muszą sie dzielić każdą taką pierdołą ze wszystkimi? Myślą, że to takie ciekawe? Dużo ludzi ma podobne doświadczenia i nie płacze na cały świat.
cccc
miesiąc temu
Przed dwiema minutami pudel usunął niewygodne komentarze! Niektóre miały ponad 200 głosów!
cccc
miesiąc temu
Przed dwiema minutami pudel usunął niewygodne komentarze! Niektóre miały ponad 200 głosów!
Najnowsze komentarze (183)
Prawda
4 tyg. temu
Banan zawsze będzie bananem.Amen.
Polunia mwah!
miesiąc temu
on nawet jak był chudy to miał grube nogi i łydy jak bochny chleba. a po niedawnych zdjęciach wiemy, że ma także olbrzymią zwisłą d*pę.
Gość
miesiąc temu
Typowy polski Sebix
5555
miesiąc temu
Polski rap to jeden wielki fałsz.
Ddzak
miesiąc temu
gadu gadu to było coś. Niektózy byli niedostępni ale jak napisałeś to okazywalo sie ze siedzieli na gg non stop
Jbb
miesiąc temu
Kawał rapera z niego. Ale mata też bogaty i patointeligencja spoko kawałek, tylko to inny koleś pewnie.
Abp
miesiąc temu
Nic dziwnego, że nie miał przyjaciół skoro był bogaty. Jak mówi stare chińskie przysłowie przyjaciół poznaje się w biedzie 😄.
Mmm
miesiąc temu
Mam 32 lata i nie pamiętam statusów z gadu-gadu z gimnazjum...
Ola
miesiąc temu
Oj, Sebus! Jaki Ty biedny😢Nie masz więcej tak dramatycznych historyjek ze swego zycia?
kolo
miesiąc temu
takie żale pt " my bogaci też mamy zmartwienia" ha, ha, ha...
halina
miesiąc temu
nigdy nie jest tak, że się nie ma przyjaciół bo jest się zbyt biednym czy zbyt bogatym ale dlatego, że jest się zbyt doopkiem.. amen.
rapsówNiet
miesiąc temu
Na mnie robi wrażenie pozera i to pewnie dlatego koledzy kopnęli go w dupę. Ja mam wielu przyjaciół i biedniejszych i bogatszych. Liczy się tylko jakim jesteś człowiekiem.
Aga
miesiąc temu
Status finansowy nie jest miernikiem patologii. Wśród zamożnych rodzin patologia jest równie częsta jak wśród innych.
joannajarzyna
miesiąc temu
babananowy land to bylo dosc specyficzne srodowisko...nie wszyscy sie w takim srodowisku dobrze odnajduja....kto zna to srodowisko to rozumie czemu...
...
Następna strona