Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Kożuchowska komentuje udział Małgorzaty Rozenek w filmie Vegi: "Do tej pory jej NIE WYRZUCIŁ..."

101
Podziel się

Aktorski debiut "Perfekcyjnej Pani Domu" budzi kontrowersje w środowisku aktorskim. Na jego temat wypowiedział się też Antek Królikowski.

Kożuchowska komentuje udział Małgorzaty Rozenek w filmie Vegi: "Do tej pory jej NIE WYRZUCIŁ..."
Kożuchowska komentuje udział Małgorzaty Rozenek w filmie Vegi (ONS, Instagram)
bDeVNGGJ

Małgorzata Rozenek jest osobowością medialną z niemal niewyczerpanym potencjałem, co udowodniła już wielokrotnie, biorąc udział w rozmaitych projektach i sprawnie żonglując swoim wizerunkiem.

Na liście rozlicznych talentów Małgorzaty jest ponoć także dryg do aktorstwa. Przeczuwał to Patryk Vega, który postanowił obsadzić celebrytkę w swoim nowym filmie. To duże wyróżnienie, bowiem mówi się, że nawet zawodowi aktorzy muszą niemal żebrać o rolę u "najbardziej amerykańskiego z polskich reżyserów".

bDeVNGGL

Ponoć w filmie zobaczymy Małgonię "w zupełnie innym wydaniu". Rozenek uchyliła zresztą niedawno rąbka tajemnicy, wrzucając na Instagram zdjęcie z planu, na którym pozowała umazana krwią i z doklejonymi tatuażami.

Małgorzata Rozenek zagra u Patryka Vegi!

Obsadzenie Małgorzaty w filmie Vegi budzi kontrowersje w środowisku aktorskim i nie tylko. Na temat jej angażu wypowiedzieli się ostatnio Antek Królikowski i Małgorzata Kożuchowska, którzy są jednymi z ulubieńców reżysera.

bDeVNGGR

Jestem przekonany, że Małgosia świetnie sobie poradzi. Wiem, że Patryk od dłuższego czasu myślał o tym, by zatrudnić ją w jednym ze swoich filmów i teraz się udało. Wiem, o czym jest ten film. Znam scenariusz, rozmawiałem z Małgosią i Patrykiem. Jestem ciekaw, jak oni to zrobią. Jest to duże wyzwanie dla Małgosi, ale na pewno sobie poradzi. Jak z nią jakiś czas rozmawiałem, to była bardzo podekscytowana. Wierzę, że im się ta współpraca fajnie klei i że zrobią dobry, fajny film - powiedział Antek w rozmowie z Jastrząb Post.

Nieco mniej wylewna była Kożuchowska.

Jeżeli do tej pory jej nie wyrzucił, a z tego co wiem, zdjęcia są w toku, to znaczy, że sobie radzi - podsumowała aktorka.

Myślicie, że Małgorzata trzyma kciuki za sukces Małgoni?

bDeVNGGS
bDeVNGGT
bDeVNGHm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(101)
Nnnnnn
7 dni temu
Antek ladnie sie wypowiedział
fifi
6 dni temu
Jak zagra samą siebie, czyli panią, która ma tylko ładnie wyglądać, to dlaczego nie?
Balboa
7 dni temu
Po udziale w 'Plagach Breslau' to M.K. może by lepiej już nic nie mówiła ....
bDeVNGHn
Likiki
7 dni temu
Hura Małgosiu tobie już dziękujemy, jeszcze jeden medal od jedynej słusznej władzy jaka ty śliczna a gdzie twój szeroki nos
Yui
6 dni temu
Gra aktorska MK jest sztuczna.... a tu wyczuwam zazdrosc 😊
Najnowsze komentarze (101)
.....
4 dni temu
Może to zazdrość po prostu 🤔
Gość
5 dni temu
To po co te szkoły aktorskie. Polskie kino to dno skoro każdy może zagrać w filmie. Szkoda mi tylko absolwentów szkół aktorskich którzy muszą się uczyć, zdawać egzaminy itd. a potem nie mają pracy bo jakaś tam celebrytka musi się pokazać.
Basia
6 dni temu
Obie w tej samej lidze.
Zosia
6 dni temu
Przyganial kocioł garnkowi
ina
6 dni temu
nie chodze do kina szkoda kasy na to wszystko jest w necie
.gość
6 dni temu
jaki poziom filmu taka obsada
Yui
6 dni temu
Gra aktorska MK jest sztuczna.... a tu wyczuwam zazdrosc 😊
Ania
6 dni temu
Na sto procent powiedziała prawdę, mówiąc szczerze, niektóre twarze już się przejadły, nieprawdaż pani Małgorzato 😉
bDeVNGHf
👍👍👍
6 dni temu
Ładny ma tylko cień / świetny kolor na głównym zdjęciu
BereChicka
6 dni temu
Przeciez Vega regularnie zatrudnia amatorów i celebrytów do swoich filmow. A żadni wybitni aktorzy od dawna u niego nie grają, wiec bez przesady. Jakby Rozenkula zagrała np u Pawła Pawlikowskiego, albo Jana Jakuba Kolskiego to może byłaby sensacja. Ale w takiej komercyjnej papce niech sobie gra.
Kika
6 dni temu
Jakie kino to i tacy aktorzy? Nie oglądam jego filmów! Szkoda czasu...
zyga
6 dni temu
Pomijając temat główny ,czy tylko mnie się zdaje że Kożuchowska coraz mniej siebie przypomina .Na tym zdjęciu jak nie ona.
A popieram
6 dni temu
Popieram! Od gry w filmach są aktorzy a nie celebryci.. Po to kończą studia. Amatorszczyzna drażni wielu, bo to tak jakby zastąpić lekarza , nauczyciela, prawnika celebryta! Już te zamiany widać w tv gdzie zamiast profesjonalistów zatrudniani są znani. Ogłupiające programy królowych życia i tzw gwiazd itp.
fifi
6 dni temu
Jak zagra samą siebie, czyli panią, która ma tylko ładnie wyglądać, to dlaczego nie?
...
Następna strona
bDeVNGHH