Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Kożuchowska komentuje udział Małgorzaty Rozenek w filmie Vegi: "Do tej pory jej NIE WYRZUCIŁ..."

100
Podziel się:

Aktorski debiut "Perfekcyjnej Pani Domu" budzi kontrowersje w środowisku aktorskim. Na jego temat wypowiedział się też Antek Królikowski.

Kożuchowska komentuje udział Małgorzaty Rozenek w filmie Vegi: "Do tej pory jej NIE WYRZUCIŁ..."
Kożuchowska komentuje udział Małgorzaty Rozenek w filmie Vegi (ONS, Instagram)
bEKJXEcB

Małgorzata Rozenek jest osobowością medialną z niemal niewyczerpanym potencjałem, co udowodniła już wielokrotnie, biorąc udział w rozmaitych projektach i sprawnie żonglując swoim wizerunkiem.

Na liście rozlicznych talentów Małgorzaty jest ponoć także dryg do aktorstwa. Przeczuwał to Patryk Vega, który postanowił obsadzić celebrytkę w swoim nowym filmie. To duże wyróżnienie, bowiem mówi się, że nawet zawodowi aktorzy muszą niemal żebrać o rolę u "najbardziej amerykańskiego z polskich reżyserów".

bEKJXEcD

Ponoć w filmie zobaczymy Małgonię "w zupełnie innym wydaniu". Rozenek uchyliła zresztą niedawno rąbka tajemnicy, wrzucając na Instagram zdjęcie z planu, na którym pozowała umazana krwią i z doklejonymi tatuażami.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zagra u Patryka Vegi!

Obsadzenie Małgorzaty w filmie Vegi budzi kontrowersje w środowisku aktorskim i nie tylko. Na temat jej angażu wypowiedzieli się ostatnio Antek Królikowski i Małgorzata Kożuchowska, którzy są jednymi z ulubieńców reżysera.

bEKJXEcJ

Jestem przekonany, że Małgosia świetnie sobie poradzi. Wiem, że Patryk od dłuższego czasu myślał o tym, by zatrudnić ją w jednym ze swoich filmów i teraz się udało. Wiem, o czym jest ten film. Znam scenariusz, rozmawiałem z Małgosią i Patrykiem. Jestem ciekaw, jak oni to zrobią. Jest to duże wyzwanie dla Małgosi, ale na pewno sobie poradzi. Jak z nią jakiś czas rozmawiałem, to była bardzo podekscytowana. Wierzę, że im się ta współpraca fajnie klei i że zrobią dobry, fajny film - powiedział Antek w rozmowie z Jastrząb Post.

Nieco mniej wylewna była Kożuchowska.

Jeżeli do tej pory jej nie wyrzucił, a z tego co wiem, zdjęcia są w toku, to znaczy, że sobie radzi - podsumowała aktorka.

Myślicie, że Małgorzata trzyma kciuki za sukces Małgoni?

bEKJXEcK
bEKJXEcL
bEKJXEde
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(100)
Nnnnnn
rok temu
Antek ladnie sie wypowiedział
fifi
rok temu
Jak zagra samą siebie, czyli panią, która ma tylko ładnie wyglądać, to dlaczego nie?
Balboa
rok temu
Po udziale w 'Plagach Breslau' to M.K. może by lepiej już nic nie mówiła ....
bEKJXEdf
Likiki
rok temu
Hura Małgosiu tobie już dziękujemy, jeszcze jeden medal od jedynej słusznej władzy jaka ty śliczna a gdzie twój szeroki nos
Yui
rok temu
Gra aktorska MK jest sztuczna.... a tu wyczuwam zazdrosc 😊
Najnowsze komentarze (100)
.....
rok temu
Może to zazdrość po prostu 🤔
Gość
rok temu
To po co te szkoły aktorskie. Polskie kino to dno skoro każdy może zagrać w filmie. Szkoda mi tylko absolwentów szkół aktorskich którzy muszą się uczyć, zdawać egzaminy itd. a potem nie mają pracy bo jakaś tam celebrytka musi się pokazać.
Basia
rok temu
Obie w tej samej lidze.
Zosia
rok temu
Przyganial kocioł garnkowi
ina
rok temu
nie chodze do kina szkoda kasy na to wszystko jest w necie
.gość
rok temu
jaki poziom filmu taka obsada
Yui
rok temu
Gra aktorska MK jest sztuczna.... a tu wyczuwam zazdrosc 😊
Ania
rok temu
Na sto procent powiedziała prawdę, mówiąc szczerze, niektóre twarze już się przejadły, nieprawdaż pani Małgorzato 😉
bEKJXEcX
👍👍👍
rok temu
Ładny ma tylko cień / świetny kolor na głównym zdjęciu
BereChicka
rok temu
Przeciez Vega regularnie zatrudnia amatorów i celebrytów do swoich filmow. A żadni wybitni aktorzy od dawna u niego nie grają, wiec bez przesady. Jakby Rozenkula zagrała np u Pawła Pawlikowskiego, albo Jana Jakuba Kolskiego to może byłaby sensacja. Ale w takiej komercyjnej papce niech sobie gra.
Kika
rok temu
Jakie kino to i tacy aktorzy? Nie oglądam jego filmów! Szkoda czasu...
zyga
rok temu
Pomijając temat główny ,czy tylko mnie się zdaje że Kożuchowska coraz mniej siebie przypomina .Na tym zdjęciu jak nie ona.
A popieram
rok temu
Popieram! Od gry w filmach są aktorzy a nie celebryci.. Po to kończą studia. Amatorszczyzna drażni wielu, bo to tak jakby zastąpić lekarza , nauczyciela, prawnika celebryta! Już te zamiany widać w tv gdzie zamiast profesjonalistów zatrudniani są znani. Ogłupiające programy królowych życia i tzw gwiazd itp.
fifi
rok temu
Jak zagra samą siebie, czyli panią, która ma tylko ładnie wyglądać, to dlaczego nie?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKJXEdQ
bEKJXEdR
bEKJXEdS
bEKJXEdT
bEKJXEdU
bEKJXEdz