Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Konflikt Williama i Harry'ego stał się inspiracją do KSIĄŻKI! "Problemy w ich relacjach PORUSZYŁY MNIE DO ŁEZ"

37
Podziel się:

Autor potencjalnego bestsellera przyznaje, że bywał wstrząśnięty tym, czego udało mu się dowiedzieć o synach Diany. Szykuje się kolejny skandal?

Konflikt Williama i Harry'ego stał się inspiracją do KSIĄŻKI! "Problemy w ich relacjach PORUSZYŁY MNIE DO ŁEZ"
Powstała książka o konflikcie Williama i Harry'ego (East News)
bEDlohed

Książę William i Harry pojawiają się w brytyjskich mediach praktycznie od dnia narodzin. W mijających miesiącach doniesienia na ich temat zdominował jednak rzekomy konflikt, którego punktem zapalnym miał być sfinalizowany w marcu "Megxit". Od tego czasu mówi się, że Harry od dawna nie dogadywał się z rodziną, która nie zapałała sympatią do jego wybranki.

Od kiedy Harry zaczął spotykać się z Meghan Markle, jego życie niewątpliwie się zmieniło. Romantyczna relacja z Amerykanką podobno jedynie pogłębiła tworzący się od miesięcy konflikt między braćmi, którzy z czasem po prostu przestali się dogadywać. Co prawda wydali stosowne oświadczenie i zaprzeczyli tym rewelacjom, jednak faktem jest, że dowodów na ich pogarszające się relacje nie brakowało.

bEDlohef

O rzekomym konflikcie Harry'ego i księcia Williama powiedziano w ostatnich miesiącach tyle, że Robert Lacey postanowił nawet napisać na ten temat książkę. Potencjalny "bestseller" zatytułowany Battle of Brothers: William and Harry - the Friendship and the Feuds ma zadebiutować na rynku dopiero w październiku, jednak wszechstronny twórca już promuje swoje literackie dzieło.

Dwaj bracia - niegdyś sobie tak bliscy, a dziś rozdzieleni przez coś więcej, niż zwykła odległość - odreagowują trudne dzieciństwo i skomplikowaną sytuację swoich rodziców. Konflikty między bliskimi zdarzały się już w historii rodziny królewskiej, jednak nigdy nie były tak głębokie - zapowiada z wyraźną ekscytacją Lacey.

Jednocześnie, jak twierdzi Daily Mail, twórca był wyraźnie poruszony tym, czego udało mu się dowiedzieć o Williamie i Harrym. Jak sam stwierdza, niektóre fakty z ich życia wzruszały go niemal go łez.

bEDlohel

Byłem zszokowany i czasem bliski łez po tym, czego mi się udało dowiedzieć, badając historię ich rodzinnego konfliktu. Próby rozwikłania tej tajemnicy były ekscytujące, ale jednocześnie bolesne i bardzo smutne - twierdzi autor, jednocześnie zapewniając, że książka będzie "nieopowiedzianą wcześniej historią" o życiu braci.

Myślicie, że William i Harry są równie podekscytowani, jak autor?

bEDlohem
bEDloheG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(37)
Dajana
rok temu
Znając życie nic ciekawego tam nie będzie. Autor chce jedynie zarobić na fali popularności tematu i tyle.
daa
rok temu
Pewnie Wiliam nie chcial amerykanskiej rozwodki.
Gość
rok temu
Żałosne to
bEDloheH
.........
rok temu
Po co ?
Aga
rok temu
W każdej rodzinie są problemy. Nie róbmy z tej jednej rodziny bogów. Ich problemy nie są "lepsze" i bardziej wzruszające niż problemy tysięcy rodzin. Mnóstwo dzieci wychowuje się w dysfunkcyjnych rodzinach, rodzice ciężko chorują, nie mają pieniędzy. A mimo to rodzeństwo potrafi się dogadać. Rodzina królewska to świetny przykład na to jak patologia może być bogata i wpływowa. Zdrady, dziwne wypadki, konflikty, oskarżenia o pedofilię. Te ich uśmieszki to wypracowana gra. Czas skończyć z tym nieróbstwem i monarchią. Mamy XXI wiek
Najnowsze komentarze (37)
Juj
rok temu
Wydaje mi się, że Harry odkrył kto jest jego prawdziwym ojcem. Albo kto nim nie jest. W ten sposób babcia przestaje być babką z krwi, ojciec nigdy nie był ojcem, brat jest "tylko" bratem przyrodnim. W tym kontekście nic dziwnego, że może nie czuć się od dawna (lub od chwili, kiedy się dowiedział), komfortowo w tej rodzinie. To moze tłumaczyć jego decyzje o odcinaniu się i rozluznianiu więzi. Z kim? Z ludzmi, ktorych bral zawsze za swoją rodzinę, ale prawdopodobienie nimi nie są
Gość
rok temu
Życie na świeczniku. Nigdy nie zamieniłabym swojego na medialną sieczkę. Ludzie, uważajcie komu zdradzacie anegdoty ze swojego życia, potem ludzie coś sobie dopowiedzą, ocenią i będzie. To działa jak głuchy telefon.
Angol
rok temu
Ale pewnie nie napisze publicznie o najwiekszej tajemnicy poliszynela rodziny krolewskiej czyli o tym ze w zylach Harrego nie plynie blekitna krew.
j..
rok temu
Z Harrym zawsze były jakieś problemy wizerunkowe.Więc nic dziwnego ,że starszy brat może próbował mu przemówić do rozsądku,ale bez przesady wojny z tego chyba nie było i nie będzie
Kim
rok temu
Jeszcze autor za kłamstwa może znaleźć się w kiciu życie mówi swoje które rodzeństwo Nigdy się nie sprzeczalo
reklama
rok temu
Reklama dżwignią handlu .
Jojo
rok temu
Lanie wody a gdzie konkrety?
Xoxo
rok temu
Na bank mu nic nie powiedzieli, taki film to same spekulacje. Po drugie chyba każdy widzi, że po prostu William jest odpowiedzialny, przyjął ta rolę, a Harry zawsze był lekkoduchem i buntownikiem - tyle.
bEDlohez
Gość
rok temu
Jessica Mulroney też mogłaby coś napisać, pewnie wie to i owo.
lol
rok temu
przecież to tylko przyrodni bracia, więc te konflikty i tak sa bardzo łagodne. nie wiem o co ta drama
Gość
rok temu
To ja jestem wzruszona niemal do łez... Jak udało mu się zebrać takie rewelacje...
Pipa
rok temu
Harry poznał Megan i chciał założyć swoją rodzinę a William z Kate byli temu przeciwni . Według nich Harry powinien żyć z nimi jako trzeci , zachwycać się tylko ich dziećmi i żyć na ich podobieństwo.
Monty Python
rok temu
Niech jeszcze Samantha Markle wyda swoją książkę, to dopiero będzie bestseller!
Monty Python
rok temu
Niech jeszcze Samantha Markle wyda swoją książkę, to dopiero będzie bestseller!
Oferty dla Ciebie
bEDlohfs
bEDlohft
bEDlohfu
bEDlohfv
bEDlohfw
bEDlohfb