Goss
|

Wyraźnie rozsierdzony książę William opuszcza pałac Kensington. Konflikt z Harrym wciąż eskaluje? (ZDJĘCIA)

119
Podziel się

Fotoreporterzy uwiecznili skwaszoną minę księcia Cambridge po tym, jak wyszedł ze spotkania dotyczącego "Megxitu".

Książę William wracał ze spotkanie z królową w wyraźnie kiepskim nastroju...
Książę William wracał ze spotkanie z królową w wyraźnie kiepskim nastroju... (East News)

Relacje księcia Harry'ego i księcia Williama od dawna budzą zainteresowanie mediów. Choć w przeszłości bracia mieli ze sobą dość ciepłe stosunki i razem wypełniali obowiązki jako członkowie rodziny królewskiej, to dziś coraz częściej mówi się o tym, że wyraźnie się od siebie oddalili. Sami zainteresowani co prawda regularnie dementują te pogłoski, jednak prasa wciąż znajduje nowe dowody na to, że między nimi dzieje się ostatnio nie najlepiej.

Jeśli wierzyć doniesieniom prasy, w ostatnich dniach atmosfera między braćmi jest naprawdę gorąca. Najpierw William gorzko skomentował decyzję brata, następnie media donosiły, że to przez "znęcanie się" drugiego w kolejce do tronu księcia Meghan i Harry poczuli się "wypchnięci" z rodziny. W efekcie w poniedziałek Harry i William wydali wspólne oświadczenie, w którym zabrali głos w sprawie rzekomo nieprawdziwych informacji na temat ich relacji.

"Pomimo wyraźnego dementowania, nieprawdziwa informacja na temat relacji księcia Sussex i księcia Cambridge przedostała się do mediów. Dla braci, dla których sprawy zdrowia psychicznego są tak ważne, użycie tak podburzającej narracji jest obraźliwe i szkodliwe" - cytowała oświadczenie braci korespondentka Daily Mail.

Choć William i Harry zapewniają, że między nimi nie ma żadnych niesnasek, to najnowsze zdjęcia pierwszego z braci wyraźnie przeczą tym słowom. Paparazzi sfotografowali bowiem księcia Williama po tym, jak wyszedł z pałacu Kensington po spotkaniu z królową. Sądząc po jego minie, dyskusja musiała być wyjątkowo zażarta...

Zobaczcie, jak wyraźnie rozsierdzony William odjeżdża po "królewskiej" dyskusji na temat przyszłości brata i jego żony. Wygląda, jakby przed chwilą przeprowadził z Harrym "spokojną i rzeczową dyskusję"?

KOMENTARZE
(119)
aanijah
2 miesiące temu
Jak dla mnie wyglada na smutnego a nie rozsierdzonego. W koncu to chodzi o jego mlodszego brata, ktorym pewnie obiecal sobie, ze bedzie sie opiekowal
jaka
2 miesiące temu
Myśle ze po prostu skupia się na drodze ;)
mmm
2 miesiące temu
Te same zdjęcia były w artykule " Książę William odwozi dzieci do szkoły. Nie jest to rzetelne dziennikarstwo ani plotkarstwo...
Gość
2 miesiące temu
Wyraźnie rozsierdzony? W którym miejscu? Wygląda jak każdy, kto próbuje się skupić na prowadzeniu auta. Tyle, że on ma gorzej, bo z każdej strony robią mu zdjęcia.
Dfhj
2 miesiące temu
Rozsierdzony? Chyba raczej na paparuchow, którzy strzelają mu fleszami podczas jazdy.
Najnowsze komentarze (119)
Maciej
2 miesiące temu
Te wasze tytuły, nawet nie chciało mi się czytać, bo odrazu widać że autor przesadził. Sensacja wyjassana z palca...
anatolka
2 miesiące temu
zdjęcia...zdjęcia jak prowadzi auto..a Matka Wiliama tak własnie zginęła..przez fotoreporterów zaglądających nawet do jej auta...............
bea
2 miesiące temu
on jest smutny a nie zly, ludzie popatrzcie dobrze na jego mine, on ma lzy w ochach
Moj nick
2 miesiące temu
A jaka ma miec mine jak stado fotografow go oslepia? Normalna mina, nie kazdy sie szczerzy 24/7
Pffff
2 miesiące temu
Boi się upadku monarchi Bo ani on ani Kate do niczego się nie nadają
Bzdura
2 miesiące temu
Ale bzdury. Analiza min. Eksperci z pudla.
ola
2 miesiące temu
z czego ma sie cieszyc przeciez to jego jedyny brat
jola
2 miesiące temu
jakby mnie napadło stado baranów też nie byłabym zadowolona
Ona
2 miesiące temu
Ja odnoszę wrażenie że On często ma taki wyraz twarzy....usta zacisniete, czoło zmarszczone.... znerwicowany człowiek jak i jego żona Kasia. Tylko publicznie przykleja ją uśmiech.
Betina
2 miesiące temu
Widzę mężczyznę który prowadzi samochodów a z artykułu wynika, że był na spotkaniu w sprawie brata i jego żony. Przed pałacem pewnie czekali dziennikarze. Tyle.
Ann
2 miesiące temu
Tematow wam brakuje ...wymyslcie cos nowego.
Stop
2 miesiące temu
Stop hejt pudel serio? Wasi zaprzeni redaktorki to główne źródło hejtu
Dfhj
2 miesiące temu
Rozsierdzony? Chyba raczej na paparuchow, którzy strzelają mu fleszami podczas jazdy.
Pola
2 miesiące temu
Plotek ty sam siejesz hejt takimi głupimi tytułami. Potraficie tylko krytykować i w co drugim artykule ile kosztowały kogoś rzeczy jakby to była wasza sprawa co kto kupuje i w czym chodzi.
...
Następna strona