Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Kuba Wojewódzki zachęca do głosowania w wyborach prezydenckich: "Obojętność to TRUCIZNA, taka sama jak fanatyzm"

134
Podziel się:

Samozwańczy "król TVN-u" wystosował apel do swoich obserwujących. "Mam fatalną opinię, ale też jestem Polską" - podkreśla.

Kuba Wojewódzki zachęca do głosowania w wyborach prezydenckich: "Obojętność to TRUCIZNA, taka sama jak fanatyzm"
Kuba Wojewódzki apeluje o udział w wyborach prezydenckich (East News)
bEDoRuPV

Kuba Wojewódzki nie może zaliczyć ostatnich tygodni do wyjątkowo udanych. Jeszcze nie tak dawno medialne doniesienia na jego temat zdominowały pyskówki z Sylwestrem Latkowskim, który wspomniał o nim podczas debaty po premierze filmu Nic się nie stało. Kuba zapowiedział już zresztą, że sprawa zakończy się na sali sądowej.

Oskarżenia Sylwestra Latkowskiego naraziły celebrytę na lawinę krytyki ze strony mniej lub bardziej mu przyjaznych znajomych. Jego postawę chętnie krytykował m.in. Michał Wiśniewski, a kilka dni temu negatywnie wypowiedziała się o nim nawet jego była sympatia, Renata Kaczoruk. Nie sposób więc nie odnieść wrażenia, że ostatnio przechodzi dość ciężkie chwile.

bEDoRuPX

Kuba Wojewódzki od lat stara się jednak uchodzić za wszechstronny autorytet. Choć jego medialny wizerunek został niedawno mocno nadszarpnięty, to wciąż stara się wykorzystać swój wpływ na młodych ludzi. Tym razem postanowił wystosować do swoich 800 tysięcy fanów na Facebooku apel o to, aby wzięli udział w niedzielnych wyborach prezydenckich.

Mam fatalną opinię. Jestem mętnym celebrytą z TVN. Daleko mi do wzorca typowego 50-latka. Co sezon doklejają mi kolejne dewiacje. Mam to w d*pie. Ale wiecie co. Ja też jestem Polską. Tą Polską, w której konstytucji aż 81 razy wymieniane jest słowo wolność. Myślicie czasem, czy ta wolność nie szeleści już tylko papierem, bo zostaje jej nam w życiu coraz mniej? - rozpoczął swój wpis celebryta.

W dalszej części wpisu Kuba podkreśla, że najgorszym wrogiem demokracji jest właśnie bierność i bezczynność osób, które nie korzystają z danych im praw wyborczych.

bEDoRuQd

Historia to koszmar, z którego czasami próbujemy się obudzić. I to będzie ten dzień. Dzień na przebudzenie. Żeby było jasne. Nie wierzę politykom. Ich obietnice to Las Vegas dla dzieci. Ale wiem, że obojętność to trucizna, taka sama jak fanatyzm. Obojętny naród sam dla siebie jest zagrożeniem. Nie czujecie, że ten kraj staje się pułapką dla inaczej myślących? To nie PiS go zmienia. Zmienia go wasza bezczynność... - napisał.

Samozwańczy "król TVN-u" zaapelował tym samym do swoich fanów, aby 28 czerwca stawili się przy urnach wyborczych. W przeciwnym razie zwycięstwo odniesie właśnie bierność, a nie rozsądek.

Ale jeśli jednak zdecydujecie się 28 zostać w domu, to spróbujcie sobie odpowiedzieć tylko na jedno pytanie – kiedy poszliście na kompromis z waszymi wartościami? Albo inaczej. Jak to pięknie pisała kiedyś Agnieszka Osiecka – Kiedy wasze serca ogłosiły upadłość? Na świecie nie ma nic za darmo. Chcecie fajnego kraju to sobie go zbudujcie. Nie ulegajcie średniactwu. Waszym obowiązkiem jest wieść bogate życie w normalnej ojczyźnie. Możecie zacząć już w najbliższą niedzielę. W ostatnich wyborach prezydenckich różnica wynosiła 518 316 głosów! Pamiętajcie. Młodość to kompetencja. Wykorzystajcie ją! - zakończył swój apel.

Tym razem Pudelek wyjątkowo się zgadza - dlatego wybierajcie mądrze i #DAJCIEGŁOS!

bEDoRuQe
bEDoRuQf
bEDoRuQy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(134)
Piotr
rok temu
Kto lubi chłopców i zawsze wybiera najmłodszego? Zgadnijcie!
Majka
rok temu
Kuba przesadnie zrozumiał słowo ,, wolność ". To nie znaczy, że wszystko wolno bez konsekwencji.
ABC
rok temu
Obojętność na to co widziałeś w Zatoce Sztuki to też trucizna. Jesteś trucizną prostactwa w każdym swoim telewizyjnym show.
bEDoRuQz
1111
rok temu
"Jestem mętnym celebrytą z TVN"- spójrz na siebie i na swoje postępowanie. Jesteś mętny to na pewno i na pewno nie jesteś Polską a tylko wątpliwym co do udzielania rad człowieczkiem o wątpliwej postawie.
Kos
rok temu
Bezczelność i tupet, żeby jeszcze się wychylać i pouczać ludzi swoimi "mądrościami". To jest dopiero autorytet, kompromitacja na całą Polskę i jeszcze macha szabelką. Pamiętamy jaki to fajny, szczęśliwy i sprawiedliwy był nasz kraj za rządów okradającej nas na wszelkie sposoby PO
Najnowsze komentarze (134)
1111
rok temu
"Jestem mętnym celebrytą z TVN"- spójrz na siebie i na swoje postępowanie. Jesteś mętny to na pewno i na pewno nie jesteś Polską a tylko wątpliwym co do udzielania rad człowieczkiem o wątpliwej postawie.
ja Wisła
rok temu
Nikomu nie powiem na kogo zagłosuję,to moja wielka tajemnica.
Edi
rok temu
Rafau Szambelan. NIE!
Piotr
rok temu
Kto lubi chłopców i zawsze wybiera najmłodszego? Zgadnijcie!
🌳🌳🌳
rok temu
Nowocześni odważni myślący głosują na Hołownie. Na szkoły służbę zdrowia środowisko. Z wiarą że nasze dzieci będą miały lekarza leczenie stabilną szkołę czyste powietrze wodę i spokojne życie bez walk partyjnych. Odwagi ludzie. Idźcie na wybory. Nie pozwólcie seniorom partyjniakom meblowac świata
Żółta zmiana
rok temu
Szymon Hołownia 🥁Szymon Hołownia 🥁🥁🥁🥁🥁
Anielka
rok temu
Tylko Andrzej Duda PREZYDENTEM!
Anielka
rok temu
Głosujemy na Andrzeja Dudę. Wszyscy.
bEDoRuQr
Jok
rok temu
Tylko Andrzej Duda.
kolokl
rok temu
Jak za nim nie przepadam tak mu winszuję mądrości w tym wpisie
Justlook
rok temu
Taaa I napewno Czaskoski na smyczy Sorosa da wam wolnosc I bedzie gwarantem niepodlrgłosci ! Po co Czaskoski jezdził przed startem w wyborach na spotkanie z grupa Bildenberg ? Co im obiecał za sponsoring wyborczy ?
pikuś
rok temu
Chcesz żeby wygrało PO ty i inne gwiazdeczki wtedy mogą zamiatać swoje grzeszki pod dywan. W końcu powinieneś być rozliczony i mam nadzieję że się tak stanie
Hans
rok temu
hehehe nie mogę, zawsze się znajdą inaczej myślący i zawsze będzie ten sam problem, że dla inaczej myślących nie będzie miejsca. A ja doskonale pamiętam, że zaprosiłeś Komorowskiego do studia dla jego kampanii i to ma być to "nie wierzę politykom"?
Ola
rok temu
Nawet nie wiesz jak ci daleko do Polski.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDoRuRk
bEDoRuRl
bEDoRuRm
bEDoRuRn
bEDoRuRo
bEDoRuQT