Trwa ładowanie...
Przejdź na
Molly
|

Laura Breszka wspomina związek z Antkiem Królikowskim: "Zawsze łączył życie rodzinne z IMPREZOWYM"

173
Podziel się:

Laura Breszka nieoczekiwanie otworzyła się na temat swojej dawnej relacji z Antkiem Królikowskim. Odniosła się do jego wybryków, które w ostatnim czasie wywołały wiele dyskusji.

Laura Breszka wspomina związek z Antkiem Królikowskim: "Zawsze łączył życie rodzinne z IMPREZOWYM"
Laura Breszka opowiada o związku z Antkiem Królikowskim (AKPA)

Antoni Królikowski po serii kompromitujących zachowań, dotyczących zarówno jego życia prywatnego, jak i dziwacznej fantazji o walce sobowtórów, na szczęście postanowił zrobić sobie przerwę od show biznesu. Obecnie skupia się na pielęgnowaniu relacji z tajemniczą prawniczką Izabelą, dla której zostawił ciężarną Joannę Opozdę. Choć pogrążył się w oczach fanów, niektórzy koledzy z branży stanęli za nim murem.

Antek Królikowski, zanim związał się z Joanną Opozdą, spotykał się z innymi celebrytkami. Choć najbardziej medialny był jego związek z Julią Wieniawą, baczni obserwatorzy show biznesu z pewnością pamiętają jego wcześniejszą relację z aktorką Laurą Breszką. Para spotykała się przez kilkanaście miesięcy i rozstała w 2014 roku.

Zobacz także: Zero od jurorów z Ukrainy oraz co pogrążyło Ochmana

Od rozstania Breszki i Królikowskiego minęła niemal dekada. Dziś aktorka układa sobie życie u boku nowego partnera, Macieja Bartkowiaka, o którym niechętnie mówi publicznie. Postanowiła za to wrócić wspomnieniami do związku z Antkiem. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, co sądzi o jego ostatnich wybrykach.

Ja nie doświadczyłam niczego złego z jego strony. Świat jest taki zaskakujący i brutalny. Ja w ogóle tak nie dziwię się ostatnio. Ale nie dlatego, że jest złym człowiekiem, tylko po prostu życie się toczy, różne sytuacje się dzieją i jestem za tym, żeby nie oceniać - powiedziała.

W pamięci Breszki Antek zapisał się jako osoba, dla której rodzina jest na pierwszym miejscu:

Łączył życie rodzinne z imprezowym. Dalej myślę, że jest rodzinny. Ciężko nie być przy tak licznej rodzinie. Ale nie jestem chyba odpowiednią osobą, żeby się wypowiadać na ten temat - podsumowała swoją wypowiedź.

Wyrozumiała?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(173)
Family
miesiąc temu
Antek bardzo rodzinny zdradził żonę, porzucił w ciąży nie płaci na dziecko. Rodzinny chłopak ale chyba tylko przy swojej toxic mummy.
Ania
miesiąc temu
Słyszeliście o bonusowych 4000zł?? Znana księgowa tłumaczy jak odebrać. Kto chce można wpisać jej nazwisko Awantelecka i poczytać
...
miesiąc temu
Maraton po znajomych żeby zrobili dobry PR...
pierdoły
miesiąc temu
Jest dobry dla mamusi, która nad nim skaczę jak nienormalna, a to nie oznacza, że jest rodzinny. Czy ci obrońcy nie wiedzą, że czasem lepiej się nie odzywać?
ocean
miesiąc temu
a koleżanki z piaskownicy kiedy się ujawnią i opowiedzą, jaki to Antoś fajny był i w ogóle
Najnowsze komentarze (173)
Katarzyna
miesiąc temu
Pisaliśmy tu ,że jak między nimi bdzie żle to go Aśka potraktuje tak jak potraktowały ojca to bezwzględne osoby widać to
Brak słów
miesiąc temu
Aśka jak Aśka, ale syn to dopiero musi mieć ciężki charakter a ile musi mieć za uszami, że tatusio go tak potraktował...
Mimi
miesiąc temu
Prawda jest taka że to świetny człowiek,a ludzie go gnoją choć nie znają i wiedza tylko to co pudel przedstawia.Nie wszystko jest tylko białe i czarne
Bobi
miesiąc temu
Tu dużo kupionych komentarzy przeciw Asi. I zawstnych przyjaciół. A Asia się po prostu zakochała w mamisynku.
Joanna2
miesiąc temu
Królik wygląda jak mój były. Nie chcecie wiedzieć co mój były wyrabiał jak mieliśmy maleńkie dzieci. Dobrze że Joanna jest wolna od tego gada. To jest typ mami synka, Piotrusia Pana. Ciężko to opisać w jednym zdaniu. Ale to wieczny obrażony na wszystkick chłoptaś który chce matke, kochankę a zarazem wolność i nie można mu nic powiedzieć bo się Mści.
Mata
miesiąc temu
Krolikowski miał taka śliczna żonkę i poszedł dalej pic, alkohol zawsze niszczy związki zwłaszcza jeśli ktoś nie chce się leczyć. Imprezowanie jest dla studentów a Krolik to już ojciec czas dorosnąć
Alan
miesiąc temu
Uwzięliście się na niego, a być może to jego była partnerka ma dużo za uszami. Warto się nad tym zastanowić
;ksHoughws
miesiąc temu
wygladała strasznie poważnie do Antka
Viki
miesiąc temu
Poczytałam opisy na insta u jej ojca, tragedia jaka to musi być zła kobieta.
Lila👍☀️🌞
miesiąc temu
Lubię Antka bardzo fajny gość A wiadomo co Z Joaskom 2 strony są winne
Gigant
miesiąc temu
Dlaczego Aśka - jak się rozsti z Antkiem na siłę chciała do niego wrócić i od razu zaciążyła?...
Hahahaha
miesiąc temu
Królik jak tam fitnes z trenerką? Trening zaliczony 😉
Wiemmmy
miesiąc temu
Ta Asia miała wicej facetów niż Królik dziewczyn i przeszłość sutenerską
Wiemmmy
miesiąc temu
Ta Asia miała wicej facetów niż Królik dziewczyn i przeszłość sutenerską
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie